23 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Hareketli geçen son iki günün ardından öz güven, neşe ve umut yerini endişeye bırakabilir. Attığımız adımların ardından hesap kitap yapabilir, kılı kırk yarabilir, aslında çok mantıklı hareket etmedik diyerek vazgeçebiliriz. Üstelik Merkür/ Uranüs arasındaki sert etkileşim patavatsızlık yapmaya, düşünmeden konuşmaya ve son dakika aksaklıklarına, evrak sorunlarına yol açabilir. Gerçi bir taraftan alternatif geliştirip bir anda enteresan fikirler de üretebiliriz ancak gün genelinde karar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir zamanda değiliz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne bir parça stresli başlayabilir, iş ve sorumluluklarınla ilgili takıntılı geliştirebilirsin. Sevgilerine ve çevrendekilere karşı göstereceğin hoşgörü, olası küçük tartışmaları önleyebilir. Günün enerjilerini olumlu değerlendirebilmek için sakin bir yerde dinlenmende yarar var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; romantik konularda, çocuklarla ilgili durumlarda ve spekülatif alanlarda yüzünü güldüren ve seni keyifli kılan durumlar yaşaman mümkün. Akşamüzeri sevdiklerinden kaynaklı duygusal değişimler yaşayabilir, çok belli etmek istemesen de içsel huzursuzluk duyabilirsin. Ani kararlar vermeye yatkın olacağın bir gündesin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ailenle ilgili ihmal ettiğin birtakım konularla yüzleşerek güne başlayabilir, durum analizi yaparak kısa sürede toparlayabilirsin. İçinde bulunduğun koşullar ekonomik konularda hızlı kararlar vermeni gerektirebilir. Ancak planlı ve araştırmacı olmanda yarar var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ortak kaynaklarınla ilgili fırsatmış gibi gördüğün bir konu kriz yaratabilir. Kontrollü ve mantıklı olman gerekebilir.  Rakip olarak gördüğün insanların fikirlerini yapıcı hale getirip avantaj olarak kullanabilirsin. Gün içerisinde güven arayışı içinde olabilir, detaylara önem verebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bir tarafta sorumlulukların, diğer tarafta keyif duyduğun insanlar arasında kalabilir, seçim yapmakta zorlanabilirsin. Çocuklar veya kendin için harcama yapabileceğin gibi maddi konularda da şanslı enerjiler altındasın. Önümüzdeki birkaç gün bilgi paylaşımları ve yolculuk planları gündemini meşgul edebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; son günlerde arka planda kalmış veya kendini ifade edememiş olabilirsin. Günün erken saatlerinde burcunda hareket etmeye başlayan Ay, enerjini yükselteceğine işaret ediyor. Evine ya da aile büyüklerine ait bazı finansal içerikli konularda akılcı hesaplar yaparak kararlar alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bu ara düşüncelerin, hedeflerin ve ilişkilerine yönelik olabilir. Çevrendeki insanların etkisinde kalmadan ve gelişen olayları analiz etmeden bireysel kararlar almak niyetinde olabilirsin. Günün genç saatlerine kadar korumuş olduğun sükûnetin, sevdiklerinle aranda oluşabilecek bir fikir ayrılığıyla son bulabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sosyal çevrende gelişen durumlara karşı egona engel olamayabilir, gereksiz söylemler nedeniyle insanlarla aranı açabilirsin. Bugün çalışma alanında bir takım kurallara uymak çok da kolay olmayabilir. Enerji ve motivasyonunu, aşk hayatına ve kazançlarına yönelterek yüksek tutabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde kendini daha rahat ve özgür ifade edebilirsin. İlerleyen zamanlarda tepkilerinin şiddetini ayarlayamayabilir, düşünmeden yapacağın konuşmalardan pişman olabilirsin. İş ortamında, sistem ve analiz gerektiren konularda mükemmel olmak için gayret sarf edip, yorulabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yapmayı planladığın her türlü konuyu ciddi ve dikkatli bir şekilde ele alabilirsin. Kariyer alanındaki hırsın, hedefine odaklanmanı, fırsatları görmeni ve başarıyı yakalamanı sağlayabilir. Hassas olduğun mali konularda bir takım eleştirilerle karşılaşman mümkün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün yakın çevrende veya toplumsal alanda, korunmayan haklara, tutulmayan sözlere karşı tepkilerini kontrol altında tutmakta zorlanabilirsin. Alacak verecek dengeni ayarlamak adına bir bütçe yapabilir, dağınık olan giderlerini toparlayabilirsin. Elektronik aygıtların arızalanması moralini bozabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; başkalarının haklarını sonuna kadar savunurken, kendini de unutmamalısın. Ayrıntı, analiz ve plan gerektiren konularda konsantre olmakta zorlandığın bir gün olabilir. Fikrine ve düşüncelerine güvendiğin kişilerden tavsiye alabilirsin. Yeni görevler üstlendiğin şu dönemde ilişkilerini sıcak tutmanda yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.