23 Ocak 2018 Burç Yorumları

Oldukça tempolu bir gün bizi bekliyor. Sabah saatleri önemli görüşmeler için daha uygun, öğleden sonra iletişimsel konularda aksaklıklar yaşayabiliriz. Kendimizi ifade etmekte ve birbirimizi anlamata zorlanabiliriz. Hırslı davranabilir, bu nedenle çevremizdekilerle uzlaşamayabiliriz. Üzerimizde baskı hissetmemiz mümkün. Duygu durumumuzu ya da kararlarımızı değiştirecek gelişmeler yaşayabiliriz. Karşımızdaki insanların bizi yönlendirmeye çalıştığını fark etmemiz sinirlenmemize neden olabilir. Gün boyunca hızlı bir şekilde karar verip hızla ilerlemek isteyebiliriz ama sağduyulu davranmayı unutmamalıyız. 

Sevgili Koç; bugün kariyer, iş ve üstlerin ile olan ilişkilerinde duygusal davranmamaya dikkat etmelisin. Gereksiz ve ani davranışların sonucunda sevdiğin ve değer verdiğin insanlarla aran açılabilir. Geçmiş dönemlerde üyesi olduğun bir dernek ile iletişimin tekrar gündeme gelebilir.

Sevgili Boğa; enerjini düşük hissediyor olsan da aklının hızlı ve farklı fikirler ürettiğini hissedebilirsin. Yurt dışı bağlantılı bir anlaşma yapmak isteyebilir, kararının onaylanmayacağı endişesiyle girişimini yakın çevrenle paylaşmak istemeyebilirsin. Zorunda kalarak veya ani bir kararla seyahate çıkman gerekebilir.

Sevgili İkizler; bugün ortaklı kaynaklarındaki sorumluluğu üzerine alabilir veya kredi kullanmayı düşünebilirsin. Kredinin şartlarını incelemeli, objektif olarak değerlendirmeli, atacağın imzaya dikkat etmelisin. Bunun yanı sıra hedeflediğin projelerle ilgilenebilir, derin bilgiler edinebilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün çalışma ortamından biri ile duygusal olarak yakınlaşabilir, aksini düşünsen de ona güvenmeyi tercih edebilirsin. Duygularınla mantığını ayırarak doğru kararlar verebilirsin. Ayrıca, ikili ilişkilerinde üzerinde duygusal baskı hissedebilir yaşadığın fikir ayrılıklarından dolayı üzüntü duyabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün iş yerindeki sorumluluğunun artması, duygusal olarak baskı altında hissetmene yol açabilir. Yüklenmiş olduğun sorumluluğu yakın çevrendeki kişiler ile paylaşman, sert bir dil ile eleştirilmene neden olabilir. Ani tepkiler vermek yerine işlerini sistemli ve kademeli yapman duygularını dengeleyebilir.

Sevgili Başak; ailen ile paylaştığın ortak kaynaklarda duygularına yenik düşüp bencil davranışlar sergileyebilirsin. Kişisel veya çocuğunun ihtiyaçlarının yanı sıra, şans oyunlar ve riskli yatırımlarda abartılı harcamalar yapma ihtimaline karşı dikkatli olmalısın. Birikimlerinizin erimesi, sevdiğin kişi ile duygusal gerilimler yaşamana yol açabilir.

Sevgili Terazi; ikili veya ortaklı ilişkinde yaşanması muhtemel ani gelişmeler sonrası duyguların doruk noktasına ulaşabilir. İlişkilerinde yeni başlangıçlar olabileceği gibi geçmişten kurtulmak ve özgür olmak adına sonlar da yaşanabilir. Yaşadıkların ailen ve otorite sahibi kişiler tarafından duygusal baskı yaşamana neden olabilir.

Sevgili Akrep; bugün çalışma ortamında veya günlük işlerinde üstlendiğin sorumluluklar farklı tepkiler vermene neden olabilir. Üzerinde yoğunlaştığın konunun beklediğin takdiri görmemesi seni üzebilir. Çalışmalarını daha çok derinleştirmen, fikirlerini sakin ve objektif olarak değerlendirmen dengede kalmana yardımcı olabilir.

Sevgili Yay; boş vakitlerini değerlendirmek, keyifli zaman geçirmek adına yeni bir hobiye merak salmış olabilirsin. Yaratıcığını ve farklı kimliğini ortaya koymana yardımcı olan bu girişimin, seni maddi konularda zorlamış ve baskı altına almış olsa da uzun vadede ayrı bir gelir kapısı haline gelebilir.

Sevgili Oğlak; bugün, iş yaşamında veya ailevi konularda olumlu ya da olumsuz eleştiriler alman duygusal olarak zorlanmana neden olabilir. Tepkilerini kontrol altına almak, bu eleştirileri kişisel olarak algılamamak doğru bir davranış olabilir. Hayatını yapılandırmaya başladığında bu tür davranışlarının sonuçlarıyla mükafatlandırılabilirsin.

Sevgili Kova; bugün bilinçaltın çok aktif olabilir, kendine veya topluma hizmet etmek adına büyük sorumluluklar altına girmiş olabilirsin. Hedeflediğin oluşumun istediğin düzeyde olmadığını düşünebilirsin. Daha derinlemesine çalışmalar yapabilir veya izole olmayı tercih edebilirsin. Yakın arkadaşlarından destek almak iyi gelebilir.

Sevgili Balık; bugün maddi ve manevi değerlerin ön planda olabilir. Kazançlarının yetmediği, ödemelerini yapamadığın, rahat ve güvenli bir hayat süremediğin duygusuna kapılabilirsin. Yaşadığın inişli çıkışlı ruh halinin gelip geçici olduğunu bilmeli, inancını kaybetmeden hedeflerine yürüyebilmelisin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın
  1. Bugün içerisinde kova burcuyla ilgili olan şeylerin hepsini yaşadım ve ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum hep karşı tarafıda anlamaya çalışmaktan bıktım. Aşırı iyimserim safım farkındayım ama elimden olan tek şey farkında olmak ve eli kolu bağlı etrafı izlemek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir