23 Nisan Burç Yorumları

Sabah saatlerinde hedeflerimize odaklanabilir, işlerimizi tamamlamak için planlı bir şekilde çalışabiliriz. Programlarımıza uymak konusunda daha kararlı olabiliriz. Öğleden sonra bu enerjiler yerini daha zorlu enerjilere bırakacak. Yakınlarımızla ilişkilerimizde ve parasal durumumuzda dalgalanmalar olabilir. Duygularımızı ifade etmekte zorlanabilir, sevdiklerimizle kırgınlıklar yaşayabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; içten içe maddi ve manevi anlamda güvensizlik yaratan koşullar içinde olman, sana gözlerden uzak olma hissi getirebilir. Gününü kendine vakit ayırabileceğin, kendi köşene çekilerek sorumluluk ve görevlerini yerine getireceğin bir şekilde yaşayabilirsin. Çevrendekilerin ihtiyaçlarına göre hareket edebilirsin.Sevgili Boğa; hedef ve amaçlarına adeta adanmış gibisin. Sabah saatlerinde koşullar her ne kadar elverişli olmasa da belli bir düzen içinde ilerleyebilirsin. Yurt dışı, eğitim veya yolculukla ilgili karar alabilirsin. Akşam saatlerin duygusal ve parasal alanda dalgalanmalara açık. Fedakarlıklar söz konusu.Sevgili İkizler; duygusal ve maddi paylaşımlardan kaynaklı durumlar seni hayal dünyasından gerçekleri görmeye yöneltebilir. Günü kendi isteklerinin dışında başkalarının belirleyeceği gibi geçirebilirsin. Akşam saatlerinde ilişkilerinde beklediğin şefkat ve alakayı görememek seni yaralayabilir. Çatışma ve gerginliklere açıksın.

Sevgili Yengeç; iş birliği ve ikili ilişkilerde seni baskısı altına alan durumlara karşı özverili, fedakar ve toleranslı olabilirsin. Gün içinde duygularının etkisiyle hareket etmeyi tercih edebilirsin. Ancak akşam saatlerinde seni yoran ve yıpratan durumlar söz konusu. Aldığın sorumlulukları yerine getirmekte geç kalabilirsin.

Sevgili Aslan; finansal konularda ve duygusal paylaşımlarında fedakarlıklar söz konusu. Ayrıca sağlığın, sorumlulukların veya senden üst konumda olan kişilerden gelecek baskılar seni koşullarını değiştirmeye yöneltebilir. Akşam saatlerinde hayal kırıklarına açıksın. Sevdiklerinden beklediğin ilgi ve alakayı göremeyebilirsin.

Sevgili Başak; karşıt burcundaki Ay ile bugün de başkalarının yönlendirmesiyle hareket etmek zorunda kalabilirsin. Kuracağın empati veya yararlı olma ihtiyacıyla onların isteklerine göre davranabilirsin. Ancak akşam saatlerinde bu koşullar seni zorlayabilir; aranızda gerilim çıkabilir.

Sevgili Terazi; sağlığına sıhhatine dikkat etmen gereken bir gün olabileceği gibi çevrendekilerinin de ihtiyaçlarına yönelik hareket edebilirsin. Ailevi bir durum da seni bunu yapmaya itebilir. Akşam saatlerinde parasal işler veya duygusal bir konu seni içten içe huzursuz kılabilir. Net karar almak için elverişli koşulları oluşturman zor gibi görünüyor.

Sevgili Akrep; aşk hayatınla ve yatırımlarınla ilgili değerlendirmeler yapmaktasın. Sabah saatlerinde bu alanlara odaklanmakta zorlanmayabilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde seni yetersizlik duygusu hissettiren gelişmeler rahatsız edici olabilir.

Sevgili Yay; eve, aileye, işe ve yatırımlarına dair konular gündeminde ve ön sırada. Sabah saatlerinde işlerini becerikliliğinle, finansal olarak yapacağın doğru hamlelerle çözme imkanın olabilir. Ancak günün geç saatlerinde koşulların elverişsizliği veya belirsizliği seni farklı davranmaya yöneltebilir.

Sevgili Oğlak; hislerinle ve sezgilerine kulak vererek hareket etmek isteyebilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerinden alacağın manevi destekler seni gün içinde iyi hissettirebilir. Ancak akşam saatleri için aynı şeyi söylemek zor olabilir. Aklını karıştıran, seni yetersizlik ve tatminsizlik duygusuna iten durumlar söz konusu.

Sevgili Kova; yeteneklerini kendini iyi hissetmek veya maddi bir kazanç elde etmek için seferber etmektesin. Gün beklediğin akıcılıkta ilerlemeyebilir zira arka planda seni zorlayan kişi ve koşullar var. Bunları aşmak için bakış açını veya tarzını yenilemen gerekiyor. Finansal işlerde dalgalanmalara açıksın.

Sevgili Balık; sabah saatlerinde belirlediğin hedeflerine alacağın desteklerle veya kendi koşullarını oluşturarak ulaşma şansın var. Ancak gün içinde yaşanacaklar sonucunda beklentilerini gerçekleştirmenin önüne engeller çıkabilir. Ayrıca ilişki ve iş birliklerindeki hayallerini ertelemen gerekebilir. Duygusal yaralanmalara açıksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.