23 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay’ ın en güçlü konumunda ve Uranüs’le kavuşumda oluşacak bu yeniay, sürprizleri, ani gelişmeleri, farkındalıkları ve kayıpları beraberinde getirecek. Muhtemelen önümüzdeki günlerde salgının kontrol altına alınmasıyla ilgili sürpriz gelişmeler, tedaviler olacak. Boğa burcunun temsil ettiği konular arasında güvenlik, konfor ve para vardır. Muhtemelen kendimizi daha güvende hissedebiliriz ancak tedbiri elden bırakmamak kaydıyla. Yeniaya eşlik eden Uranüs bize güvenlik, tarım ve ekonomik konularla ilgili yeni teknolojileri haber veriyor olabilir. Bir nebze de olsa konfor alanımızın genişleyeceği bu dönemde kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Dernek ve gruplarda hareketlenmeler olabilir, sosyal yardım faaliyetleri artabilir, ülkemizin uzun vadeli hedef ve projelerinde değişiklikler ve yenilenmeler hatta sürprizler meydana gelebilir. Fakat bir süredir üstünde durduğumuz gibi mecliste de yenilenmeler ve değişimler yaşanacaktır.  Aynı zamanda para piyasalarında ki dalgalanmalar devam edecek ve ekonomik dar boğazlar vatandaşı dolayısıyla hükümeti zorlayacak. Özetle yeniay bir refah ve konfor duygusunu, yenilenmeyi ve güvende olmayı getirse bile tedbiri elden bıraktığımız anda büyük kayıplara yol açabilecek düzeyde. Yeniay haritasına baktığımızda Venüs/ Mars arasında ki olumlu görünümde sosyal ve romantik ilişkilerde artış olacağını gösteriyor ama bu durum Mayıs ayında karşımıza bir kriz olarak çıkabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün gerçekleşen Yeni Ay ile maddi ve manevi değerlerinde uzun vadede yenilikler olabilir. Gelecekte kendini daha güvenli ve huzurlu hissedebilmek için yatırımlara yönelebilir, birikim yapman gerektiğini düşünebilirsin. Kendini sahip olduklarınla ifade etmeye çalışabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile yaşamında ve ilişkilerde yeni bir döneme girebilirsin. Fiziksel görünümünde, sağlığında ve hayatını ilgilendiren kararlarda dönüşüme gitmen için karşına fırsatlar çıkabilir. Eskiye dair temizlemen gereken konulardan kurtulman önünü açacaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bu Yeni Ay sana dinlenmen, yavaşlaman ve düşüncelerini toplaman için fırsat verebilir. Kafanı meşgul eden ama açığa çıkarmakta zorlandığın, maddi endişelerini tekrar gözden geçirerek çözüm arayışına girebilirsin. Duygularını ifade etmek bu dönemde senin için çok zor olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugüne kadar hedeflerin ve ideallerin üstünde fazla düşünmemiş geleneksel yapıyı benimsemiş olabilirsin. Fakat artık gelecekte kendini daha güvenli ve huzurlu hissedebilmek için yeni arayışlara girmen gerektiğinin farkına varabilirsin. Sosyal ortamın artık seni yeteri kadar tatmin edemiyor olabilir, yeni girişimlere ihtiyacın var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iş ve sosyal hayatında bir süredir devam eden hareketsizliğin nedeni biraz şartlara birazda senin uzlaşmaz tutumuna bağlı olabilir. Hedeflerine odaklanman ve sabırlı davranman tutarlı olmanı sağlasa da ilerlemeni durdurabilir. Başarıya ulaşmak için yeniliklere kendini açabilmelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hayata bakış açında farklılıklara ve yeniliklere gitmen gerekiyor. Alacağın eğitimler önünde yeni ufuklar açabilir, fikirlerinde ve düşüncelerinde tutarlı ve geleneksel bir tavır izliyor olman değişen zamana ayak uyduramamana neden olabilir. Yaşamına yeni bir yön ve hedef belirleyebilmek için dünya görüşünde de değişiklik yapman gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; finansal konularda risk almayarak kendini güvende hissetmen artık mümkün olmayabilir. Sahip olduklarınla ilgili dönüşüme gitmen için önce var olan sorunları temizlemen gerekiyor. Vergi, sigorta, kredi, nafaka ve miras gibi konularda devam eden anlaşmazlıklar biraz kaybı göze alarak çözüme kavuşabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; karşıt burcunda gerçekleşen Yeni Ay ilişkilerine vurgu yapıyor. Sen hayatını yeniden yapılandırmak ve dönüştürmek isterken karşındakilerin var olan düzeni muhafaza etmek adına verdiği mücadele sen yorabilir. Değer verdiğin kişilerle ilgili farklı bir bakış açısı geliştirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sağlığınla ilgili yeni kararlar alabilmek için önce zararlı alışkanlıklarından kurtulman gerekebilir. Gündelik yaşam rutinini gözden geçirerek, farklı bir düzen arayışına gidebilirsin. Kendinizi güvende hissettiğin çalışma ortamının değişmesi huzurunu kaçırsa da başarılı olabileceğin girişimleri de beraberinde getirebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; çocuk sahibi olmak isteyebilir veya var olan çocuklarla ilgili kararlar alabilirsin. Romantik ilişkilerde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir; fakat önce kafanı kurcalayan eski ilişkileri tamamen temizlemen gerekiyor. Yeteneklerini kullanabileceğin fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; aile ilişkilerinde kadersel gelişmeler yaşanabilir. Gayrimenkullerle ve ikamet ettiğin yerle ilgili yeniliklerin hayatına girebilmesi için mevcut durumun değişmesine izin vermelisin. Kendini güvende hissettiğin alandan uzaklaşman hayatına yeni fırsatların girmesine neden olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yeni eğitimler ve farklı bir bakış açısı önüne fırsatlar çıkarabilir. Yakın çevre, kardeş, kuzen ve komşularla ilişkilerde var olan sorunları çözmek için uygun bir zaman olabilir. Yazılı ve sözel iletişimde sanatsal yeteneklerini ön plana çıkarabilir, dikkat çekici paylaşımlarda bulunabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir