23 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Önümüzde hareketli bir gün var. Gün içinde keyiflerimize yönelebilir; bizleri manen mutlu hissettirecek faaliyetlere katılabilir; hedef ve ideallerimiz adına adımlar atabiliriz. Uluslararası işler; eğitim; gezi ve yolculuklarla ilgili faaliyetlerde olumlu koşullarda olacağımız gibi yeni gelişmelere de açığız. Düşünce ve fikir anlamında çok seslilik olacağından hoşgörülü davranmaya, kendi bildiğimizin tek doğru olamayacağını da unutmadan hareket etmeye gayret etmeliyiz. Akşamüstü saatlerinden sonra Ay boşlukta ilerleyeceğinden belirsiz koşullar olacağından yeni girişimlerden kaçınmalı; elde kalan ve tamamlanmamış işlerle uğraşarak günü verimli kılmaya çalışmalıyız. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne iyimser bir neşeyle başlayabilir; yönelimlerin ve hayallerin doğrultusunda hareket edebilir bir yandan da görüşlerini aktarırken fazlasıyla fanatik bir tavır sergileyerek aşırıya kaçabilirsin. Maddi değerlerini korumak ve artırmak için sıra dışı teknikler uygulayabilir, yatırım araçlarını değiştirebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün burcunda gerçekleşen Güneş; Uranüs kavuşumu seni her zamankinden daha farklı bir tutum içinde olmaya yöneltebilir. En azından fiziksel bir dönüşüm geçirmek isteyebilir ya da ilişkilerinde sıra dışı beklentiler geliştirebilirsin. Prim, komisyon, miras, kredi finansal kazançlarda artış olabilir. Borçlarını kapatabilir veya alacaklarını tahsil edebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; hâlâ karşıt burcunda ilerlemekte olan Ay; girişimlerinin sonuçlarını alabileceğine işaret etmekte. Karşındakilerin abartılı beklenti ve talepleri seni de harekete geçirebilir. Ancak bir yandan da danıştığın kişilerden seni rahatlatacak ve farkındalık geliştirmeni sağlayacak görüşler alabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; güne bütün işlerini sonuca erdirme telaşında başlayabilir, beraber çalıştığın kişilerden ihtiyacın olan desteği alabilirsin. Uzakta yaşayan akrabalardan haberler alabilir ya da bir araya gelme planları yapabilirsin. Beden sağlığını korumalı, diyetine özen göstermelisin. Geleceğe dair hedeflerinde değişiklik yapabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün hayata dair her konuda umut dolu ve iyimser olabilirsin. Aşka, hobilerine ve çocuklara dair hareketli geçecek bir gün seni bekliyor ancak bazı plan değişiklikleri günlük programını yeniden düzenlemeni gerektirebilir ve hesapsız harcamalara yol açabilir. Kariyerinde bir değişiklik ihtiyacı hissedebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün geleceğe daha pozitif bakabilir; her yaşananın hayrına olduğunu düşünebilirsin. Gerek iş gerek özel yaşamında karşılaştığın fırsatları daha objektif değerlendirmeli, hemen heveslenerek düşünmeden risk almamalısın. Sosyal medya, yurtdışı ya da eğitim konularında farkındalığını artıran bir gelişme olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; güne son derece hareketli başlayabilir, yolculuklara çıkabilir ya da neşeli ve keyifli bir organizasyon içinde yer alabilirsin. Koşullar netleşmese de bir takım kararlar alınabilir, sözler verilebilir. Fakat kafanı bulandıran ve günlük planlarında değişiklik yapmana neden olan durumlarla karşılaşabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; finansal konuların öne çıktığı; yeni oluşumların söz konusu olduğu bir dönemdesin. Fakat sana fırsat gibi görünen durumlar fazla risk almana neden olacağından öncelikle her konuyu sağlama almalı ve aşırı beklenti içine girmemelisin. İlişki ya da ortaklıklar sana beklemediğin kapılar açabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; keyifli ve taleplerinin yerine gelmesinden dolayı umut dolu bir gün geçirebilirsin. Ancak ayaklarını yere sağlam basmalı, aşırılıklardan uzak durmalısın. Tutkularınla hareket etmek yerine akışta kalmaya çalışmalı, değişen koşullara ayak uydurmak için kendini hazırlamalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; içinde bulunduğun durumdan hoşnut olabilir, her şeyin gönlünce ilerleyeceğini umabilirsin. Ancak yüksek beklenti içinde olman sonunda hayal kırıklığına neden olabilir. Yapmış olduğun planları henüz uygulama aşamasında değilsin. Uygun koşulların oluşması için biraz daha sabretmeli; gelişmeleri gözlemlemeyi tercih etmelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün kalabalıklar içinde olabilir, keyifli ortamlarda bulunabilirsin. Geleceğe dair yeni hedeflerini planlarken fazla iyimser davranabilirsin. Yeni başlangıçlar yapmak yerine şimdiyi değerlendirmeli ve anın tadını çıkarmalısın. Yaşadığın yerle ilgili değişiklikler yapmak, taşınmak isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bir süredir üzerinde çalıştığın projelerini tamamlayabilir; girişimlerinden olumlu sonuçlar alabilirsin. Bugün fırsatların çokluğundan dolayı seçim yapmakta zorlanman ve risk alarak aşırı beklenti içine girmen söz konusu olabilir. Ancak olayları başka bir gözle değerlendirmeni sağlayacak gelişmeler olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.