23 Nisan 2018 Burç Yorumları

Hareketli ve enerji dolu bir enerjiyle yeni haftaya başlıyoruz. Gün boyunca plan ve programlar gündeme gelebilir, düşüncelerimizi özgür bir biçimde ifade edebiliriz. İlerleyen saatlerde üstümüzdeki bu güzel enerjiye rağmen bazı baskı yaratan durumlarla karşılaşabiliriz. Beklentilerimiz artabilir, hırsımızı kontrol altında tutmaya çalışabiliriz.

Sevgili Koç; bugün girişimler, iletişim ve bilgi alışverişi adına oldukça verimli geçebilir. Ayrıca aşk hayatın, çocukların veya sanatsal yaratıcılık gerektiren alanlarda seni heyecanlandıran gelişmeler söz konusu olabilir.  Karşındakilerin tavır ve davranışlarına açık yüreklilikle karşılık verebilirsin.

Sevgili Boğa; sabah saatlerinden itibaren seni bitiş ve başlangıçlara sürükleyecek hareketli olaylar yaşanabilir. Ailevi konular veya gizli bilgilerin açığa çıkmasıyla kardeş ve yakın çevrenle iletişime geçmen gerekebilir. Kontrol dışı gelişmelerden dolayı pasif agresif davranışlar gösterebilirsin.

Sevgili İkizler; yoğun haberleşme trafiği içinde edineceğin bilgiler ve alacağın desteklerle daha vizyoner olabilir; akılcı davranabilirsin. Geleceğini ilgilendiren konularda içinde bulunduğun gruplardan fırsatlar karşına çıkabilir; ekip çalışmalarından fayda sağlayabilirsin. Arkadaşlarınla bir araya gelmekten keyif alabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün mali güvence ihtiyacını bir kenara bırakarak harekete geçebilir ve odak noktanı farklı bir alana kaydırabilirsin. Kazançlar ve harcamalarla ilgili konular; anlaşmalar ve yolculuklar seni meşgul edebilir; beklediğin haberlerin gelmesiyle birlikte hareketli zamanlar yaşayabilirsin.  Fakat acele etmen risk almana neden olabilir.

Sevgili Aslan; dün geceden beri burcunda harekete geçen Ay’ın enerjisiyle kontrolü eline alarak isteklerin doğrultusunda hareket edeceksin. Kendi fikir ve düşüncelerini rahat ifade edecek olman işini kolaylaştırabilir; çevrenle olan iletişimini arttırabilir; akılcı girişimlerde bulunmak için bilgi paylaşımlarında bulunabilirsin.

Sevgili Başak; kendi iç dünyana çekilerek düşünce ve duygularınla baş başa kalmak isteyebilirsin. Ayrıca başkalarının istekleri için fedakârlık göstereceğin gelişmeler de karşına çıkabilir. Maddi durumunu da gözden geçirmeni gereken bir süreçte olman harcamalarını daha akılcı yapmanı gerektiriyor.

Sevgili Terazi; gün boyunca sosyal hayat içinde çok aktif olarak olabilirsin. İletişime ve bilgi alışverişlerine açık olman; gruplar içinde yer almanı sağlayabilir, arkadaşların arasında organizasyon düzenleme görevini memnuniyetle üstlenebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerle fikir birliğine vararak keyifli programlar yapabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün iş ve sosyal hayatının hareketlenmesi seni motive edebilir, daha enerjik ve cesur olabilirsin. Anlaşmalar, yolculuklar ve eğitim adına olumlu gelişmeler yaşayabilir, ekip çalışmalarında liderlik yapabilirsin. Çalışma arkadaşlarınla bilgi alış verişi yapman işinde daha başarılı olmanı sağlayabilir.

Sevgili Yay; sabah saatlerinden itibaren iletişim trafiğin hızlanabilir, aldığın haberler ya da çevrenle görüş birliğine varman keyfini yerine getirebilir. Yaşama daha cesur ve risk almaya hazır gözlerle bakabilir, yurtdışı, eğitim veya yayıncılık alanında hızlı kararlar alabilir,  bilgi alış verişlerinde bulunabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün anlaşmalar, sözleşmeler ya da kredilerle ilgili konular seni fazlasıyla meşgul edebilir. Finansal konuların devreye girmesiyle birlikte güç gösterileri ortaya çıkabilir. Kendi otoriteni sağlamak için uğraşı içinde olabilir, ortak bir zeminde buluşmak için çaba sarf edebilirsin.

Sevgili Kova; yakın ilişkide olduğun kişilerle arandaki uyuşmazlıkları ortadan kaldırarak tam bir uyum içinde harekete geçebilirsin. Girişimde bulunduğun konularla ilgili karşındakilerin cesaretlendirmesiyle işlerin daha kolay ve hızlı ilerleyebilir. Karşılıklı fikir alışverişleri anlaşma süreçlerini hızlandırabilir.

Sevgili Balık;  iş ve çalışma ortamında sorumlulukların artması daha hızlı karar alıp harekete geçmeni sağlayabilir.  Doğru bilgiyi edinebilmek için iletişim kanallarını kullanabilir; yakın çevrenin desteğini alabilirsin. Uzmanlığını ve yeteneğini kullandığın alanlarda başarılı olarak daha fazla kazanç elde edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.