23 Mayıs Burç Yorumları

Bugün de enerjik, cesur ve istekliyiz. İkindi saatlerine kadar elimizdeki işleri hızla bitirebilir, adımlarımızı sağlamlaştırabiliriz. Karşılaştığımız fırsatları değerlendirmeden önce derinlemesine düşünmememiz de yarar var. Farkındalığımız oldukça yüksek olacak. Olayların biz çok çaba harcamadan gelişmesi mümkün. Öğleden sonra biraz daha durgun ama çok daha kararlı olacağız. Attığımız adımlarımızın ne kadar sürdürülebilir olduğu ile ilgileneceğiz. Akşam saatlerinde daha keyifli olabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; günün ilk yarısında neşen de keyfin de yerinde…Yurt dışı, eğitim, medya ve hukuksal işlerinle ilgili ani kararlar alabilir; beklenmedik hamlelerde bulunabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde parasal konular daha öne çıkacağından girişimlerinin mali boyutuyla ilgilenebilirsin.

Sevgili Boğa; günün ilk yarısında kontrol dışı gelişmeler biraz canını sıkabilir. Ancak akşamüstünden sonra burcuna ilerleyecek olan Ay ile rahatlama fırsatı bulabilirsin. Kendini ortaya koyman ve olayları kendi istediğin gibi yönetmen kolaylaşacaktır. Hedeflerin için azimli ve sebatkar olabilirsin.

Sevgili İkizler; belirlediğin hedeflerinde ani bir kararla yenilikler yapmak isteyebilirsin. Ayrıca bugün ani tepkiler vermene neden olacak gelişmeler arkadaşlık ilişkilerin üzerinde etkili olabilir. Günün ikinci yarısından sonra iç dünyana çekilebilir; kendinle baş başa kalmak isteyebilirsin.

Sevgili Yengeç; başlattığın girişim ve hamleleri ani bir kararla farklı bir şekle sokabilir; uzun vadeli kılacak gibi düzenleyebilirsin. Aile ilişkilerinde beklenmedik anda ortaya çıkan sorunlara ilk anda tepkisel yaklaşsan da sonrasında kontrolü ele alabilirsin. Akşamüstü saatlerini arkadaşlarına ayırabilirsin.

Sevgili Aslan; aklında olan düşünceleri gerçekleştirmek için uygun şartları oluşturmaya çabalayabilirsin. İlişki, iş birliği, çocuklar veya gayrimenkulleri ilgilendiren alanda seni kısıtlayan koşulları yapacağın manevra ile aşma şansın var. Akşamüstünden sonra sosyal yaşamda öne çıkabilir; kendini ifade etmekten kaçınmayabilirsin.

Sevgili Başak; parasal alandaki işlerini günün ilk bölümünde tamamlayabilir; gerekli hamleleri yapabilir ve bazı kararlar alabilirsin. Günün ilerleyen zamanlarında farklı konuların ortaya çıkacağı gelişmeler var. Eğitim, yurt dışı, medya ve hukuksal işlerde tatminkâr koşulları oluşturmak için azimle çalışabilirsin.

Sevgili Terazi; ufuk açan ve farkındalık kazandıran gelişmeler içindesin. Sürüncemede olan işlerin birden bire açılabilir ve sana şans getirebilir. İş birliği ve ilişkilerde yeni açılımlar olabilir. Günün ikinci yarısından sonra parasal konular, alacak ve borçların yanı  sıra duygusal paylaşımlar önem kazanabilir.

Sevgili Akrep; günün ilk bölümünü çalışmalarını tamamlamakla geçirebilirsin. Koşulların değişkenlik göstermesi hem parasal hem de iş birliklerin adına yeni koşullar getirebilir. Akşamüstü saatlerinde karşıt burcuna geçen Ay ile günün dinamikleri yenilenebilir. Uyum ve dengeleri kurmak önem kazanabilir.

Sevgili Yay; beklenmedik gelişmeler, sürprizli durumlara neden olabilir. Gerek aşk hayatın gerekse de finansal koşulların hareketlenebilir. Ancak günün ikinci yarısı bu keyifli atmosfer yerini sorumluluklara ve daha ciddi konulara bırakabilir. Artık daha istikrarlı ve güvenli koşulları oluşturmanın peşine düşebilirsin.

Sevgili Oğlak; günü iki farklı havada yaşaman mümkün. İlk bölüm daha mücadeleli ve yorucu geçerken akşamüstü saatlerinden sonra rahatlayacağın gelişmeler olabilir. Keyiflerine yönelebilir; seni tatminkar ve mutlu kılacak şeyleri yapmak isteyebilirsin. Parasal konularda ise ayağını sağlam yere basarak ilerleyebilirsin.

Sevgili Kova; alacağın karar doğrultusunda yeni rotanı belirlemen mümkün. Artık koşulları sağlam temellere inşa etmek senin için önemli olabilir. Ailenden, gayrimenkulden gelen gelirleri belli bir çizgiye taşımana olanak sağlayacak şekilde hareket edebilirsin. Ayrıca bugün evinde eşini dostunu ağırlayabilirsin.

Sevgili Balık; finansal işler sabah saatlerinde değişkenlik gösterebilir. Ani ortaya çıkan durumlara karşı tedbiri elden bırakmamanda yarar var. Günün ikinci yarısıyla birlikte farklı dinamikler içine girebilirsin. Yakın çevre ve kardeşlerle ilgili durumlar seni oyalayacağı gibi eğitim ve yolculuklarla ilgili gelişmeler karar gerektirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.