23 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Öngöremediğimiz durumlarla karşılaşabileceğimiz bir gündeyiz. Adımlarımızı atarken dikkatli hareket etmeli, detayları gözden kaçırmamalıyız. Duygusal olarak hassas bir yapıda olacağımız için de fedakarlık yaparken kendimizden taviz vermemeye çalışmalıyız. Günün ilerleyen saatlerinde ise düşündüklerimizi akıcı bir dille çevremizdekilerle paylaşabilir, aklımızdan geçenleri eyleme dökebiliriz.

Sevgili Koç; oldukça hareketli ve yorucu bir gün seni bekliyor. İşinle ilgili birçok girişimde bulunmana rağmen sonuçlarını almakta zorlanabilir, beklenmedik aksiliklerle karşılaşabilirsin. Fakat gün içinde alacağın güçlü destekler ve kararlılığınla yoluna devam edebileceksin.

Sevgili Boğa; bugünü verimli ve akılcı kullanabilirsin. Sevdiklerine hizmet etmek, onlar için yararlı olabilecek çalışmalar yapmak isteyebilirsin. İsteklerinin karşılanmaması seni hayal kırıklığına uğratabilir ancak aynı görüşü paylaştığın kişilerden alacağın destek kendini daha güçlü hissetmeni sağlayabilir.

Sevgili İkizler; Bugün günlük rutinlerini yerinde getirmede verimli olabilir, ebeveynlerinin sağlığıyla ilgilenebilirsin. Gayrimenkul alım satımı veya taşınma konularında finansal destekler bulabilir veya araştırmalar yapabilirsin. Fakat işlerin beklediğin hızla ilerlememesi ya da ertelenmesi hayal kırıklığına yol açabilir.

Sevgili Yengeç; bugün iletişim trafiğin çok hızlı olabilir, kararlarını uygulayabilir, iş birliklerinden destek görebilirsin. Aldığın duyumlar seni hayal kırıklığına uğratsa bile yoluna devam edecek, önceden planladığın eylemleri gerçekleştirebilecek ve yakın çevren için faydalı olmaya çalışacaksın.

Sevgili Aslan; yeteneklerini, değerlerini ve kazançlarını verimli kullanabilmek, uzun vadeli akılcı projeleri planlamak için uygun bir gün. Hem sahip olduğun gelirleri nasıl daha iyi değerlendirebilirim diye düşünecek hem de bu konularda çevrenden destek alabileceksin fakat seni yanıltan gelişmelerde yaşanabilir.

Sevgili Başak; bugün sabah saatlerinde planlarından sonuç almakta zorlanabilir, yakın ilişkide olduğun kişilerden dolayı hayal kırıklığına uğrayabilirsin fakat yanılgılara rağmen akılcı olmayı başarabilecek, güçlü kalmayı ve planlarını uygulamayı başarabileceksin. Sevdiğin işlerle uğraşmak seni daha başarılı kılabilir.

Sevgili Terazi; zihinsel olarak çok aktif olmana rağmen, düşüncelerini eyleme dökmeden zamanını sadece plan yaparak geçirebilirsin. Geleceğe dair endişeler ve kuruntular seni bunaltsa da alabileceğin destekleri hesaplayarak daha hazırlıklı ve akılcı olmayı becerebilirsin.

Sevgili Akrep; geleceğe dair hedeflerini planlayacağın, hayattan beklentilerini gözden geçirerek, değerlendirmeler yapabileceğin bir gündesin. Daha verimli ve akılcı olmak için çaba sarf edebilir, arkadaşlarının deneyim ve bilgilerinden faydalanabilirsin. Sevdiklerin için verdiğin emekler boşa gidebilir.

Sevgili Yay; bugün çalışmalarını başarıyla yürütecek motivasyona sahip olabilirsin. Toplum önünde yaptığın işlerle ön plana çıkabilir, görüşmeler yapabilirsin. Fakat kendinden emin olduğun konuları bir kere daha kontrol etmekte fayda var. Yanılman mümkün. Doğru maliyet hesapları yaparak, ekonomik gücünü artırabilirsin.

Sevgili Oğlak; hayatını değerlendirmeye alarak daha verimli ve başarılı olmanın yollarını arayabilirsin. Yaşama bakış açını, düşüncelerini gözden geçirerek geleceğe dair hedeflerini planlayabilirsin. Fakat arada bir dikkatsizlik yapabilir, unutkanlık ya da kafa karışıklığı yaşayabilirsin.

Sevgili Kova; finansal konular senin için endişe kaynağı olmaya devam ediyor. Kazançlarındaki belirsizlik kendini güvensiz hissetmene yol açarak, hayal kırıklıkları yaratsa bile günü verimli değerlendirebilmek için eylemlerde bulunabilir, gizli destekçilerinin farkına vararak daha kararlı davranabilirsin.

Sevgili Balık; olayları kontrol etmekte zorlanacağın bir gün olabilir. Kararsız kaldığın konular ve davranışlarındaki belirsizlik, başkalarının senin adına harekete geçmesini gerektirebilir. İş birliklerinden destek görebileceğin bugün karşındakilere uyum sağlaman, geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için adımlar atmanı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.