23 Mart Burç Yorumları

Görev ve sorumlulukların baskısını hala üzerimizde hissetsek de içsel olarak daha umutlu olacak ve daha cesur bir şekilde hareket edebileceğiz. Olaylara iyimser bir gözle bakabilecek, sorunlara alternatif çözümler üretebileceğiz. Geçmişte kaçırdığımız fırsatlar tekrar karşımıza çıkabilir. Akşam saatlerinde gerilim yaratabilecek gelişmeler olabilir, esnek olmalı ve çevremizdeki insanlarla inatlaşmamalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; içinde yeni umutlar yeşertecek bir enerjin var. Sabah saatlerinde kendini dinamik hissedebilir, hedeflerin doğrultusunda yol almak için harekete geçebilirsin. Gruplar içinde ve ekip çalışmalarında yer alarak kendini ve kapasitesini ortaya koyabilirsin. Akşam saatleri parasal konularda gerilim yaşayabilirsin.Sevgili Boğa; gözlerden uzak olmak ve kendi iç dünyanda kalmak istesen de koşullar buna izin vermeyebilir. Bilinçaltını kurcalayan bir ilişkiyi, arkadaşlığı veya parasal bir konuyu farklı bir bakış açısıyla ele alabilir, bu konuyu kendine özgü yöntemlerle çözebilirsin.

Sevgili İkizler; yurt dışı, yabancılar, akademik çalışmalar, medya ve hukuki işlere daha fazla odaklanabilirsin. Deneyimin ve konu hakkındaki bilgin sayesinde, işlerini rahat ilerletebilirsin. Ayrıca gruplar, bağlı olduğun dernekler ya da arkadaşların da sana destek verebilir. Akşam saatlerinde huzurunu kaçıran durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Yengeç; parasal konular gündeminde öne çıkmakta. Günün ilk bölümünde ortaklıkların maddi tarafını ilgilendiren olaylar, tam istediğin gibi olmasa da olumlu bir şekilde gelişebilir. Geçmişe yönelik alacaklarını tahsil edebilirsin. Ancak akşam saatlerinde seni öfkelendiren ve güvensizlik yaratan durumlara açıksın.

Sevgili Aslan; iş birlikleri, ortaklıkların ve ikili ilişkilerinin vurgulanacağı gelişmeler içindesin. Günün ilk yarısında ertelenmiş, ihmal edilmiş konular veya kaçırdığın fırsatlar yeniden gündeminde olabilir. Karşındaki kişilerin de desteğiyle pozitif koşullar oluşturabilirsin. Ancak akşam saatleri gerginliklere açık görünüyor.

Sevgili Başak; önünde yine sorumluluklarının bilincinde olarak hareket etmekten sakınmayacağın günler var. Metotlu ve ilkeli çalıştığın için görevlerini aksatmadan yerine getirebileceksin. Geçmişe borç ve alacakların ortaya çıkabileceği durumlar gündemine gelebilir. Kısa bir süre için bile olsa bu koşullar sende gerginlik yaratabilir.

Sevgili Terazi; keyiflerine yönelik gelişmelerin yanı sıra yatırımlarını da ilgilendiren durumlar öne çıkabilir. Sürüncemede olan bir ortaklık, işbirliği veya ilişkinle ilgili olumlu koşulları oluşturabilirsin. Ancak akşam saatleri gerek parasal gerekse de duygusal paylaşımlar açısından gerilime açık.

Sevgili Akrep; eve, aileye veya işine ait alanlarda bitiş ve başlangıçların söz konusu olacağı bir süreçten geçmektesin. İş arkadaşlarından veya aileden biriyle, iş birliklerin ve sağlığınla alakalı eski bir konuyu çözüme ulaştırabilirsin. Ancak günün geç saatleri gerilimli geçebilir, sevdiklerinle orta yolu bulmakta zorlanabilirsin.

Sevgili Yay; bugün zihinsel konsantrasyonun yüksek olabilir. Uçuşan düşüncelerini belli bir noktada toplayabilir, bazende sabit fikirli davranabilirsin. İlişkinde ise geçmişe yönelik bir konu yeniden gündeme gelebilir. Gün içinde ilkeli ve kontrollü ilerlerken akşam saatlerinde her şey tersine dönebilir. Dikkat.

Sevgili Oğlak; finansal işlerle haşır neşir olabilirsin. Ev, gayrimenkul ve yatırımlarınla alakalı kaçırdığını düşündüğün bir fırsat yeniden gündeme gelebilir. Bu yüzden hızlı karar alman gerekebilir. Ayrıca ailen için bazı harcamalarda bulunman gerekebilir. Akşam saatlerinde sevdiğin kişi veya çocuklarınla aranda çatışmaya sebep olacak gelişmelere açıksın.

Sevgili Kova; burcunda ilerleyen Ay, bir taraftan seni istikrarlı kılarken bir taraftan da sende bazı uyanışlara neden olabilir. Kendini sözel olarak iyi ifade edebilirsin. Geçmişte yakın çevren, kardeşin veya arkadaşınla yaşadığın bir konunun üzerinden geçebilir, fikir birliğine varabilirsin. Ancak akşam saatlerinde ailevi bir konu gerginliğe neden olabilir.

Sevgili Balık; iç dünyana çekilmene neden olabilecek enerjiler altındasın. Kontrolün dışında gelişebilecek durumlar, ailevi veya parasal bir konu seni huzursuz kılabilir. Mantıklı düşüncelerden uzaklaşmadan sezgilerine de kulak vererek ilerlemek yararına olabilir. Akşam saatlerinde gerginliğin artabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.