23 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Haftaya Balık burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Ay’ ın hem balsamik fazda olması hem de Balık burcunda olması bırakmak için çok uygun bir zamanda olduğumuzu gösteriyor. Bu durumu kötü alışkanlıklardan kurtulmak, gündelik rutinlerimizi değiştirmek ve akışta kalmak için kullanabiliriz. Yarın gerçekleşecek yeniay öncesi Ay’ ın olumlu görünümlerinin olması içinde bulunduğumuz koşullara uyum sağlayabileceğimizi, birbirimizle yardımlaşacağımızı ve manevi açıdan güçlü olacağımızı gösteriyor. Ancak bir taraftan da Mars/ Pluto kavuşumu içinde bulunduğumuz durumun büyük risk ve yıkıcı enerjiler barındırdığını gösteriyor. Hem dünyada hem de ülkemizde virüsün kötücül etkileri devam ederken bugün kurallara zorlanmadan uyabilecek ve ruhsal açıdan kendimizi güçlü tutabileceğiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güçlü ve başarılı olmak isterken kendini yalnız ve kurban gibi hissedebilirsin. Yalnız kalmak, bilinçaltı ve ruhsal konularla ilgilenmek, şifa çalışması yapmak için uygun bir gün olduğu gibi maddi ve manevi her tür konuda korkularınla yüzleşebilirsin. Ancak sosyal yaşamın ve iş hayatının getirdiği baskı seni harekete geçmeye zorlayabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün sosyal ve yardım kuruluşlarında zaman geçirmek isteyebilir, özverili, fedakar davranışlarının sana ve etrafındaki kişilere iyi geldiğini hissedebilirsin. Bir yandan da korkularının farkına varıp; bu alanda manevi destek alabilir, daha somut adımlar atmaya niyet edebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sosyal çevrenin ve kazançlarının arttığı bugünlerde, sende kendini göstermek isteyebilir, bakış açınla kariyerinde de yeni bir oluşum için istek hissedebilirsin. Ancak bir yandan da finansal konularda risk almanı gerektiren ve kendini baskı altında hissetmene neden olan gelişmeler yaşanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sevdiklerinden veya iş birliği içinde olduğun kişilerden destek ve fikir aldığın bir gün olabilir. Sosyal medya üzerinden yapacağın bir girişimle ilgili hayaller kurabilir, bir yardım faaliyeti içinde yer alabilir ya da sanal bir aşk yaşayabilirsin. Fakat karşındakiler somut ve tutarlı olman için seni zorlayacaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; finansal açıdan geçmiş dönemlerden kaynaklı borç ve alacak konularında bazı gelişmeler yüzünü güldürebilir. Çalışma arkadaşlarından, ailenin ortak gelirlerinden veya fikirlerine güvendiğin uzman kişilerden alacağın destekle maddi durumunu stabil hale getirebilirsin ancak fazla hayalci davranmamalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün sezgilerine güvendiğin bir kişinin fikirlerine kulak verebilir, sevdiklerinin cesaretlendirmesiyle teklifleri değerlendirebilirsin. Gerek yatırımlarını gerekse girişimlerini değerlendirirken risk alabilir; hatta ne olacaksa olsun diyerek akışta kalmak, seni zorlayan konulardan uzaklaşmak isteyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bedensel sağlığın konusunda biraz hassas olabilir, günlük işlerini yapmak konusunda isteksiz olabilirsin. Son zamanlarda aileye veya eve dair konularda yaşananlar gerçekten seni bir karar aşamasına getirmiş olabilir ancak harekete geçmek için biraz daha olayların netleşmesini beklemende fayda var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; kendini, ruhunu ve yaratıcılığını yansıtan bir hobiye başlamak için istek duyabilir, bu konuda kardeşlerinden tam destek alabilirsin. Bu dönemde aşk hayatının da seni mutlu etmesi, sevdiğin kişiye güven duymanı ve hayal kurmanı sağlayabilir. Ancak bugün sözlerine çok dikkat etmeli, ufak anlaşmazlıkları büyük sorun haline getirmemelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sosyal olmak yerine evde zaman geçirmek istediğin bir gün olabilir. Ev içinde çeşitli düzenlemeler yapabileceğin gibi aile büyüklerinin ihtiyaçlarına karşı da duyarlı olabilirsin. Dekorasyon konusunda uzun zamandır hayalini kurduğun şeyleri yapmak isterken bütçende büyük delikler açabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; kardeşin veya yakın çevren ile ilgili konularda duygusal karar almaya, fedakarlıkta bulunmaya açık bir gündesin. İletişimin yoğun olmasına rağmen sonuca ulaşmakta zorlanabilirsin. Fevri tavırlarla etrafındakileri harekete geçirmek isteyebilirsin; ancak henüz koşullar netleşmemiş olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kendine, gücüne ve yeteneklerine güvenmen gerektiğini hissedebilir, kazançlarını artırmak için girişimde bulunmak isteyebilirsin. Sezgilerine, bilinçaltından gelebilecek rehberliklere ve bilgeliğine güvenebilirsin; ancak fazla hayalci olmamalı ve gelişmeleri doğru değerlendirmelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün sezgilerinle kendine ve etrafındaki kişilere öncülük edebileceğin bir zaman olabilir. Hayatına, bakış açına, kariyerine, ailene ve parasal kaynaklarına dair birçok düşünce ve fikrin olabilir. Fakat hayatında yeni bir düzen oluşturmak için karar vaktinin geldiğini bilmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir