23 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

İki gün önce gerçekleşen dolunayın koparıcı etkilerini bu hafta sonu görmeye başlayabiliriz. Bugün ani gelişen olaylara verdiğimiz tepkiler çok beklenmedik olabilir. Bir anda tahammülsüz ve gözü kara olabilir, çözüm yerine sonuna kadar inatlaşma yoluna gidebiliriz. Öğlene kadar olan süreçte tavırlarımızı kontrol altına alabilirsek sonrasında daha kolay ilerleme sağlayabilir, konuya tam anlamıyla hâkim olup, derinlemesine araştırmadan harekete geçmeyiz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günün ilk saatlerinde biraz gergin hissedebilir, maddi ve manevi güvende olmaya ihtiyaç duyabilirsin. Şu ara ekonomi ve kazanç alanında oluşturamadığın istikrar, kısa süreli kaos yaratabilir. Ailenle kuracağın yapıcı ilişki, planlarının daha kolay ilerlemesine yardımcı olabilir. Bugün dışın farklı, için farklı şeyler söyleyebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; beklemediğin bir fırsatla güne başlayabilir, ilişkindeki sorun ya da sorumluluklarını ön planda tutabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde olayların kontrolünü karşı tarafa bırakıp, rahatlamak isteyebilirsin. Sosyalleşmenin getirdiği pozitif koşulları lehine kullanabilir, bulunduğun ortamın keyfini çıkarabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; üzerinde çalıştığın projeyi bir an önce teslim etmen gerektiği haberini alabilir, hafta sonu planlarını değiştirmek durumunda kalabilirsin. Hayal gücü gerektiren işlerde başarılı olabilir, çalışmalarında istediğin derinliği yakalayarak bir an önce bitirme fırsatı bulabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; güne duygularının etkisinde başlayabilir, sevdiklerinle arandaki konuları dertleşip, konuşarak çözüme ulaştırabilirsin. İlişkinin uzun vadeli olması için net ifadeler kullanmalı, karşındaki kişiye elinden geldiğince açık olmalısın. Çocuğunun ya da senden yaşça küçük birinin eğitim hayatıyla ilgili sevineceğin bir haber alman olası.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerini evine, ailene veya geçmişe ait konulara yönelik geçirebilirsin. Aşırı hassas davranarak alınganlık yapman ve çevrendeki insanlara kırılman mümkün. Günün ilerleyen saatlerinde empati kurman hiç de zor olmayacak. Geçmişinle barışıp, geleceğine de umutla bakabileceğin bir gündesin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; ekonomik gelirlerinle ilgili dengeyi muhafaza etmekte zorlandığın birkaç günden sonra bugün biraz daha kontrolü elinde tutmayı başarabilirsin. Arzularını takip etme konusunda zihninde netleşmeyen konulardan kaynaklı zorluklar yaşasan da yakınlarına olumlu tavsiyeler de bulunabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; maddi manevi değerlerine daha fazla odaklanabilir, gelir elde edeceğin girişimlerde bulunabilir, sezgilerini kullanarak doğru bağlantılar kurabilirsin. Ancak bir yandan da alacağın haberle kendine olan güvenini artırıp, bazı istek ve arzularını risk alarak gerçekleştirmek isteyebilirsin. Realist olmanda fayda var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sıra dışı fikir ve düşüncelerle güne başlayabilirsin. Hayal gücünün ve yaratıcılığının yanı sıra yeni tekniklerle işlerini organize etmeye başladığın bir dönem de olabilirsin. Bugün bir karar vermekte zorlanıyorsan, daha eğlenceli yaklaşımlar izleyebilir, geçmiş hatıralarına ve deneyimlerine bir göz atabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; son birkaç gündür yaşamış olduğun ilişkilerinle ilgili sorunları gözden geçirmek, yalnız kalmak isteyebilirsin. Sabırsızlıkla aldığın kararları devam ettirmeden önce durumu daha derin irdeleyebilirsin. İç huzursuzluğunu gidermek için ruhsal çalışmalar yapman faydalı ve rahatlatıcı olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hedef ve ideallerin, ihtiyaç ve isteklerin arasında kaldığın bir güne başlayabilirsin. Neyse ki yakınlarından alabileceğin destekle olumsuz ve inatla üzerinde durduğun düşüncelerden uzaklaşabilirsin. Akşam saatlerinde ise sosyal hayatının hız kazanması ve kısa mesafeli bir yolculuk yapman mümkün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sosyal ve toplumsal alanda kendini ifade edebilir, gün boyu toplantı ve sunum yapabilirsin. İkili ilişkilerden yana oldukça şanslısın ancak seni heveslendiren girişimlerde cesaret göstermeden önce koşul ve sınırlarını iyi analiz etmeli, söylemlerinde seçici olmaya bakmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; duygusallığın ve sezgiselliğin her geçen gün artarken, manevi yönünü besleyen kişisel gelişim eğitimlere ya da seyahatlere gitme planları içinde olabilirsin. Geleceğini ve özellikle finansal durumunu ilgilendiren plan ve stratejiler üzerinde derin düşünceler içinde olabilir, sezgilerinle harekete geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.