23 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün güzelliklerden, huzurdan ve işbirliğinden yanayız…Günün ilk saatleri bu hoş enerjiler eşliğinde geçerken öğle saatlerinde bu pozitif atmosfere gölge düşebilir. Karşımıza çıkabilecek sorun ve engellerle uğraşmak durumunda kalabiliriz. Sevdiğimiz kişilerle de fikir ayrılığına düşme veya beklentilerimize cevap alamama gibi gelişmelerle uğraşabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; eşin, partnerin ya da sevdiğin insanlarla ilgili konularda farkındalık yaşayabileceğin bir gündesin ancak bazı olayların üzerinde fazla durduğundan tepkilerini kontrol etmekte zorlanabilirsin. Mesleki hayatında iş arkadaşlarında aranda yaşanan gerginlikler ve işlerindeki gecikmeler seni zor duruma sokabilir. Akşam saatlerinde seyahat planları yaparak motivasyonunu yükseltebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün çalışmalarında veya ilgilendiğin alanlardaki insanlarla iletişim problemleri nedeniyle işlerinde aksamalar meydana gelebilir. Günlük işlerinin üstüne yüklenen fazladan sorumluluklar altında, eziliyormuş gibi hissetmen seni yorabilir. Akşam saatleri için arkadaş veya sosyal içerikli ortamlarda zaman geçirmek isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; finansal anlamda alacak verecek davalarında işler istediğin gibi gitmeyebilir ve beklediğin paraların eline ulaşmaması sonucunda ödemelerinde sıkışmalar ve gecikmeler yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde aşk hayatındaki farkındalık veya eşinle geçireceğin hoş vakitler günün kısıtlanma duygusunu silebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün eşinle aranda anlaşmazlıklar yaşayabilir veya iş yaptığın insanlarla yazılı ya da sözlü birlikteliklerde bazı engellerle karşılaşabilirsin. Daha önceden yaptığın planlarda gecikmeler olabileceği gibi yeni alabileceğin kararlar üzerinde iyi düşünmelisin, gözden kaçan durumlar olabilir. Akşam günlük işlerini düzenleyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün içinde oldukça hareketli saatler geçirebilir; günlük rutinlerine yoğunlaşmışken diğer işlerin devamlılığının sekteye uğraması seni gergin bir ruh haline sokabilir. Akşam saatlerinde ikili ilişkinde önem kazanabilecek gelişmeler meydana gelebilir ve enerjin yükselebilir. Sağlık kontrollerini ertelememelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; maddi kaynaklarınla ilgili gelişmeler gündeminde olabilir; harcamalarını gözden geçirmek iyi bir başlangıç olurken, bazı konuların olgunlaşmasını beklemelisin. İkili ilişkinde olası anlaşmazlıklara karşı tetikte olmalı ve engelleyici tavırlara karşı gardını almalısın. Akşam üzeri yeteneklerini geliştirmek iyi bir terapi olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün kişisel açıdan önem verdiğin olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilir ve aile içindeki insanlarla aranda geçebilecek gerginliklere karşı özenli davranman gerekebilir. Farkındalığını artırmana yardımcı olaylar yaşayabilirken; çatışmalara ve engelleyici durumlara dikkat. Akşam riskli işlerden uzak kalmak isteyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün kendi iç dünyanla ilgili konular önem kazanırken; nedenini bilmediğin konular ve olayların sebep sonuç ilişkileri önem kazanabilir.  İletişim halindeyken bloke edici gelişmeler yüzünden gergin davranışlarının olması uyum içinde kalmanı zorlaştıracaktır. Akşam saatlerinde partnerinle geçirebileceğin zamanlar enerjini toplamana yardımcı olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün gelecek beklentilerinle ilgili endişelerin gün yüzüne çıkabilir. Beklediğin paraların gelmemesi yaptığın planların aksatabilir ve engellerle karşılaşmana neden olabilir. Akşam saatlerinde sosyalleşmek ilgini çekebilir motivasyonunu artırmak için ailen veya arkadaşlarınla zaman geçirebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün kariyer alanına odaklanmışken; her şeyi kontrol etme isteğin karşındaki insanları bunaltabilir ve güç savaşlarına neden olabilirsin. Temkinli olmalı kalp kırmamaya özen göstermelisin.  Akşam saatlerinde kardeşin veya arkadaşınla yapabileceğin sohbetler hoş vakit geçirmeni sağlayabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün sevdiklerin için fazla sorumluluk almak durumunda kalabilir ve psikolojik olarak kendini oldukça gergin, kapana kısılmış gibi hissedebilirsin. Gün içinde yabancı kaynaklı işlerinle ilgilenebilir fakat karşına çıkabilecek bir problem bütün planlarının ertelenmesine yol açabilir. Akşam finansal alanda sevinebileceğin bir gelişme olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ortaklı işlerinde bulunduğun grup içerisinde çıkar çatışmaları oluşabileceği gibi yanında olan insanları eleştirirken dikkatli olmalı, yanlış anlaşılmaların önüne geçmelisin. Gün içinde harcamalarında artış olabilir; bütçenle ilgili kriz yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde sosyal medyada oldukça fazla zaman geçirebilirsin.

 

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir