23 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün geleceğe dair hedef ve ideallerimizle ilgili bazı farkındalıklar edinecek; imkan ve yeteneklerimizi önümüzdeki günlerde nasıl kullanacağımızı kestirebileceğiz. Geçmişte elden kaçırdığımız işler; üzerinde durmadığımız konular yeniden ortaya çıkabilir ve bizi yeni çözüm arayışlarına yöneltebilir. Bu süreçte doğru bilgiye erişmek; bizimle aynı yolda yürüyecek aynı düşüncede olan kişileri belirlemekte pek kolay olamayacağa benziyor. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

23 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gün içerisinde gelişen olaylara sabırsız ve önyargılı yaklaşabilir, fevri çıkışların yüzünden özellikle çalışma hayatında zor durumlar yaşayabilir ve ilişkilerinde sorunlarla karşılaşabilirsin. Dolunay, yakınlarınla olan diyaloğunu artırırken, birçok haberi de aynı anda duymanı sağlayabilir.  İletişim diline hakım olman ve sosyal medyada temkinli olman gereken bir süreçtesin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kazançlar evinde oluşan Dolunay, finansal konularını çözüme ulaştırmak için fırsat verirken, motivasyonunu da yükseltebilir. Beklediğin ya da beklemediğin birtakım gelirler edinmen mümkün. Gün içerisinde, kararlarının arkasında durmakta zorlanabilir, maddi kayıp yaşayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; burcunda oluşan Dolunay, hayat dinamiklerinde sürüncemede kalmış konuları aydınlatırken, farkındalığını da arttıracaktır. Birtakım bitiş ve başlangıçlar yapman da mümkün. Gün içerisinde hızlı ve ani kararlar almaya meyilli olabilir, kariyerinde ve ilişki içerisinde olduğun insanlarla yaşayabileceğin sürtüşmeler sonucunda strese girebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün harekete geçmeni engelleyen kişi ve durumlarla karşılaşabilir, duyabileceğin dedikoduların ve haberlerin üzerine giderek, sorunların köküne inmek isteyebilirsin. Dolunay, duygusal anlamda canını sıkabilecek olayları gündemine getirirken, karşılaştığın olayları büyütebilir, stresini yönetmekte başarısız olabilirsin. Sağlık kontrollerini yaptırmakta fayda var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; arkadaşlarınla enerjisi ve dedikodusu bol bir gün geçirirken, söylenen sözler ve duyduğun haberler arkadaşınla aranda soğuk rüzgâr estirebilir. Dolunay, hedefinle ya da kariyer kazançlarınla ilgili beklediğin sonuçları almanı sağlarken, seni arkadaşlarınla parasal mevzulara girmemen için de uyarıyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iş ve kariyer alanında oluşan Dolunay, eksikliklerini ve hatalarını görmeni sağlarken, bazı kararlar alman için de zemin hazırlayabilir. Daha önce kaçırdığın bir iş teklifini değerlendirmek isteyebilir, hayatını ve ilişkilerini gözden geçirebilirsin. Gün içinde ve önümüzdeki birkaç gün öfkeni kontrol etmeye ve iletişim diline dikkat etmelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; gün içerisinde oluşan Dolunay, hukuksal konularda, eğitimle ilgili alanlarda yeni fırsatlar getirirken, aynı zamanda ticari işlerinin hızlanmasına ve sonuçlanmasına yardımcı olabilir. İş ya da özel amaçlı seyahate çıkman ve medyayla iç içe olman mümkün. Ancak, değişikliklere ve aniden gelişebilecek olaylara karşı sakin ve dengede kalmakta fayda var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gün içerisinde maddi ve manevi konulardaki belirsizlik, içinde bulunduğun koşulları analiz etmeni gerektirebilir. Dolunay, başkalarının maddi kaynaklarından faydalanmanı sağlarken, harcamaların konusunda da temkinli olman için uyarıyor. Finansal alanlarda yanlış karar vermeye ve hatalara açık olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün zihnini susturmak ve toparlamakta zorlanabilir, ikilem içerisinde kalabilirsin. Karşıt burcunda oluşan Dolunay, ilişkilerini ve iş birliklerini gündeme getirirken, ani kararlar almak durumunda da kalabilirsin. Üzerinde hissedeceğin gerginlik ani çıkışlar yapmana ya da maruz kalmana neden olabilir. Sağduyuyu elden bırakmamalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; günlük işlerini yerine getirmekte ve sorumluluklarını tamamlamakta zorlanman, günün değişen koşullarına uyum sağlayamadığından kaynaklanabilir. Dolunay, yakınlarınla aranı açabilecek dedikodular duymana neden olabilir. Bedensel ve ruhsal sağlığınla ilgili yaşayabileceğin farkındalık, gerekli önlemleri almanı sağlayabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gün içerisinde maddi ve manevi konularda değişen koşullara karşı akışta kalman gerekebilir. Dolunay, özel ilişkilerini gündeme getirirken, harcamaların da artabilir. Yeteneklerinden veya bir hobinden gelir elde etmek isteyebilir, yeni kazanç kapıları açmak isteyebilirsin. Şu aralar risk almak için uygun bir dönemde değilsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; gün içerisinde oluşan Dolunay, yaşam alanınla veya aile fertlerinle ilgili olayları gündemin yapabilir. Aile içi duygusal ve radikal kararlar almamaya dikkat etmelisin. Enine boyuna düşünmen gereken durumlar oluşabilir. Gün içerisinde çalışma alanında yaşanabilecek huzursuzluklar karşında sağduyulu olmanda yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir