23 Kasım 2017 Burç Yorumları

Gecenin gerilimli enerjileri sabah saatlerine kadar etkisini sürdürebilir. Önemli görüşmeleri öğleden sonraya bırakmakta yarar var. Fazla talepkar olmamız sorunlara yol açabilir, bu nedenle isteklerimizin makul olduğundan emin olmalıyız. Ani gelişmeler çevremizle rekabet içine girmemize neden olabilir, düşünmeden hareket edebilir ve verdiğimiz ani tepkilerle ilişkilerimizi yıpratabiliriz. Yarım bıraktığımız işler yüzünden sorun yaşayabiliriz. Zaten yeni bir girişimde bulunmak için çok uygun bir günde değiliz. Yarım kalan işlerimizi tamamlamaya odaklanmamız çok yerinde olur. Gün boyunca sakin ve kontrollü olmaya çalışmalı, büyük adımlar atmaktan kaçınmalıyız.

Sevgili Koç; maddi konularda ayarlama yapmanı gerektiren koşullardasın. Sabah saatlerinde işlerinin yolunda gitmesi halinde kazançlı çıkabileceğin gelişmeler olabilir. Ayrıca bugün sorumluluklarından bazılarını kendi istediğinle aniden bırakabilir ve kendini özgürleştirebilirsin.

Sevgili Boğa; bugün kendine koyduğun hedeflerde bazı esnemeler yapmak durumunda kalabilirsin. Günün ilk saatlerinde sevdiğin kişiden seni bir süredir rahatsız eden bir konuyla alakalı olumlu bir haber alabilirsin. Ancak öğleden sonra sertleşen koşullar içine girebilirsin. Tepkilerinde dikkatli olmanda fayda var.

Sevgili İkizler; parasal konularda risk içeren koşullarda olmana rağmen doğru hesaplamalar yaparak istediğin sonuçlara ulaşabilirsin. Maddi konularda kazanç sağlayacak grup çalışmalarında yer alabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde beklemediğin tepki ve davranışlar görme ihtimalin var.

Sevgili Yengeç; ilişki ve iş birliklerinde stres yaratan durumları soğukkanlı davranarak veya gelen baskılara boyun eğerek aşma ihtimalin var. Günün ilk saatlerinde her şey yolundaymış gibi ilerlemene rağmen sonradan şartları kabul etmeyebilir, tepkini göstermekten çekinmeyebilirsin.

Sevgili Aslan; görev ve sorumluluklarını yerine getirirken maddi manevi destek alabilirsin. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işlerin yolunda ilerleyebilir. Ancak gün sonuna doğru karşılaşabileceğin beklenmedik gelişmeler, planların üzerinde değişliğe neden olabilir.

Sevgili Başak; bugün keyiflerine yönelebilir, yakınlarınla paylaşımlarda bulunabilirsin. Ayrıca seni mutlu eden bir hobinle alakalı çalışmalar yapabilirsin. Eğitim, seminer ve bilgiye dair alanlarda araştırmalarda bulunabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde parasal işlerde beklenmedik gelişmeler ortaya çıkabilir.

Sevgili Terazi; bitiş ve başlangıçlar içinde olduğun şu günler yoğun çalışmalarla geçebilir. Sabah saatlerinde evine, ailene veya işine ait sorumluluklarını yerine getirirken maddi manevi destek bulma şansın yüksek. Ancak günün ilerleyen saatleriyle birlikte iş birliklerin ve ilişkilerinde bazı pürüzlere açık hale gelebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün zihnin yapman gereken işlerle dopdolu olabilir. Belli bir plan ve strateji dahilinde hareket etmek için program yapman gerekebilir. Yakın çevrenle ilişkilerin ise sorumluluklar çerçevesinde ilerleyebilir. Akşam saatlerinde seni yavaşlatacak ve moralini az da olsa bozacak gelişmeler ortaya çıkabilir.

Sevgili Yay; şartların senden yana olmasına karşın sabah saatlerinde aklını kurcalayan bazı pürüzlü işler ortaya çıkabilir. Ancak kararlı davranarak ve sorumluluk alarak bu sorunları aşabilirsin. Akşam saatlerinde ani tepkiler vermen ilişkilerin üzerinde olumsuz etkilere neden olabilir.

Sevgili Oğlak; günün ilk saatleri planladığın gibi ilerleyebilir, sonuç odaklı hareket edebilirsin. Ancak arka planda kontrolün dışında yaşanan bazı gelişmeler veya cesaretini az da olsa kaybetmen gün içinde yavaşlamana sebep olabilir. Özellikle akşam saatlerinde seni hırslandıran ve belki tepkisel davranmaya yönelten gelişmeler ortaya çıkabilir.

Sevgili Kova; bugünlerde yaşadıklarını kontrol altında tutman zor gözüküyor. Ailen, işin veya annenle ilgili bir durum içten içe seni karamsar kılabilir. Çözüm üretmek için sessiz kalabilir ve sorgulamalar yapabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde üreteceğin yeni fikirler belki bu belirsizliğe bir son verebilir.

Sevgili Balık; araştırmasını ve çalışmasını yaptığın işleri gün yüzüne çıkarmanın vakti geldi. Sabah saatlerinde hedefine ulaşmana yardımcı olacak kişilerle bir araya gelme olanağını yakalayabilirsin. Ancak günün ikinci yarısı ilki kadar verimli geçmeyebilir. Parasal konular seni zorlayabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.