23 Haziran Burç Yorumları

Gece saatlerinden itibaren içimizde bir huzursuzluk hissediyor olabiliriz. Sabah saatlerinde de bu huzursuzluk ve kararsızlık hali devam edebilir. Öğle saatlerinde üzerimizde baskı hissedebiliriz. Özellikle otorite figürlerinin baskısına maruz kalabiliriz. Resmi kurumlarla ilgili işlerimiz varsa bugün daha dikkatli olmamızda yarar var, işler yetişmeyebilir, eksik evrak yüzünden işlerimizi halledemeyebiliriz. Gün boyunca aksilikler yaşamamız mümkün, bu nedenle hiçbir işi son dakikaya bırakmamak yerinde olur. Herhangi bir konuda harekete geçmeden önce iyice araştırma yapmamız gerekiyor, eksik bilgi ile yola çıkarsak ilerleyemeyeceğiz. Akşam saatlerinde daha akılcı olabilir ve sorunlara alternatif çözümler bulabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; kapanan enerjiler içinde olduğundan bugün belki yeni girişimlerde bulunmaman yerinde olabilir. Ayrıca gün boyunca bilgi akışında problem yaşama olasılığın yüksek olacağından çevrenizdekilerle akıcı bir iletişim kuramayabilirsin. Kısa yolculuklar, akraba, eş, dost ziyaretleri de gündeminde yer alabilir.

Sevgili Boğa; bütçeni aşan harcamalar nedeniyle borç almak; kredi başvurusunda bulunmak veya birikimlerinden yararlanmak isteyebilirsin. Ayrıca kardeşlerinle, arkadaşlarınla parasal mevzulardan dolayı sorun yaşama ihtimalin var. Duygularını ve sezgilerini dinlemenin yanı sıra mantığını da devrede tutmak faydana olacaktır.

Sevgili İkizler; geçtiğimiz ay başlattığın girişimlerini geliştirmeye yönelebilir, yeteneklerini kullanarak kazanca çevirmek için hamlelerde bulunabilirsin. İlişki ve iş birliklerinde ise bugün seni sınırlayan ve geleceğinle ilgili beklentilerinde değişme yol açan koşullar var.

Sevgili Yengeç; arka planda seni zihnen yıpratan konuları artık geride bırakmaktasın. Ancak bu koşullardan çıkarken bazı ikilemlerde kalabilir; otorite konumundaki kişi ve kurumlarla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsin. Ayrıca önümüzdeki günlerde başlatacağın projelerin de son hazırlıklarını yapabilirsin.

Sevgili Aslan; grup işleri, takım çalışmaları veya arkadaşlarınla yoğun bir süreç geçirebilirsin. Artık bugün bir şeyleri tamamlamak ve nihayete erdirmektesin. Bu konuların yanı sıra bugün aşk hayatını yakından ilgilendiren gelişmeler de seni meşgul edebilir. İçinde bulunduğun değişken koşullar ilerleyeceğin çizgide kararsızlık yaratabilir.

Sevgili Başak; ailenden, evinden kaynaklı bir durum bugün seni gerek iş gerekse de sosyal yaşantındaki faaliyetlerden alıkoyabilir. Ayrıca son süreçte seni zorlayan ve hayatında değişme neden olan koşulları da geride bırakmaktasın. Yarından sonra hedeflerine daha rahat ilerleyebilir; grup çalışmalarında aktif rol alabilirsin.

Sevgili Terazi; ailen, işin ve sosyal konumunu etkileyecek girişimleri yapmana az kaldı. Günü bu işlerle ilgili son hazırlıklara ayırabilirsin. Otorite konumundaki kişilerle uzlaşı sağlamakta zorlandığın anda yeni çözüm üretmeye de yatkınsın. Çıkacağın yolculuk, yapacağın ziyaret veya görüşme öncesine karşına bazı engeller çıkabilir.

Sevgili Akrep; önümüzdeki günlerde çıkacağın yolculuğun, alacağın bir eğitimin veya yabancılarla birlikte yapacağın girişimlerin gerek maddi giderlerini gerekse de planlamasını yapabilirsin. Ancak günün enerjileri biraz sert olacağından istediğin akıcılığı yakalamakta zorlanabilirsin.

Sevgili Yay; kurduğunuz iş birlikleri ve ilişkilerin akıbetiyle ilgili son gelişmeler yaşanabilir. Ortaya çıkan bu gelişmelerle gerek duygusal gerekse de finansal alanda gelecekte seni etkileyen olaylar olabilir. Ayrıca bugün beraberliğine, sevdiğin kişiye veya arkadaşlarına karşı tavırlarında mesafeli olabilirsin.

Sevgili Oğlak; bir süredir içinde bulunduğun yoğun çalışma koşullarını artık geride bırakmaktasın. Ancak kontrolün dışında ortaya çıkan durumlar gün içinde kısa süreliğine de olsa seni uğraştırabilir. Anlaşma, yolculuk veya kardeşlerle ilgili işlerini tamamlayabilirsin. Yarından sonra yakın ilişkiler daha fazla ön plana çıkabilir.

Sevgili Kova; sorumluluklarının arttığı, ailene ve sana ihtiyacı olanlara karşı daha duyarlı olduğun bir dönemdesin. Gün içinde sevdiğin kişiyle; arkadaşlarınla veya yatırımlarınla ilgili keyfini kaçıran bazı durumlarla karşı karşıya gelebilirsin. Grup çalışmalarında ihmal ettiğin görevlerini tamamlayabilirsin.

Sevgili Balık; ailene veya işine karşı olan sorumluluklarını artık bitirmene ve kendi keyiflerine bakmana az kaldı gibi görünüyor. Bugün bazı şeyler hızlı gelişebilir ve biraz kontrolün dışına çıkabilir. Eğitsel bir konu, yolculuk veya kardeşlere dair bir gelişme yorabilir. Çözüm bulmak için çaba harcayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.