23 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumu

Sabaha karşı erken saatlerde Ay Uranüs ile olumlu açı kuracak; bizleri yeniliklere açık kılarken bir takım farkındalıklar yaratacak durum ve gelişmelere de yol açacaktır. Daha önce belki farkına varamadığımız belki isteyip yapmadığımız hal, tavır ve davranışları göstermemiz mümkün. Gerek ilişkilerde gerek işbirliklerinde gerekse de harcamalarda her zamanki limitlerimizin üzerine çıkabilir; beklentilerimizi yükseltebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün yakın çevren ve kardeşlerinizle olan iletişiminin yoğunlaşabilir fakat birbirinizi anlamakta zorlanabilir ya da planladığın yolculuk ve ziyaretleri ertelemen gerekebilir.  Kendi iç dünyanda duygu ve düşüncelerinin etkisiyle geçmişte yaşananlara takılabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yeteneklerini daha fazla kullanarak gelir elde etmek isteyebilir, ticaret, alım satım ve eğitim konularında fikir alış verişinde bulunabilirsin. Ancak harcamalarına da dikkat etmen gerekiyor. Gruplarda, ekip çalışmalarında ve arkadaşlıklarınla ilişkilerinde duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sosyal ortamında koşullar değişkenlik içerebilir, birden fazla seçenek arasında kararsız kalabilirsin. Olayların istediğin gibi ilerlememesi planlarından ve keyiflerinden vazgeçmene neden olabilir, sevdiklerinle aranda gerginlik yaşanabilir. Fazla beklenti içine girmemelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün kulağına gelen haberler gizli ilişkileri harekete geçirebilir. Kendini dedikodu kurbanı olarak görebilir, gizli düşmanlıklarla karşılaşabilirsin. Görüş ve düşüncelerini ifade ederken yanlış anlaşılabilirsin. Büyük sözler vermemeye hemen karar almamaya çalışmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün boyunca duygusal iniş çıkışlar yaşayabilir, hayallerinin gerçekleşmemesinin gerilimini yaşayabilirsin. Arkadaşlarınla aranda yaşanacak para alış verişi finansal beklentilerini karşılayacak düzeyde olmadığı gibi ilişkilerinde karmaşaya ve kararsızlığa da yol açabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iş ve sosyal hayatınla ilgili aklını biraz karıştıracak teklif ve öneriler alabilirsin. Eğitim, öğretim, iletişim ve yolculukları içeren alanlarda da seni motive edecek gelişmeler yaşayabilirsin. Bugün eşinle ya da yakın ilişki de olduğun kişilerle anlaşmakta zorlanabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün gerek işe gerek özel yaşama gerekse de sağlığına dair konulardaki sorumluluklarınla ilgilenebilirsin. Yaptığın planların bir türlü sonuca ulaşmaması sinirsel gerginliğe yol açabilir, ziyaretlerin ertelenebilir, iletişimde kopukluklar ve kararsızlıklar yaşayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ortak olduğun gelirler ve finansal konularla ilgili yaşadığın adaletsizlik seni huzursuz edebilir, sevdiklerinden emin olamamanın gerilimini yaşayabilirsin. Romantik ilişkiler, çocuklar ve sana keyif veren hobilerle ilgili fedakârlık yapmanı gerektiren durumlarla karşılaşabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün eve, aileye ait konularda ikilemlerde kalabilir; fedakârlıklarda bulunman gerekebilir. Yaşamına dair sorumlulukları yerine getirmek isterken aileni ihmal ettiğini düşünebilir veya karşındakilerden fazla beklenti içine girebilirsin. Bir çok konuyla birden ilgilenmen sonuca ulaşamamana neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; kendini ifade etmekte çok zorlanacağın, sürekli aldığın kararlardan vazgeçeceğin bir gündesin. Yakın çevre, komşu, kuzen ve kardeşlerinle ilgili zihnini karıştıracak gelişmeler yaşanabilir. Tepkisel yaklaşımlar yerine akışta kalmak ve durum değerlendirmesi yapmak daha iyi olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; alacak ve borç hesaplarını planlayamayabilirsin. Koşulların sürekli değişkenlik içermesi sahip olduğun değerlerle ilgili de kafa karışıklığına yol açabilir. Sevdiklerinin desteği ve ilgisi senin için yeterli olmayabilir, fazla beklenti için girmen hayal kırıklığına yol açabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün kendini ön plana alarak harekete geçebilirsin. Ancak iş hayatındaki sorumluluklardan ve aile ilişkilerinden dolayı seni engelleyen ve kısıtlayan koşullarla karşılaşabilirsin. Birçok seçenek arasında kararsız kalman sonuç alamamana yol açabilir. Hayalci davranmaktan vazgeçip, objektif olmaya çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.