23 Haziran 2018 Burç Yorumları

Beklenmedik gelişmelerin yaşandığı bir gecenin sabahına uyanabiliriz. Duygusal hassasiyetimiz artabilir, gerçekleri göz ardı etmek isteyebiliriz. Girişimler konusunda elverişli koşullar doğacağından adımlarımızı sağlam bir şekilde atabilir, hedefimize odaklanabiliriz. Fakat finansal problemlerle karşılaşmaya hazırlıklı olmalıyız.

Sevgili Koç; bugün yaptığın harcamaların yol açtığı finansal dengesizliğin ve borçların krizlerini yaşayabilirsin. Duygusal olarak gergin ve huzursuz olabilir, sevdiklerini yanında hissetmek isteyebilirsin. Akşam saatlerinde abartılı tavırlar sergileyebilir ve aşırı taleplerde bulunabilirsin.

Sevgili Boğa; gayrimenkullerle ya da ailenin kaynaklarıyla ilgili beklentilerini artırabilirsin. Risk almaya hazır halde girişimlerde bulunabilir, yakın ilişkide olduğun kişilerin cesaretlendirmesiyle senden beklenmeyen aşırılıklara kaçabilirsin.  Karşındakilerin isteklerini dikkate almadan önce kendi duygularına odaklanmalısın.

Sevgili İkizler; beraber çalıştığın kişilerle ya da akrabalarınla aranda inatlaşmaların ve fikir ayrılıklarının getirdiği gerilimi yaşayabilirsin. Risk alarak üstlendiğin görevler seni fazlasıyla zorlayabilir. Aldığın haberlere karşı aşırı tepki vermeden önce sakinleşmeli ve olayları daha derinlemesine araştırmalısın.

Sevgili Yengeç; bugün ekonomik konularla ilgili beklentilerin çok yüksek olabilir, risk alarak kazançlarını artırmaya çalışabilir ya da gereksiz harcamalara yönelebilirsin. Romantik ilişkilerinde de aşırılığa kaçman mümkün. Duygusal olarak fazla hırslı ve tutkulu davranman, sevdiklerinle aranda gerilime neden olabilir.

Sevgili Aslan; duygularını kontrol altına almakta zorlanacağın bir gün geçirebilirsin. Özellikle ilişkilerde kendi isteklerinin yerine gelmesi için ısrarcı olman karşındakilerle gerilime yol açabilir. İş birliği içinde olduğun kişilerin seni zorladığını düşünebilirsin. Aile ilişkilerinde fazla kontrollü ve beklenti içinde olmaktan kaçınmalısın.

Sevgili Başak; bugün biraz fazla büyük düşünüp, büyük laflar edebilir hatta işi komplo teorilerine kadar götürebilirsin. Konsantrasyon gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir, belli bir fikir üzerinde yoğunlaşabilirsin ancak kardeş, kuzen ve komşularla aranda sorunlar yaşanabilir, kendini ifade etmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Terazi; her ne kadar kazançlarını kontrol altına almaya çalışsan da kendine koyduğun abartılı hedefler risk almana neden olabilir. Bugün alış verişe çıkarken ya da keyiflerin için harcama yaparken dikkatli olmalısın. Gelecek paraya güvenerek bütçeni alt üst edebilir, fazla beklenti içine girebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün girişimlerin hız kazanabilir, kendini üstlenebileceğinden daha ağır yüklerin altına sokabilirsin. İş ve sosyal hayatında başarılı olmak adına fazla hırslı ve abartılı davranışlarda bulunabilirsin. Aslında enerjin yüksek olduğundan girdiğin bu mücadelelerden olumlu sonuçlar da alabilirsin.

Sevgili Yay; duyduğun haberler seni huzursuz edebilir, yalnız kalarak planlar yapmak isteyebilirsin. Yeni girişimlere başlamadan önce araştırmalar yapmak, derin düşüncelere dalmak ve konsantrasyon sağlamak için uygun bir gün. Fakat sadece kendi görüşlerinin doğruluğuna güvenmemeli, başkalarının düşüncelerine de kulak kabartmalısın.

Sevgili Oğlak; finansal hedeflerine odaklanırken, beklentilerini abartabilirsin. Risk almadan önce iyi hesap yapmalı, hırslarının peşinden gözünü karartarak gitmemelisin.  Geleceğe yönelik planlarında engellerle karşılaşabilir, arkadaşlarınla aranda duygusal gerilim ve inatlaşmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Kova; eşinin, ortağın ya da iş birliği yaptığın kişilerin seni heveslendirirken aşırı risk almana yol açabileceklerini göz önüne almalısın. İş ve sosyal hayatındaki girişimlerinde abartılı beklentiler içine girersen, gerçeklerle yüzleştiğinde geri adım atman gerekebilir. Fakat doğru hesaplamalar yaparsan bir anda başarıya ulaşabilirsin.

Sevgili Balık; beraber çalıştığın kişilerle arandaki fikir ayrılıkları, karşılıklı inatlaşma yüzünden derinleşebilir. Geri adım atmamak için abartılı tavırlar sergileyebilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerin seni desteklemesi beklentilerinin yükselmesine ve büyük laflar etmene neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.