23 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün kendimizi tam anlamıyla duygusal manada hoşnut, huzurlu ve güvende hissetmek mümkün olmayabilir. İç dünyamızda sanki bir şeylerin eksikliğini hissedebilir; endişeye ve kaygıya düşebiliriz.  Sevdiklerimizle, ailemizle aramızda pürüzler yaşanabilir veya sorumlulukların getirdiği ağırlığı omuzlarımızda hissedebiliriz. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işler de ise bazı engel ve kısıtlamalarla karşılaşmamız olası.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir,

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftaya karşıt burcuna geçen güneşin enerjileriyle başlıyorsun. Kimi zaman kaynaklarını arttıracak planlar ve çevresel koşulların sana sağlayacak iş birlikleri içerisinde olabilir, kimi zaman da duygusal konularda sert ve uzlaşmayan bir tavır sergileyebilirsin. Eş zamanlı gelişen iş ve ailevi konular bu ara seni oldukça yorgun düşürebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yakın çevrende ya da eğitimsel konuda işler sandığından daha zor gelişim gösterebilir, sorumluluk alman gereken konuların üzerinde durman gerekebilir. Geleceğe dair hedef ve ideallerini destekleme yolunda sana rehberlik edebilecek insanlarla kadersel gelişmeler yaşayabilirsin. İş hayatında yenilenmeler olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sosyal ilişkilerin yeni bir boyut kazanırken, aşk ilişkinde olumlu gelişmeler yaşanacağı, hayattan daha fazla keyif alabileceğin bu süreçte Güneş’in de olumlu destekleri altındasın. Bugün çevrendeki insanların tutarsız davranışları, aranızda güvensizlik hissi oluşturabilir. Sorunlara mantık çerçevesinde bakmanda fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; özel ya da ailevi ilişkilerinde kadersel gelişmelerle karşılaşman mümkün olabileceği gibi, önümüzdeki günler aile ve iş yaşamına dair önemli kararları da beraberinde getirebilir. Burcundaki Ay, duygu ve düşüncelerinde fazla ısrarcı olabileceğini vurgularken, odak noktaları gözden kaçırmanı, birtakım engellerle mücadele etmeni gerektirebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün bazı konularda kendi iç sesini dinlemeli, eylemlerinde başkalarının etkisinde kalmamaya bakmalısın. Yalnız kalmak ruh ve beden sağlığına da olumlu yansıyabilir. Önümüzdeki süreçte iletişim kanalların açık olabilir, yakınlarınla ve sosyal çevrenle ilişkilerini canlı tutmak isteyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; maddi kaynaklarını desteklemeye başlayan Güneş, önümüzdeki günlerde yapacağın görüşme ve yeteneğinle kazançlarının çoğalmasına yardımcı olurken, bulunduğun şartların değişmesini de sağlayabilir. Gün içinde iyi niyet ve şefkate yönelik ilişkiler kurabilirsin, ancak kendini ifade etmekte ve karşındakileri anlamakta zorlanabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; Güneş’in burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte senin dönemin başlamış oluyor. Önümüzdeki günlerde kendini rahat ifade edebilir, ön plana çıkabilir ve ilişkilerini yönetebilirsin. Bugün ise yapacağın çok fazla plan olabilir. Karar veremediğin değişikliklere önyargısız bakarak işlerini kolaylaştırabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; üzerinde durup, ısrarla savunduğun bir konuda taviz vermek istemeyebilirsin. Bu durum kısa vadeli de olsa üzerinde baskı yaratabilir. Önümüzdeki günlerde hayatını, ilişkilerini, kendine verdiğin değeri yeniden sorgulamak, var olan durumunu muhafaza etmek ya da değiştirmek yolunda kararlar alabilirsin. Bu arada sağlığına gereken önemi vermelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; iş ve özel yaşamına dair konularda seçim arifesinde olabilirsin. Gayrimenkul alım satımıyla ilgili kararlarında seni finansal açıdan destekleyen kişiler hayatında yer alabilir.  Gücünü ortaya koymaktan çekinmediğin bir gün olsa da bazı konularda ve ilişkinde yetersiz veya değersiz olduğun fikri zaman zaman seni yıpratabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak;  geçmiş tecrübelerinden faydalandığında hata yapma olasılığın oldukça düşük.  Bugün karşındakilerden beklediğin güvenli koşulları bulamayabilir, talep ve arzularını ötelemek durumunda kalabilirsin. Kariyerine ve sosyal hayatına dair önemli gelişmeler yaşayabileceğin, destekler bulabileceğin ve kendine yeni bir yön belirleyeceğin dönemdesin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; karşılıklı bitmeyen egolar, inatçı tavırlar bugün sevdiklerinle ortak bir noktada olmanı engelleyebilir. Önümüzdeki günlerde iyimser enerjilerin artarken, finansal konularda yaşamış olabileceğin endişelerden uzaklaşabilir, hukuksal konular, uzaklarla bağlantılı iş birlikleri ile ilgili destek alabilirsin. Bakış açını, değer verdiğin konuları tekrar gözden geçirmende fayda var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; önümüzdeki dönem içinde finansal konuların gündemin olurken, kazanımlarını arttırmak için araştırmalar yapmaya başlayabilirsin. Uygun bir kredi bulman veya kazançlı bir yatım yapman mümkün. Gün içinde ilişkilerinde kritik durumlar yaşayabilirsin. Hislerin ve duyguların ile mantığın arasında dengeyi kurmakta zorlanman mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.