23 Eylül 2018 Burç Yorumları

Bugün duygusal paylaşımlara açık olacağımız bir gündeyiz. İyi niyet ve şefkate yönelik ilişkiler kurabiliriz ancak kendimizi ifade etmekte ve karşımızdakileri anlamakta zorlanabiliriz. Düşüncelerimizi açık açık söylemekten çekinebilir, üstümüzde otoritelerin baskısını hissedebiliriz.

Sevgili Koç; maddi kaynaklarla ilgili atacağın adımların iş birliklerini ve planlarını hazırlayabilirsin. Henüz girişimde bulunmamana rağmen kadersel gelişmelerin farkına vararak sezgilerini kullanabilirsin. Güneş ve Merkür’ün karşıt burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte sana sunulan teklif ve fırsatları değerlendirmeye alabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün ilişkilerde yaşanacak kadersel gelişmeler bir karar arifesinde olduğunu gösterebilir. İçinde bulunduğun işbirlikleri, geleceğe dair hedef ve ideallerini destekleme yolunda sana rehberlik edebilir. Önümüzdeki günlerde akrabalarınla ilgili gelişmeler seni meşgul edebilir, iş hayatında yenilenmeler olabilir.

Sevgili İkizler; iş ve sosyal hayatınla ilgili hedef ve beklentilerini gerçekleştirme yolunda destekler alabilirsin. Çalışma ortamın ve günlük alışkanlıkların hakkında kararlar alma aşamasına gelebilirsin. Hem aşk ilişkilerinde olumlu gelişmelerin yaşanacağı hem de hayattan daha fazla keyif alabileceğin bir süreçtesin.

Sevgili Yengeç; aşkta ve çocuklarla ilişkilerinde yeni bakış açıları geliştirmen gerektiğini düşünebilirsin. Hayattan aldığın keyfi sorgulayarak kendine yeni hobiler arayabilir, sanatsal yeteneklerini kullanmak isteyebilirsin. Önümüzdeki günler aile ve iş yaşamına dair önemli kararları da beraberinde getirebilir.

Sevgili Aslan; aile, ev ve geleneksel değerlerinle ilgili görüşlerini gözden geçirerek, kadersel gelişmeler karşısında yeni bir yön çizebilirsin. Bugün finansal konularda kendini daha iyimser ve şanslı hissedebilirsin. Yönetici gezegenin Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle iletişim kanallarının açık olduğu bir sürece girmiş oluyorsun.

Sevgili Başak; yakın çevre ilişkilerinden alacağın destekle, iş birliği içinde olduğun kişilerle girişimlerde bulunabilir, günün sana getirdiği hoş sürprizlere memnuniyetle uyum sağlayabilirsin. Önümüzdeki günlerde yapacağın görüşmeler kazançlarını artırmana ve gelir kaynaklarının çoğalmasına yol açabilir.

Sevgili Terazi; Güneş’in ve Merkür’ün burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte senin dönemin başlamış oluyor. Önümüzdeki günlerde kendini rahat ifade edebilir, ön plana çıkabilir ve ilişkilerini yönetebilirsin. Bugün ise aldığın kararların seni hem ekonomik hem de sosyal alanda desteklediğini görebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün hayatını, ilişkilerini, kendine verdiğin değeri yeniden sorgulamak, var olan durumunu muhafaza etmek ya da değiştirmek yolunda kararlar alabilirsin. Romantik ilişkilerinde seni destekleyen ve hayattan keyif almanı sağlayan kişilerle bir araya gelebilir, sanatsal işlerinde başarılı olabilirsin.

Sevgili Yay; iş ve özel yaşamına dair konularda seçim arifesinde olabilirsin. Gayrimenkul alım satımıyla ilgili kararlarında seni finansal açıdan destekleyen kişiler hayatında yer alabilir. Bugün yaşanacak kadersel gelişmeler korkularınla yüzleşmeni sağlayabilir, hayal gücün ve farkındalığın artabilir.

Sevgili Oğlak; önümüzdeki günlerde kariyerine ve sosyal hayatına dair önemli gelişmeler yaşanabilir. İçinde bulunduğun gruplardan alacağın destekle kendine yeni bir yön belirleyebilirsin. Bugün duygularını rahatlıkla ifade edebilir, yazılı ve sözlü iletişiminde sezgilerini kullanarak, arkadaşlarınla keyifli bir gün geçirebilirsin.

Sevgili Kova; kariyerinde yaşayacağın kadersel gelişmeler senin için dönüm noktası niteliği taşıyabilir, sosyal konumunu ve toplum içindeki statünü tekrar değerlendirebilirsin. Bugün keyiflerin ve sevdiklerin için yapacağın harcamalar gözüne hiç batmayacak hatta alışveriş yapmaktan mutluluk duyacaksın.

Sevgili Balık; bugün girişimlerinde, ilişkilerinde ve hayatını ilgilendiren konularla ilgili alacağın kararlarda desteklenebilirsin. Sevdiklerinin, arkadaşlarının ya da aynı görüşü paylaştığın grupların yardımıyla harekete geçebilirsin. Hayata bakış açını, değer verdiğin konuları tekrar gözden geçirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.