23 Ekim Burç Yorumları

Güneş’in burç değiştirmesi bizim de dinamiklerimizi değiştiriyor. Güneş Terazi burcundayken ilişkiler ve iş birlikleri gündemimizdeydi. Güneş Akrep burcuna geçtiği için artık ilişkilerimizin ve iş birliklerimizin manevi tarafına daha çok odaklanacağız. Bu süreçte zihinsel konsantrasyonumuz daha yüksek olacak ve hedeflerimize ulaşmak için daha tutkulu ve azimli olacağız. Tüm adımlarımız daha stratejik olacak ve ilişkilerimizde daha manipülatif olacağız. Finansal konularda da gelişmeler yaşayabiliriz. Hafta boyunca kendimizi şanslı hissedecek, fırsatlara açık olacağız. Bugün ise zihnimiz oldukça hareketli. Gün içinde yurt dışı, eğitim, medya ve yolculuklarla ilgili konular gündeme gelebilir. Sabah saatleri görüşmeler için uygun, ancak öğle saatlerinde aksilikler yaşama ihtimalimiz olduğu için önemli işleri öğleden sonraya bırakmakta yarar var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün yolunda gitmeyen işler yüzünden planlarını ertelemek zorunda hissedebilir, yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsin. Ancak bir yandan da hayata daha iyimser gözlerle bakabilir, ilişkiler, ortaklıklar ya da iş birliklerinden destek alabilirsin. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte risk alarak yatırımlarını dönüştürmek isteyebilirsin.

Sevgili Boğa; güneş’in karşıt burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde her türlü ilişkide duygusal ve fiziksel dönüşüm yaşayabilir, karşındakilerden beklenti içine girebilirsin. Bugün çalışma ortamındaki ilişkilerden destek alsan da yaptığın kontrolsüz alışverişlerde zarara uğrayabilirsin.

Sevgili İkizler; gün içinde aşk hayatındaki olumlu gelişmeler hız kazanabilir, sosyal ve duygusal ilişkilerde daha aktif olabilirsin ancak ortaklıklar ya da iş birlikleri beklediğin sonuçları vermezse ertelemeler yaşanabilir. Zaten önümüzdeki günler senin için yorucu olabilir ve akraba ilişkilerin zarar görebilir.

Sevgili Yengeç; bugün çok çalışman gerekebileceği gibi iş arkadaşlarınla aranda yanlış anlaşılmalar da yaşanabilir. Buna rağmen evinde sağladığın huzur ortamı seni daha iyimser kılabilir ve ailevi ilişkilerinden destek görebilirsin. Hayattan daha fazla keyif alıp, hobilerine ve sevdiklerine yöneleceğin bir döneme giriyorsun.

Sevgili Aslan; yönetici gezegenin burç değiştirmesiyle biraz daha içe döneceğin ve sosyal hayattan uzaklaşacağın bir döneme giriyorsun. Ancak bugün kendini daha rahat ifade edebilir, yazılı ve sözlü iletişimini doğru kullanabilirsin. Yine de aşk hayatında ufak çaplı hayal kırıklıkları olabilir, beklentilerin gerçekleşmeyebilir.

Sevgili Başak; ilişkilerin aracılığıyla ekonomik kazançlarını artırabilir, diplomasi yeteneğini kullanarak, iş birliklerinin oluşmasına katkı sağlayabilirsin. Fakat yine de karşındakilerin desteğini yeteri kadar alamadığından engellerle karşılaşabilirsin. Eğitim ve iletişim sürecinin hızlanacağı bir dönemdesin.

Sevgili Terazi; bugün özellikle sosyal medyada yanlış anlaşılmalar yaşayabilir, yalanlarla karşılaşabilirsin. Fakat kendini iyi ifade ederek ve uyumlu davranarak ilişkilerini düzeltebilir ve dostlarınla sohbetten keyif alabilirsin. Önümüzdeki günlerde gelir kaynaklarını değiştirmek ya da dönüştürmek isteyebilirsin.

Sevgili Akrep; Güneş’in burcuna geçmesiyle birlikte senin için olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir dönem başlamış olabilir. Hem yaşamdan beklentilerini gerçekleştirecek adımlar atabilir hem de olayları kendi isteğin gibi yönlendirebilirsin. Bugün ise gizli ilişkiler, anlaşmalar ve kulislerden fayda sağlayabilirsin ancak harcamalarında dikkatli olmalı, savurganlık yapmamalısın.

Sevgili Yay; gruplar ve dernekler içinde maddi ve manevi kazançlar sağlayabileceğin ilişkiler geliştirebilirsin ama eve ya da aileye dair konular sana ayak bağı olabilir, isteklerinin hepsini yerine getiremeyebilirsin. Zaten önümüzdeki günlerde kendini biraz geri çekecek ve iç huzurun için çalışmalara yöneleceksin.

Sevgili Oğlak; bugün karar almakta zorlanabilir ya da yanlış kararlar alabilirsin. Önce durumu tespit etmeli sonra harekete geçmelisin. İlişkilerinle toplum önünde dikkatleri üzerine toplayabilir, sosyal ortamlardan sana fayda sağlayacak iş birlikleri geliştirebilirsin. Hedeflerine odaklanacağın bir dönemdesin.

Sevgili Kova; önümüzdeki günlerde yaşamınla ilgili konularda önemli kararlar alman gerekebilir, gayrimenkul ya da işle ilgili adımlar atabilirsin. Yabancı kültürlerle aranda gelişen ilişkiler ufkunu genişletmene yardımcı olabilir. Ancak kazanç ve harcamalarında dengeyi tutturamayabilirsin.

Sevgili Balık; bugünlerde görüş ve inançlarında derinleşmek, hayata daha araştırmacı bir gözle bakmak isteyebilirsin. İş ve sosyal ortamında yanıltıcı etkiler yaşayabilirsin. Abartılı ve risk içeren girişimlerde bulunman dikkatleri üzerine çekmene neden olabilir! Cesur ve iyimser tavrın olayları yeterince net görememene yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.