23 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün yüksek enerjilerle güne başlayacağız. İyimseriz ve beklentilerimiz yüksek. Ayrıca risk almaya da meyilliyiz. İstek ve hedefler için adım atmaya hevesliyiz ancak gerçekleri göz ardı etmemeliyiz. Öğlene değin olan zaman dilimi eğitim, yolculuk, yabancılarla olan faaliyetler, hukuksal işler adına hareketli geçebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; etrafına belli etmemeye çalışsan da gerek ilişkiler, gerekse finansal konuları kurgulamaktan ve sorgulamaktan sıkılmış olabilirsin. Özel hayatın hareketlense de sosyal hayatından istediğin verimi elde edemiyor olman da mümkün. Ekonomik konular ve ortak paralar gündemini oluştururken, tutkularına da yenik düşmemeli, borç ve alçaklarını dengelemelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; enerjinin düşük olması, inat edip ayak direttiğin konuları da tetikleyebilir, karşındakilerle iletişimin sert bir üslupla gerçekleşebilir. Güneş’in karşıt burcuna geçmesiyle birlikte, ilişki ve ortaklık konularında hareketlenmeler yaşanabilir. Beklentin ve zaman zaman güven arayışın artarken duygusal dönüşümler içinde olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bu dönem içinde günlük işlerinde, çalışma alanında ve sağlığında birtakım dönüşümler ve tekrar gözden geçirilmesi gereken durumlar söz konusu olabilir. Bugün gücünün sınırlanmasından hoşlanmayabilir, kendi doğrularının üzerinde ısrarla durabilirsin.  Rekabete açık olabilir ve bu durumdan da keyif alabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün sosyal çevrenden duyduğun birtakım konuşmaları kafana takman, mantığının dışına çıkman mümkün. Sağduyunu kaybetmemeye çalışmalısın. Önümüzdeki dönemde aşk hayatına, çocuklarla ilişkilerine ve amaçlarına odaklanabilir; kimi zaman şanslı ve keyif duyduğun konularla iç içe olabilir, kimi zaman da duygusal konularla ilgilenebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; burcunda ilerleyen Ay’la kontrolü eline alabilir ve işleri bildiğin gibi yönetebilirsin. Haber trafiğin, yazılı ve sözlü iletişimin artacağından, biraz sivri dilli olman da mümkün. Önümüzdeki dönem aile içi konular gündemine gelirken, aile bağlarını sağlamlaştırabilir, gayrimenkullerle ilgili eski konuları tekrar mercek altına alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yakınlarınla iletişiminin yoğunlaştığı, sosyal medyayı aktif olarak kullandığın ve daha önce seyahat ettiğin yerlere tekrar gidebilme şansı bulduğun bir döneme giriyorsun. Gün içerisinde geri planda kalmayı tercih edebilirsin. Diğer taraftan maddi ya da manevi konularda baskın karakterli insanlarla çatışma yaşayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; organize olman gereken işlerinin veya günlük rutinlerinin üstesinden kolaylıkla gelebilir, yakınlarına fikir ve önerilerle destek verebilirsin. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte maddi konular, özellikle borç alacak konuları gündemine yerleşirken, yatırım ya da harcamalarını tekrar revize edebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; üzerinde durduğun ve uzun süredir planladığın konuları ortaya çıkarma vaktinin geldiğini düşünebilirsin. Ayrıca fiziksel ve ruhsal enerjinin yükselmesi, daha cazibeli veya karizmatik olmanı sağlayabilir. Duygusal paylaşımlarında derinlik ve sezgisellik hâkim olabilir. Bugün samimiyetten uzak olan insanlara karşı söylemlerin sertleşebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugünden itibaren hayatının daha ağır ilerlediğini düşünebilir, doğru ve yanlışlarını süzgeçten geçirebilir, yaşanmışlıklarını sorgularken plan ve projelerini derinleştirip, harekete geçebilirsin. Büyük çerçeveden bakarak şekillendirmiş olduğun planların gereken takdiri alıyor olsa da içinde yine de bir endişe olması mümkün.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bu dönem kariyer hedeflerine daha fazla yön vermek isteyebilir, kazancını sosyal çevrende kurduğun iş birliklerinle arttırabilir, gelenekselliğinin dışına çıkarak dönüşüme açık olabilirsin. Gün genelinde var olan finansal koşullarını zorlayarak isteklerinin peşinden gidebilirsin. Fakat senin adına söz söylemek isteyenler karşısında birtakım önlemler almanda fayda var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Güneş, önümüzdeki dönemde kariyerine ve toplum önündeki duruşuna odaklanmanı, hedef ve uzun vadeli planlarının arkasında durmanı desteklerden, fark edilerek görünür olmana da fırsat verebilir. Gün genelinde karşındaki insanların istek ve arzularını önemseyebilir, akşam saatlerinde maddi konular üzerine yoğunlaşabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; vizyonlarının büyüdüğü, görüş ve inançlarının derinleştiği, eğitim, seyahat konuları ve uzaklarla ilgili destekler bulabileceğin bir dönemdesin.  Gün içerisinde dinginlik arayışı içerisindeyken, kariyerinle alakalı çözümlenmesi gereken konuların üstesinden gelebilirsin. Ancak ekonomik konuların askıda kalabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir