23 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün kendimizi gergin ve stresli hissedecek; uzunca bir süredir bizi zorlayan bir konuyu artık ne olursa olsun sonlandırmak için çaba harcayacağız. Ya hep ya hiç diyecek; kararlı ilerlemeye gayret edeceğiz… Hırslarımıza yenik düşmeyelim; doğru stratejiler kurarak adım atmaya çalışalım.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gün içinde; maddi kaynaklarınla ilgili endişen umutsuzluk boyutuna gelmesiyle birlikte kendi içinde yaşadığın bu durum, bazı krizlere neden olabilir. Akşam saatlerinde daha sakin bir ruh halinde olsan da yeni işlere başlamadan önce kendini yenilemen gerekebilir ve biraz akışta kalmayı tercih etmelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün ikili ilişkin veya ortaklı işindeki sorun veya sorumlulukları ön planda tutabilirsin, fakat karşındaki insanın sana yansıttığı enerji ile aniden sinirlenip, gerginlikler yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde ise günün gergin enerjisinden kurtulmayı başarıp eğitimin ve bilgi sahibi olmak için araştırmalar yapabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün geleceğini düşünerek hareket etmek, yeni proje ve girişimlerde bulunmak isteyebilirsin ancak birtakım engellere maruz kalabilir, ilerleme kaydedemeyebilirsin. Akşam saatlerine doğru; günlük işlerini tamamlamak için zamanını iyi değerlendirmeyi tercih edebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; güne duygularının etkisinde başlayabilir; sevdiklerinle arandaki sorunları konuşarak çözmeye çalışsan da günün gergin enerjisi ifadelerinin sert olmasına neden olabilir. Akşam saatlerinde kendini daha neşeli hissedebileceğin koşullar içine girebilir ve sevdiklerin için yaptığın harcamalar bütçenin sınırlarını zorlayabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün yoğun bir tempon olabilir; yeteneklerini ve zamanını verimli kullanmaya çalışırken; iş ve günlük hayatındaki sorumluluklar artabilir. Çalıştığın projeler ya da üstlendiğin görevler gergin olmana sebep olabilir. Akşam saatlerini aile bireylerinle veya evinde sakin geçirmek isteyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; gün içinde aldığın kararların üzerinden geçmek isteyebilirsin; fakat kendini yanlış ifade etmene neden olabilecek koşullardan dolayı ani gerginliklerin olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde yaşamdan daha fazla keyif aldığını hissedebilir, pozitif davranabilir ve kendine zaman ayırabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; güne duygusal olarak gergin ama yapılacak işlerine odaklanmış bir şekilde başlayabilirsin. Finansal durumunla ilgili duyduğun endişeler sinirlerinin gerilmesine neden olabilir. Akşam saatlerinde ise ailenle vakit geçirebilir veya merak ettiğin bir konuda araştırma yapmak isteyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep;   halen burcunda seyrine devam Ay; günün büyük bir bölümünde boşlukta olması nedeniyle girişimlerin konusunda çok da desteklenmeyeceğini işaret ediyor. Planların için hazırlık yapmak, ihtiyaçlarını tespit etmek ve ufak bir mola vermek sana iyi gelecektir. Gün sonunda etrafındakilerle yaşayabileceğin finansal fikir ayrılığı karşılıklı inatlaşmaya dönebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne düşük enerji ve motivasyon kaybıyla başlayabilir; dalgın ve isteksiz olman iş hayatını da etkileyebilir.  Akşam saatlerine doğru burcuna geçen Ay ile birlikte kendini daha iyi hissedebilir, günlük işlerini düzene sokabilir ve elindeki işleri bitirmek için çaba harcayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün finansal alanda ve duygusal paylaşımların arasında güç savaşları vermek zorunda kalabilirsin. Beklentilerini hayata geçirmek için var gücünle çalışsan da eylemlerin hava da kalabilir. Akşam saatlerinde araştırmacı kimliğin devrede olacak ve karamsar halinden eser kalmayacak.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün iş ve sosyal hayatında yarım kalan işler veya artık sonlandırmak istediğin meseleler seni oyalayabilir ve gerginlik yaratabilir. Çalışma hayatın için kafanda kurduğun projeleri faaliyete geçirmek için uygun bir gün olmasa da planlarının üzerinden geçebilirsin. Akşam saatlerinde geleceğinle ilgili daha iyimser olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün yoğun bir tempo içinde olabilir; iş ve sosyal hayatın içinde bir hareketlilik yaşayabilirsin. Girişimlerinden sonuç almakta zorlanabilir ve daha çok zamana ihtiyacın olduğunu fark edebilirsin. Akşam saatlerinde zihinsel konsantrasyon sağlayabilir ve fikir alışverişlerine elverişli olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir