23 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Dolunay’ın gerginliğinin halen sürdüğü bir sabaha uyanıyoruz. Üstümüzdeki stres karamsarlığa ancak bir tarafıyla da gerçekçi bir bakışta olmamıza yol açabilir. İşlerimizi ilerletmek isterken de biraz çaba harcamamız gerekebilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinde ikili ilişkiler ve işbirlikleri adına hoş gelişmeler yaşanabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde ailevi konulara yönelebilir, manevi değer ve inançlarını sorgulayabilirsin. İç huzur ve dengeni sağlamaya çalışırken, sosyal ve ailevi konular daha baskın hale gelebilir. Bulunduğun ortamın gergin havasından uzaklaşarak kendinle ilgili beklentilerine ve umutlarına yönelebilirsin. Sezgilerine güvenebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; çevrendeki insanlara karşı korumacı ve savunmacı olabilir, toplumsal olaylara karşı da hassasiyet gösterebilirsin. Hafta sonu arkadaşlarınla birlikte sanatsal bir faaliyette bulunabileceğin gibi yeteneklerinle ilgili konulara yönelebilirsin. Görüşünle ilgili baskı altında kalsan da sözlerinin arkasında durmaktan çekinmemelisin.

İkiler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün hayal kurmaktan ayrı bir keyif alabilir, yetenekli olduğunu düşündüğün yönlerini besleyebilirsin. Genel olarak maddi konularda şanslı etkiler altındasın; duygusal davranıp harcamalarını arttırabilirsin. Geç kaldığını düşündüğün terfi haberi bu günlerde gelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bilgi ve idrakin yoğun olduğu bu dönem içerisinde farkındalığını artırabilir, göremediklerini de görebilirsin. Hassas ve kırılgan yapın zaman zaman güven duyacağın bir liman arayabilir. Mantığının duygularının önüne geçmesine müsaade etmeden kararlarını savunabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; motivasyonunu yüksek tutman için, çevresel koşullardan çok fazla etkilenmemeye bakmalı, fakat farklı düşünen insanların fikirlerine de açık olmalısın. Güvenebileceğin insanlardan harika tavsiyeler alarak hayatını yeniden revize edebilir, karar veremediğin konuları netleştirebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; olumsuz durum ve olaylardan uzak durmak istediğin bir gün olabilir. Bugün duyarlı ve hassas olabileceğin için, seni anlayan insanlarla iletişim kurabilirsin. Seni duygusal ve derinden etkileyen ilişkin için, tüm beceri ve çabanı ortaya koyarak, sağlam ve uzun vadeli olması hususunda özverili olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; mutsuzsan, içinde bulunduğun durumda kalmaya devam etmene gerek yok. Bu durumdan sağlıklı ve uyumlu bir şekilde çıkabilmen için birçok olasılık olabilir. Başarının sırrı, özgürlük hissine ve yeteneklerine güvenmekten geçiyor olabilir. Gereksiz stres, öngörülerini olumsuz etkiliyor.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bu dönemki planların uzaklarla bağlantılı olabilir. Karşına çıkabilecek teklif, yeni atılımlar yapman için motive edebilir. Özel ilişkinde duygusal bağlarını sağlamlaştırmak için özverili ve empatik davranabilir, bazı arkadaşlarınla yapacağın fikir alışverişlerinde ön yargılı olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; aileni ilgilendiren bir borç, alacak ya da miras gibi konulardan kaynaklı sıkıntı yaşanabilir. Bazı olayları küçümsemen veya gereğinden fazla büyütmen mümkün. İddiacı ve inatçı olmadan elindekilere ve bütçene sahip çıkabilir, ortak bir yol haritası çizerek kaynaklarını muhafaza edebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; duygu ve düşüncelerin arasındaki çekişmeyi halen sonlandıramamış olabilirsin. Özel ya da iş amaçlı güvenmediğin bir ilişkiyi devam ettirmek zorunda olmadığının farkına varabilir, yüzeysel yansımalarının altındaki huzursuzluğa ulaşabilirsin. Gün ortasından sonra arkadaşlarınla vakit geçirebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; çalışma alanında yeteneklerini sergileme yarışında olan insanların koşuşturmaları, duygusal bir baskı hissettirebilir. Şu ara yeni bir kariyer planı hazırlığı içinde olman, durum analizi yapman için geri planda kalmanı gerektirebilir. Evcil bir hayvan edinme fikrine sıcak bakabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; duygusal konulara yönelik fırsatlara açık olabilir, ruhunu besleyen kişi ve ortamlarda bulunabilirsin. Aşk macerasına ve romantik konulara çekilmen mümkün. Hedef ve ideallerine ulaşmak için maddi ihtiyaçların artmış olsa da bir takım fırsatlar yakın dostlarından veya uzak akrabalarından gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.