23 Aralık 2017 Burç Yorumları

Güne nihayet düz harekete geçen Merkür’ün etkisi altında başlayacağız. Bugün harekete geçme motivasyonumuz da yoğun olduğu için bir süredir değerlendirme bulunduğumuz konularda bir atabiliriz. Öğle saatlerinde hem ilişkiler hem de parasal konular açısından şanslı olacağız. Akşam saatlerinde hedelerimize ulaşmak için çalışmak daha kolay olacak. Sezgilerimizi doğru bir şekilde kullanmayı başarırsak hayallerimizi gerçeğe dönüştürmemize yardım edecek adımlar atabiliriz. 

Sevgili Koç; gün içinde sosyal ortamlarda bulunabilir, aynı görüşü paylaştığın gruplarla bir araya gelebilirsin. Geleceğe dair iyimser düşünce ve hayaller içinde olabilir, sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsin. Fakat akşam saatlerinde kendini yalnız hissederek, içine kapanabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün içinde bulunduğun ortamlarda kendini açıkça ifade edebilir, bütçenle ilgili düşüncelerini hayata geçirerek, somut adımlar atabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise arkadaşlarınla beraber olmak isteyebilir, keyifli zamanlar geçirebilirsin. Geleceğe dair hayaller kurabilirsin.

Sevgili İkizler; fikir birliğine vardığın kişilerle ortak hareket edebilir, yurt dışı, mahkemeler ve yüksek eğitimle ilgili konularda girişimlerde bulunabilir, görüş ve inançlarını ifade edebilirsin. Akşam saatlerinde ise sosyal hayatın renklenebilir, sanatsal organizasyonlara katılabilirsin.

Sevgili Yengeç; gün içinde ortak kaynakların kullanımında bağımsız kararlar almak isteyebilir ya da projelerini gerçekleştirmek, çalışmalarını yürütmek için ihtiyacın olan finansal desteği bulabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise aynı görüşü paylaştığın kişilerle bir araya gelmekten keyif alabilirsin.

Sevgili Aslan; şartlar sana bağlı olmasa da sevdiklerinle ve iş birliği içinde olduğun kişilerle ortak girişimlerde bulunabilir, onların planlarına uyabilirsin. Mümkün olduğunca sabah saatlerinde işini bitirmende fayda var. Çünkü sonrasında duygusal çalkantılar içine girebilir, olayları akışına bırakabilirsin.

Sevgili Başak; iş ve aile hayatın arasında kalabilir, gündelik programını revize edebilirsin. Merkür’ün düzelmesiyle birlikte hayatınla ilgili aldığın kararları uygulamaya koyabilirsin. Akşam saatlerinde ise yakın ilişkide olduğun kişilerin sana sunduğu teklifleri değerlendirerek sosyal ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Terazi; güne heves ve heyecanla başlayabilir, aşk ilişkilerinde cesur davranışlar sergileyebilir, sevdiklerine kendini açıkça ifade edebilirsin. Yakın çevrenden alacağın destekle kişisel gelişimine katkıda bulunacağın adımlar atabilirsin. Ancak akşam saatlerinde kendini çok yorgun hissedebilir, duygusal tepkiler verebilirsin.

Sevgili Akrep; ekonomik konularla ilgili iyimser adımları atmak için gereken cesareti kendinde bulabilir, yatırımlarını kimseye danışmadan bireysel kararlar alarak yönlendirebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde romantik bir gecenin planını yapabilir, sevdiklerinle bir arada olabilirsin.

Sevgili Yay; son günlerin hareketliliği ve girişimlerinden sonra artık kafanı toplayarak ne istediğine karar verebilir, attığın adımlarla ilgili durum değerlendirmesi yapabilirsin. Duygularını ifade ederek, içinden geçenleri yakınlarınla paylaşabilirsin. Akşama doğru ev ve aile konuları gündeme gelebilir.

Sevgili Oğlak; ekonomik konularla ilgili girişimlerini sonuçlandırmak için kulislerden destek alabilirsin. Tek başına ve kimseden fikir almadan harekete geçsen de sağduyulu davranabilecek ve kararlarının arkasında durabileceksin. Günün ilerleyen saatlerinde duygularını paylaşabilir, kendini ifade edebilirsin.

Sevgili Kova; geleceğe dair hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için ilişkilerinden destek görebilir, arkadaşlarınla organizasyonlar yapabilir, keyifli ortamlarda bulunabilirsin. Aldığın kararları uygulayacak fırsatlar ayağına gelebilir. Akşama doğru bu istikrarı koruyamayabilir, duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsin.

Sevgili Balık; bugün iş ve sosyal hayatınla ilgili gelişmeleri uzaktan izlemeyi, olayları kontrol etmeden, kendi içinde çözüm üretmeyi tercih edebilirsin. Gün içinde yalnızlığa ihtiyaç duysan da sonrasında Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla ön plana çıkabilecek ve ilişkilere yönelebileceksin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.