23 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün bazı zorlanma ve kısıtlanmalarla karşılaşma olasılığımız yüksek. İşler ağır ilerleyebilir; engellere takılabiliriz. Özellikle parasal konular daha fazla dikkat ve temkin gerektirebilir. Akşamüstü saatlerinde sükûnet, huzur ve atalet içeren enerjileri geride bırakacak; bayağı bir hız ve hareket kazanacağız. Bir yanımız sağduyu derken diğer yanımız pek de düşünmeye ve değerlendirmeye vakit ayırmadan davran diyecek.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günün büyük bir bölümünü eksiklerini gidermeye ayırabilirsin. Enerjin biraz düşük olacağından harekete geçmekte zorlanabilirsin. Ancak akşam saatlerinde hareketli ve dinamik koşullar aynı zamanda sürekli değişen bir süreci de getireceğinden zamanını pek çok işle aynı anda ilgilenerek geçirebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün kendinle ilgilenmek, kişisel bakımını yapmak veya ilişkilerine zaman ayırmak isteyebilir, ne zaman aklında olan ama ihmal ettiğin işlerle uğraşabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinden itibaren ödemelerde gecikme olabileceği gibi bazı iletişim problemleri de planlarını aksatabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Güneş’in burç değiştirmesiyle aile ve ev temalarına odaklanacağın bir dönem seni bekliyor. Akşam saatlerinde Ay’ın da burcunda harekete geçmesiyle birlikte hız ve hareket kazanacağından kendini canlı ve dinamik hissedebilir, pek çok işle aynı anda ilgilenecek gücü bulabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kendine koyduğun hedefleri yeniden gözden geçirip pratik ve uygulanabilir olup olmadıklarını sorgulayabilirsin. Aslında biraz tembellik yapmaya ve boşa zaman geçirmeye de ihtiyacın olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde bilinçaltında çözemediğin bazı konulardan dolayı kendinle baş başa kalıp düşünmek isteyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; üstlendiğin işleri yerine getirmek için canla başla çalışabilir, sağlam adımlar attığından emin olmak isteyebilirsin. Yönetici gezegenin Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle kazançlarını daha verimli hale getirmeye uğraşabilirsin. Akşam saatlerinde sosyal hayatında hareketlilik olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; Güneş’in de burcunda hareket etmesiyle birlikte senin dönemin başlamış oluyor. Artık kendi istek ve taleplerine odaklanıp, kontrolü ele alabileceğin bir süreçtesin. Gün boyunca aklındaki sorulara cevap arayarak, araştırmalar yapabilir, kararlarının tutarlılığını sorgulayabilirsin. Ancak akşam saatlerinde olaylar hızlanıyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; biraz endişe ve tedirginlikle geçen birkaç günün ardından bugün işleri toparlamaya ve eksiklerini gidermeye uğraşabilirsin. Zaten akşam saatlerinden itibaren bilgi paylaşımı ve iletişim trafiğin oldukça yoğun geçecek gibi görünmekte. Gelen bilgilerin doğruluğundan emin olmadan adım atmamaya çalışmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gün içinde organize olmakta zorlanabilir, yeni bir girişimde bulunamayabilirsin. Karşındakilerin ne istediğini fazla kafana takmadan elindeki işlere odaklanmalısın. Günün ilerleyen saatlerinde koşulların değişkenliği zaman zaman ufak çaplı krizlere neden olurken zihnen de zorlayabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gün içinde istikrarlı bir tempoyla çalışabilirsen bütün işlerini bitirebilir ve eksiklerini gidermiş olursun ancak dikkatinin dağılmasına izin vermemelisin. Akşam saatlerinde Ay karşıt burcunda hareket etmeye başlıyor ve iş birlikleri devreye giriyor. Şartları kontrol etmekte zorlanacağından planların aksayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; gün boyunca sadece kendi isteklerine odaklanıp istemediğin hiçbir şeyle uğraşmayabilirsin. Zaten önümüzdeki birkaç gün boyunca oldukça yoğun ve koşturmacalı bir tempon olacağından kendine zaman ayırmalısın. Akşam saatlerinde bilgi karmaşası işlerinin aksamasına neden olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sabah saatlerinden itibaren hiçbir ilerleme kaydedemediğini düşünerek canın sıkılsa bile aslında var olan işlerde sağlam ve tutarlı sonuçlar alabilirsin. Akşama doğru pek çok gelişmenin birbirini kovaladığı hareketli saatler seni beklemekte. Hiç hesapta olmayan harcamalarda bulunman mümkün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Güneş, önümüzdeki günlerde evlilik ve ortaklık gibi konularda gelişmeler yaşanabileceğine işaret etmekte. Gün içinde sosyal medya da zaman geçirip, kardeşlerle bir araya gelebilirsin ancak sonrasında ailevi bir konuyla ilgilenmen gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.