23 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Verimlilik ve  fayda konularının gündemde olacağı bir gündeyiz. Elimizdeki kaynakları en iyi şekilde değerlendirmek, uzun vadeli planlar yapmak isteyebiliriz. Öğle saatlerinde ise gizli kalmış ya da bastırılmış bir öfkenin ortaya çıkacağını hissedebiliriz. Eski defterler yeniden açılabilir, borç mevzuları su yüzüne çıkabilir. Sorun çözme konusunda uygun bir zamanda olmamıza rağmen yine de tartışmalar söz  konusu olabilir.

Sevgili Koç; bugün sosyal hayatında oldukça hareketli saatler geçirebilir; dinamik ve atak tavrınla dikkatleri çekebilirsin. Ancak enerjini ve hırsını kontrol altına alabildiğin ve cesaretini doğru kullanabildiğin takdirde başarıyı yakalayabilirsin. Güneş’in de burç değiştirmesiyle daha hizmet odaklı olacağın bir döneme girmiş oluyorsun.

Sevgili Boğa; güne eski sorunları, yanlış anlaşılmaları düzelterek başlamak istemene rağmen çatışmalar artabilir. Yine de cesaret göstererek olayların üstüne gidebilir ve sonuç alabilirsin. Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde daha verimli ve keyifli günler seni bekliyor olacak.

Sevgili İkizler; duygusal olarak gerginliğe neden olabilecek ve seni daha hızlı karar almaya yöneltecek gelişmeler yaşayabilirsin, öfkeni ve hırsını kontrol altına almalısın. Eski bir borç ya da alacağın tekrar gündeme gelmesiyle olaylar birden gelişebilir ancak önümüzde ki günlerde aile içi ilişkilere daha fazla eğilmen gerekeceğini unutmamalısın.

Sevgili Yengeç; karşındakilerin hırsı ve cesareti üstünde baskıya yol açabilir; zaman zaman bunun getirdiği gerginliği yaşayabilirsin. Diğer taraftan çevrenin seni motive eden tutumları sayesinde kendini yenileyebilir ve geçmiş sorunları çözebilirsin. İletişim kanallarının daha açık olacağı bir sürece girmiş olabilirsin.

Sevgili Aslan; gündelik yaşamında sorumlulukların ön planda olabilir; tempon hızlanabilir. Akrabalarınla aranda bir süredir devam eden çatışmaları cesaretle ortaya koyman çözümü de beraberinde getirebilir. Bugün yönetici gezegenin Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde ekonomik verimlilik için çaba göstermeye başlayabilirsin.

Sevgili Başak; Güneş’in burcuna geçmesiyle birlikte kendini daha iyi ifade edebileceğin ve isteklerinin peşinden gidebileceğin bir sürece girmiş oluyorsun. Bugün kendini gösterebileceğin, yaratıcılığını kullanabileceğin, yeteneklerini sergileyebileceğin ortamlarda bulunabilir, cesaretin ve enerjinle göz doldurabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün hızlı karar almanı gerektiren durumlar karşısında temkinli davranmalısın. Seni öfkelendirecek ve huzursuz edecek ortamlardan uzak durmaya çalışmalısın. Bu süreçte biraz arka planda kalarak detaylara eğilebilir ve senin için en doğru olanı bulabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün ifade ve söylemlerinle çevrendekilerin dikkatini çekebilir, düşüncelerini cesaretle ortaya koyabilirsin. Fakat karşındakileri ikna etme sürecinde sert tartışmalara girebilir, yolculuklarda sorunlar yaşayabilirsin. Arkadaşlarınla ilişkilerini gözden geçireceğin ve sosyal ortamını sorgulayacağın bir dönemdesin.

Sevgili Yay; Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle birlikte bayram sonrası iş ve sosyal tempon hızlanabilir, daha fazla göz önünde olabilirsin. Gün içinde alacağın kararlarla bir süredir devam eden sorunları kestirip atabilirsin. Ancak cesur hamlelerin gerilime neden olarak duygusal krizlere yol açabilir.

Sevgili Oğlak; bugün kendini dinamik ve enerjik hissedebilir; isteklerinin peşinden cesaretle gidebilirsin. Fakat bir anda patlak veren olaylar tavırlarını gözden geçirmene ve daha çözüm odaklı olmana yol açabilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte aynı görüşü paylaştığın kişilerle daha sık bir araya gelebilirsin.

Sevgili Kova; kendi içinde çatışmalara yaşayarak sorunların üstesinden gelmeye çalışabilirsin. Kafandan bazı konuları atabilmek için daha açık davranman gerekiyor ancak öfkeni belli etmemeye gayret etmelisin. Ancak akşam saatlerinde Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte kendini ifade edebileceksin.

Sevgili Balık; Güneş’in karşıt burcuna geçmesiyle birlikte ilişkileri daha fazla irdelediğin ve eleştiriler alacağın bir döneme girmiş oluyorsun. Bugün eski arkadaşlarla arandaki sorunları gidermek için daha cesur adımlar atabilir, sevdiklerinle yaşanan gerilimi bertaraf etmeye çalışabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.