22 Temmuz Burç Yorumları

Bugün duygularımızı ifade etmekten, kişiliğimizi ve hedeflerimizi ortaya koymaktan çekinmeyeceğiz. Yeni bir işe başlamak için uygun bir günde olmasak da neleri hayatımızdan çıkaracağımız konusunda karar vermek  için uygun bir gündeyiz. Bir süredir gündemimizde olan konularda sonuç almak için hızlı bir şekilde harekete edebiliriz. Hayallerimizin peşinden gitmek isteyecek, isteklerimizi yerine getirmek için mücadele edeceğiz. Ancak hareketlerimizde abartıya kaçmaktan ve de alıngan tavırlardan kaçınmalıyız. Bizi dönüşüme zorlayan enerjiler olabilir, kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; son günlerde biraz daha duygusal ve hassas olabilir, üstünde baskı hissederek, kararlarından vazgeçme aşamasına gelebilirsin. Fakat aynı zamanda Güneş’ in burç değiştirmesiyle birlikte senin için aşk dolu keyifli bir süreçte başlamış oluyor. Özellikle akşam saatlerinde enerjin çok artabilir.

Sevgili Boğa; bugün üstünde sorumluluk hissettiğin konular sende zihinsel bir baskıya neden olabilir, dönüp dolaşıp aynı noktaya takılabilirsin. Ancak önümüzde ki günlerde hem iş hem de aile yaşamında önemli gelişmeler yaşanabilir, bir anda etrafın kalabalıklaşabilir.

Sevgili İkizler; kazanç ve ödemelerdeki dalgalanmalar üstündeki baskının gitgide artmasına yol açabilir. Alacağın kararlarda duyguların ve isteklerin ön planda olabilir. Yarın gerçekleşecek yeniay öncesi artık seni yoran konuları sonuçlandırmalı, önüne bakmaya başlamalısın.

Sevgili Yengeç: halen burcunda ilerlemekte olan Ay; istek ve arzularını ifade edeceğin koşulları sağlamakta. Ancak karşındaki kişilerden gelecek baskı veya kısıtlamalar nedeniyle güne biraz karamsar başlayabilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde cesaret gösterebileceğin bir enerjiye sahip olabilirsin.

Sevgili Aslan; son günlerde olayların senin kontrolünde olmaması, isteklerinin peşinden gidememene yol açmış olabilir. Bugün de endişe ve kaygı duymana neden olabilecek gelişmeler yaşayabilir, günün ilk bölümünde kendini huzursuz hissedebilirsin. Ancak yönetici gezegenin Güneş’ in burcuna geçmesiyle birlikte senin dönemin başlıyor.

Sevgili Başak; güne gelecekle ilgili maddi ve manevi kaygılarla başlayabilirsin. Çocukların ya da sevdiklerinle alakalı durumlar seni baskı altına alabilir. Yarın gerçekleşecek yeniay öncesi kendini sonlanmalara hazırlamalı, endişelerinden kurtulabileceğin kararlar almaya bakmalısın.

Sevgili Terazi; kariyerinle ilgili yorucu ancak ilerlemene olanak sağlayacak gelişmeler sabah saatlerinde endişe ve baskıya neden olabilir. Hassasiyetini herkesin fark etmesinden huzursuz olabilirsin. Fakat akşam saatlerinde kendini daha iyi ve enerjik hissedebileceksin.

Sevgili Akrep; son kararları almak ve uygulamaya koymak zorunda olman üstündeki baskıyı artırabilir. Olaylara daha objektif bir gözle bakabilmeli, duygusal iniş çıkışlarını kontrol altına alabilmelisin. Zaten yarın gerçekleşecek yeniay seni hayatında başlangıçlar yapmaya motive edecektir.

Sevgili Yay; ortak olduğun kazançlarda, duygusal paylaşımlar veya ailevi konularda ufak çaplı stresler yaşayabilirsin. Endişe duymana neden olabilecek gelişmeler bugün seni içten içe huzursuz kılabilir. Fakat akşam saatlerinde enerjin artabilir, kendini daha iyi ifade edebilirsin.

Sevgili Oğlak; ilişkilerinde hassasiyetlerin artacağı, karşı tarafın fazla kırılgan davranacağı bir gündesin. Gelişmeleri sadece kendi bakış açından değerlendirip baskı kurmamaya özen göstermelisin. Artık sonuca varmanı gerektiren konular olduğunu unutmamalısın.

Sevgili Kova; yine yorucu ve iş odaklı bir gün geçirebilirsin. Ayrıca ailevi konular ve çalışma arkadaşlarının ihtiyaçları yüklerini arttırabilir. Ancak yarın gerçekleşecek yeniay öncesi cesaretini toplayarak, karşına çıkan fırsatlara kendini açmalı, duygularını kontrol altına almalısın.

Sevgili Balık; aşk hayatın, çocukların, hobilerin senin için şu günlerde ön sıralarda yer almış olabilir. Ancak odaklandığın işlerin getirdiği sorumluluklardan dolayı istediğin konsantrasyonu sağlayamayabilirsin.  Ayrıca aileden gelen gayrimenkullerle ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.