22 Temmuz 2018 Burç Yorumları

İstek ve hedeflerimizin ağır basacağı bir gündeyiz. Rehavete kapılmadan adımlarımızı sağlam basmalı, karşılaşabileceğimiz engellere karşı dikkatli olmalıyız. Aileye ve çevremize karşı yerine getirmemiz gereken sorumluluklar günün ilerleyen saatlerinde kendini gösterebilir. Akşam saatleri biraz daha hareketli geçebilir.

Sevgili Koç; derin ve duygusal yoğunluk içinde geçirdiğin birkaç günün ardından sabah saatlerinde ilişkini ve finansal durumunda sana kriz yaratan konuları analiz edebilirsin. Öğle saatlerinden sonra daha iyimser ve coşkulu bir ruh haline bürünmen mümkün. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte daha keyifli ve neşeli günler seni bekliyor.

Sevgili Boğa; ikili ilişkiler ve ortaklıklarda yaşanan sorunlarla dolu birkaç günden sonra artık biraz dinlenmek ve kontrolü karşı tarafa bırakmak isteyebilirsin. Güneş’in burç değiştirmesi önümüzdeki günlerde daha aile ve sosyal hayat odaklı olacağına işaret etmekte. Öğleden sonra alışverişe çıkmak için uygun bir zaman.

Sevgili İkizler; iş ve günlük hayatın gereklilikleri seni birkaç gündür yormuş olabilir. Özellikle sabah saatlerini tamamen kendine ve ihtiyaçlarına ayırabilirsin. Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle kendini daha rahat ifade edebileceğin koşullar içinde olacaksın. Öğleden sonra karşıt burcuna geçen Ay macera dolu ilişkiler getirebilir.

Sevgili Yengeç; dolu dizgin duygularını yaşadığın bir süreçten sonra gününü işe güce ayırarak geçirebilir, eksiklerini tamamlamaya çalışabilirsin.  Detay gerektiren işler ve ailevi konular seni meşgul edebilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle kazançlarını artırmanın yollarını ararken lüks harcamalara da yönelebilirsin.

Sevgili Aslan; Güneş’in burcuna geçmesiyle birlikte parlayacağın ve dikkatleri üstünde toplayacağın bir ay seni bekliyor. Her ne kadar sabah saatleri evde ve rehavet içinde geçse de öğleden sonra hayatın keyiflerine daha fazla vakit ayıracağın koşullar içinde olacak, aşk ilişkilerine odaklanacaksın.

Sevgili Başak; olayları çok kapsamlı ele aldığın ve önemli kararlar verdiğin şu günlerin ardından artık zamanını evine ve ailene ayırabilirsin. Zaten Güneş’in de burç değiştirmesiyle göz önünde olmak istemeyecek ve biraz arka planda kalarak dinlenmeyi tercih edeceksin. Bu süreçte duygularını kendine saklaman gerekebilir.

Sevgili Terazi; para ve güven konularına odaklandığın bir süreçten sonra artık çevrenle daha fazla iletişim halinde olmak isteyebilirsin. Öğleden sonra kısa gezilere çıkabilir, kardeş, kuzen ya da komşularla bir araya gelebilirsin. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sosyal ve arkadaş grupları içinde daha fazla yer alabilirsin.

Sevgili Akrep; günü kendine ayırabilir, biraz dinlenip biraz da kişisel bakımınla ilgilenebilirsin. Öğle saatlerinde maddi konularda daha iyimser hareket edebilirsin. Güneş’in Aslan burcuna geçişiyle birlikte kariyerinde önemli gelişmelerin olabileceği ve fırsatlar yakalayabileceğin bir sürece giriyorsun.

Sevgili Yay; sabah saatlerini tamamen dinlenerek hatta yalnız geçirmek isteyebilir, biraz enerji depolayabilirsin. Fakat öğle saatlerinde Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte kendini daha rahat ifade edeceğin ve ön safhada olacağın ortamlarda bulunabilirsin. Güneş’in burç değiştirmesiyle iyimserliğin yanı sıra maceracı bir tutum da izleyebilirsin.

Sevgili Oğlak; güne arkadaşlarınla birlikte küçük organizasyonlar yaparak başlayabilir, sosyal hayatında aktif olabilirsin ancak öğleden sonra enerjin yavaş yavaş düşmeye başlayabilir ve yalnız kalmak isteyebilirsin. Güneş’in Aslan burcuna geçişiyle finansal konularda daha fazla söz sahibi olmaya başlayabilirsin.

Sevgili Kova; yoğun geçen birkaç günün ardından sabah saatlerinde durum değerlendirmesi yapabilirsin. Öğle saatlerinden sonra arkadaşlar ve gruplar içinde aktif olabilir, keyif aldığın konulara yönelebilirsin. Güneş’in karşıt burcuna geçmesiyle birlikte birçok teklif alabilir, ilişkilere odaklanabilirsin.

Sevgili Balık; sabah saatlerini telefonla konuşarak ya da sosyal medyada zaman harcayarak geçirebilirsin. Öğleden sonra sosyal hayatın renklenebilir, ilerisi için yeni ümitler içinde olabilirsin. Güneş’in burç değiştirmesiyle çalışma ortamında daha fazla liderlik mücadelesi verebilir, yeni projeler içinde olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.