22 Şubat Burç Yorumları

Güne farklı duygularla başlayabiliriz. Bir taraftan gerçekçi bir şekilde hedeflerimize yoğunlaşmak isterken diğer taraftan da kendimizi bir hayal dünyasında bulabiliriz. Gideceğimiz yönü tespit etmek için sezgilere kulak vermemiz yerinde olur. İş birliklerinde, ikili ilişkilerde ve finansal konularda zorlanabiliriz. Uyumlu davranmakta yarar var. Üzerimizde otorite konumundaki kişilerin baskısını hissedebiliriz. Sakin kalmak ve akılcı davranmak gerekebilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; iş ve sosyal hayatında aktif olduğun bir gün geçirebilirsin. Kendi isteklerini yerine getirmek isterken sorumluluklarını göz ardı etmen, çatışmalara yol açabilir. Şimdilik taleplerini ikinci plana itebilirsin. Hırsla harekete geçmen hem başarıya hem de gerilime neden olabilir.Sevgili Boğa; girişimlerinin önüne çıkacak engelleri iyi hesaplayamayabilir, bir anda hırsla harekete geçebilirsin. Atacağın adımlarda gizli bir rekabet ya da düşmanlıkla karşılaşabilirsin. Olaylar lehine elişmiyor olsa da olaylara bakış açın farkındalığa yol açabilir.

Sevgili İkizler; borçları veya kredileri yeniden yapılandırmak için girişimlerde bulunabilir, daha uzun vadeye yaymak isteyebilirsin. Fakat yaptığın işten daha fazla kazanç sağlamak için harekete geçmeli, hatta mücadele etmelisin. Keyifler ve ilişkiler için yapacağın harcamalar seni zor duruma düşürebilir.

Sevgili Yengeç; bugün başkalarının kararlarına uyum sağlaman gerekebilir ve bu durum seni fazlasıyla rahatsız edebilir. Senin yaptığın işlerde takdiri başkasının topladığını düşünebilirsin. Karşındakilerin hırslı tavırlarını lehine çevirmek için iş birliği içinde olman gerekiyor.

Sevgili Aslan; senin görüşlerine değer verilmediğini düşünebilir, kendini ikinci plana atılmış gibi hissedebilirsin. Oysa özellikle çalışma hayatında sorumluluklarını yerine getirmek için çok çalıştığın bir gündesin. Akrabalarınla aranda çıkar çatışmaları yaşanabilir, çevrendekilerle mücadele etmen gerekebilir.

Sevgili Başak; hayatın keyiflerini yaşamak yerine sorumluluklarını ön plana çıkarman kendini kısıtlanmana sebep olabilir. Sevdiklerinin ihtiyaçlarına odaklanarak bütçeni aşan harcamalar yapabilir, onların mutluluklarını kendininkinden üstün tutabilirsin. Riskli yatırımlar seni huzursuz etse de hırsına yenilebilirsin.

Sevgili Terazi; bugün evinde kalmak ve işlerini evden yönetmek zorunda kalabilirsin. Aileye ait yatırımları değerlendirmek için fikir alabilir; bir aracı ile anlaşabilir, gayrimenkullerle ilgili kararlar alabilirsin. Sorumluluklarına bu kadar odaklanman, yakın ilişkide olduğun kişileri ihmal etmene yol açabilir.

Sevgili Akrep; çalışma arkadaşlarınla aranda gerilim olabilir. Düşüncelerini kabul ettirmeye uğraşabilir, onları ikna etmek için baskıcı davranabilirsin. Senin için çalışan kişilere karşı daha sevecen ve adil yaklaşmaya çalışmalı, hırslarına ve öfkene yenik düşmemelisin. İletişim kanallarında kopukluk olabilir.

Sevgili Yay; iş hayatında çok çalışıp az kazandığını düşünerek hırslanabilirsin. Son dönemde gelirlerinin azalması keyiflerinden ödün vermene ve istediğin gibi davranamamana yol açabilir. Çok iyi hesaplama yaparak bütçeni düzenlemeye çalışırken kendini kısıtlayabilirsin.

Sevgili Oğlak; üzerine aldığın sorumluluklar yorgunluk yaratsa dahi sonuna kadar yerine getirmekte kararlı olabilirsin. Ailenin isteklerine gereken hassasiyeti göstermemen, hırs yaptığın konulara odaklanman, onlarda memnuniyetsizliğe yol açabilir. Çevrendekileri kontrol edebilmek için baskı uyguluyor olabilirsin.

Sevgili Kova; olayları senin yerine başkasının yönettiğini düşünerek içteniçe öfkelenebilirsin. Kendini yetersiz hissettiğin alanlarda başarmakiçin daha fazla çaba sarf etmek ve yorulmak zorunda kalabilirsin. Yakınçevrenle ilişkilerinde gerilim yaşanabilir, istenmeyen sözler sarf edilebilir.

Sevgili Balık; hedeflerine varmak için organize olup, grup çalışmalarında yer alabilirsin. Kariyerinden daha fazla kazanç sağlamak için daha fazla sorumluluk üstlenebilirsin. Arkadaşlarınla ilişkilerinde para alışverişinden dolayı gerilim yaşanabilir, fazla hırslı yada talepkâr davranabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.