22 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay ve Venüs arasındaki bu olumlu açı gün boyunca bizlere de olumlu yansıyacak gibi…İkili ve sosyal ilişkiler; işbirlikleri adına hoş enerjiler var gökyüzünde…Yeni dostluklar, arkadaşlıklar, flörtler ve belli bir amacın çevresinde toplanmak gündemde…

Güneş ve Uranüs arsındaki yine olumlu açı da hayatımıza yenilikler ve dinamizm sağlayabilir. Kendimizde memnun olmadığımız tavır ve davranışların farkına varabilir; adeta bir değişim yaratmak isteyebiliriz. Aynı zamanda kendimize has özelliklerimizi de ortaya çıkarabileceğimiz gelişmeler de yaşayabiliriz.

Ancak hatırlatalım; Ay Balsamik yani kapanış evresinde…Yani yeni girişimler için uygun koşullar yok…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sosyal gruplar içinde bulunacağın ve gayet aktif olacağın bir gün geçireceksin. Görüş ve düşüncelerini paylaşıp, arkadaşlarınla bir araya gelerek özgürlüğün tadını çıkarırken; aynı zamanda toplumsal olaylara da ilgin artabilir. Fakat sürekliliğini istediğin plan ve projelerin için atılımlarını bugün ertelemelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün olmasını istediğin bazı planlarının aksamasıyla moralin bozulsa da; sosyal hayatında hareketlilik yaşayabilir, ilkeli ve sorumluluk sahibi davranışlar sergileyebilir ve toplum içinde kendine yer edinebilirsin. Dış görünüşüne fazla özen gösterebilir ve zarafetinle göz doldurabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; objektif olarak değerlendirmen gereken bir konuda kaosa düşmüş olabilirsin. Bir adım geride durarak büyük resme odaklanıp durum değerlendirmesi yapabilirsin. Seni çepeçevre saran duygularla bağını koparmalı ve günün iyimser yönlerinin keyfini çıkarmalısın. Ancak önemli başlangıçlar veya buluşmalar için uygun bir günde değilsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; hafta sonu olmasına rağmen; sen gününü finansal konularla ilgilenerek geçirebilir ve bireysel karar almak istediğin konularda bazı zıtlıklarla karşılaşabilirsin. Maddi sorunların çözümü için ortaklaşa karar almaktan kaçınmamalısın. Pozitif enerjilerle dolu bir gün olsa da; yenilik veya dönüşüm için uygun bir gün de değilsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; partnerinle veya ortağınla organize olup birlikte çalışabileceğin zamanlar yaratırken; yapman gereken işler, gün içinde seni yorabilir. Bu dönemde finansal anlamda çok açılmamakta yarar olduğu gibi borçlanma veya borç alma konusunda da ketum davranmalısın. Mutsuz olduğun konuları tespit edip sorunlarını çözebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sosyalleşme açısından oldukça aktif bir günde olabilirsin; fakat tercihini günlük işlerini tamamlamaktan yana kullanacaksın. Rutinlerini düzene sokmaya çalışırken; kendine fazla yüklenmemeli, sağlığını geri plana atmamalısın. Modun yüksek ve ilişkiler açısından pozitif bir gündesin, yalnızca önemli işlerini bugün ertelemelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün cesaretinin artmasıyla seni heyecanlandıracak ve yaşamdan keyif almanı sağlayacak gelişmeler yaşaman olası bir durum. Romantik ilişkilerde yaşanabilecek durumlar seni mutlu edebilir. Arkadaşlarınla sosyal ortamlara girebilirsin; ancak yapabileceğin harcamalar konusunda ipin ucunu kaçırmamaya özen göstermelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün duygusal ilişkinde ya da ailenle olan sohbetlerinde fazla sorgulayıcı olmakla etrafın antipatisini kazanabilirsin. Ailenin, üzerindeki bazı test eden tavırları, iyi niyet çerçevesinde olsa bile özel yaşamının detaylarını öğrenme meraklarından olabilir. Seni huzursuz kılan konular bir süre sonra kaybolacak, enerjini hoş vakitler geçirmek için kullanmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yakınların vesilesiyle tanışmış olabileceğin kişiyle daha fazla vakit geçirerek onu tanımaya çalışmalı, farklı özelliklerini öğrenerek ilişkini şekillendirmeye çalışmalısın. Farklı insanları hayatına çektiğin bu süreçte yeni bir duygusal kaosu göğüsleyemeyebilirsin. Karşındakileri değiştirebileceğin ümidiyle yaklaşman doğru bir yaklaşım olmayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sosyal ilişkilerin açısından oldukça haraketli ve bireysel hareketler içerisinde olabileceğin bir gün. Zamanını iyi değerlendirmeli, tüm becerilerini ortaya koymalı ancak radikal birtakım kararlardan da bir o kadar uzak durmalısın. Geçtiğimiz ay içerisinde başlatmış olduğun finansal alandaki çabanın olumlu gelişmeleri keyfini yerine getirecektir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcundaki seyrine devam eden Ay; özellikle sabahın ilk saatlerinde ruh halini pozitif etkilerken, fiziksel çekiciliğini ve enerjini yüksek tutman konusunda destekçin. Ancak günün büyük bir bölümünde boşlukta olacak olan Ay’ın girişimlerin askıda kalabileceği konusunda uyarıları var. Kendine özgü becerilerini göstermen ve aranan sima olman olası.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ailen, yakınların ve duygusal ilişkide olduğun insanlarla olan beraberliğin sorunsuz bir şekilde ilerleyebilir. Uğraş içerisinde olduğun alanla ilgili tanıştığın kişiyle iletişimine önem vermelisin, zira hayalini kurduğun projeni canlandırmana destek olabilir. İzole olmak hoşuna gidebilir, ancak önemli bir sırrında sır olmaktan çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir