22 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün şartlar biraz daha lehimize ilerleyebilir. Artık daha fazla destek alabilir ve attığımız adımlarda hızlı ilerleme kaydedebiliriz. Gün boyunca bir çok fırsatla karşılaşabilir, kendimizi doğru ifade edebilir, öz güven ve cesaretle kontrolü ele alıp inisiyatif kullanabiliriz. Ani gelişen olaylar hoş sürprizlere yol açabilir. Tutulmanın gergin enerjilerinin ardından çok daha rahat ve neşeli bir gün geçirebilir, duygusal iniş çıkışlar olmadan, keyiflere yönelebiliriz. Hem girişimler hem de ilişkiler açısından olumlu bir gündeyiz, umarım doğru kullanıp, hayırlı sonuçlar alabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; motivasyonu yüksek bir güne başlayabilir, ardı ardına gelebilecek olumlu haberlerle yaşama olan bağın ve inancın kuvvetlenebilir. Duygusal konular ya da başkalarıyla olan ilişkin, yeni bir boyuta taşınıyor olabilir. Fikirlerinde ve yazılı, sözlü ifadelerinde etkili olabilir, ses getirebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; önceden sıkıntı duyduğun bir olay yada durumu, fırsat haline getirmen oldukça yüksek. Düşünce ve fikirlerini uzun vadeli planlarına odaklayıp, hareket planı hazırlayabilirsin. Bugün düşüncelerin net ve parlak değerlendirmelisin. Evin , ailen veya yerleşiminle ilgili konular, seni fazlasıyla meşgul edebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iletişim ve derin araştırma yönünü kullanarak bir takım konuları aydınlatman mümkün. Kendi fikir ve düşüncelerinde ısrarcı ve çevrendekileri ikna etme becerin de oldukça yüksek. Yakınlarından ve sevdiklerinden beklediğin anlayış ve hoşgörüyü rahatlıkla görebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; karşıt burçlarında ilerleyen bir çok gezegen; başkalarına tabi kalmanı, uyum içinde olmana neden olsa da maddi manevi şans ve fırsatları beraberinde getirebilir. Sağlığınla ilgilenmen, sağlık sigortası yapman veya estetik içerikli bir operasyon yaptırma fikrini eyleme geçirebilirsin. Masrafların birden artabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; moral ve motivasyonun oldukça yüksek olabilir. Şu aralar hayatında olan yeni oluşum ve özel ilişkilerindeki keyif verici gelişmelerden memnun olabilirsin. Haber trafiğin, yazılı ve sözlü iletişimin artacağından sivri dilli de olabilirsin. Ailen ya da çocuğunla  planladığın bir seyahat, tüm yorgunluğunu alabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; ailen, evin veya özel ilişkinle ilgili alanlarda; geçmişin sana yük getirdiği konularda farkındalık edinebilir, bu ağırlıktan kurtulmak isteyebilirsin. Sosyal konumundan dolayı aldığın sorumluluğu hafifletmek için çözüm arayışı içinde olabilirsin. Geçmişinle vedalaşabilir, sezgilerinle fark yaratabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; haraketli bir güne başlayabilirsin. Ailenle uzun zamandır üzerinde çalıştığın projene hız verebilir veya ticari bir alana taşıyabilirsin. İhtiyacın olan ilgi ve desteği dostlarından alabilir, olumlu yönde iletişim kurabilirsin. Özgürlüğünü ön plana çıkarabilecek yeni gruplara katılabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; çalışma alanında daha fazla ön planda olman gerekebilir. Ev yada kariyer alanında hırsla verebileceğin bir takım kararlara dikkat etmen ve mantıklı olan gerekebilir. Daha konforlu ve rahat şartlarda çalışmak için bazı fikirler edinip, araştırma yapmak isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay;  gelişen şartlar karşısında iyimserliğini muhafaza ediyor olsan da mantıklı ve temkinli olmaya bakmalısın. Oluşan bazı yanlış anlaşılmaları düzeltebilir, duygu ve fikirlerini rahatlıkla karşı tarafa aktarabilirsin. Ekonomik konuda ve sanatsal alanlarda hedeflerine ulaşmak için oldukça azimlisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün ilişkilerinin, hem duygusal hem de finansal boyutu aynı ölçüde önem taşıyabilir. Gizli işlerin ya da ilişkilerin cazibesi kapılabilir, hata yapmaya meyilli olabilirsin. Kendin ve ailenle ilgili konuları; mantık çerçevesinde ele almalı, gerçekleri görmezden gelmemelisin. Şansını da  fırsatını da kendin yaratmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kendi değerinin bilincinde olarak beklentiye girmeli, iyimserliği fedakarlıktan ayrı tutmalısın. Öz güveninle birlikte, üzerinde durduğun planının da eksik taşları yerine oturabilir ve koşullar lehine dönebilir. Bu aralar özel ya da ortaklı ilişkin, seni daha fazla umutlandırıp cömert yapabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; günün ilerleyen saatlerinde gelebilecek sürpriz bir haberle plan ve organizasyonunu tekrar revize etmen gerekebilir. Doğru zamanlarda yapacağın bilinçli hamlelerle önüne çıkan kariyer fırsatlarını değerlendirme sansın oldukça yüksek olabilir. Sağlığın konusundaki iyimserliğin, kontrollerini ihmal ettirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.