22 Ocak 2018 Burç Yorumları

Günün erken saatleri kararsızlıklarla başlasa da ilerleyen saatler çok daha hareketli geçecek. Özellikle öğle saatlerinde olayların iyice hızlandığını fark edebiliriz. Bugün yapacağımız görüşmeler olumlu geçse de sorumluluklarımızın artmasıyla sonuçlanabilir. Bilgimizi ve uzmanlığımızı göstermek ve cesur davranmak isterken arzu ettiğimizden fazla sorumluluk yüklenmek durumunda kalabiliriz. Girişimlerimizin önüne engeller çıkabilir, özellikle devlet daireleriyle ilgili işlerimizde aksaklıklar olabilir. Otorite konumundaki kişilerle problemler yaşayabiliriz. Akşam saatlerinde daha rahat enerjiler altında olacağız. İlişkilerde uyumu yakalamak ve uzlaşmak daha kolay olabilir. 

Sevgili Koç; bugün hem Ay burcunda hem de yönetici gezegenin Mars ile olumlu açıda. Haftaya son derece enerjik başlayabilir, yapılacak işlerini yoluna koyabilirsin. Sosyal çevrenden destek görebilir, bu sayede kredi, sigorta, vergi, alım satım işlerini hızlandırabilirsin. Üzerinde duygusal baskı hissetsen de mücadele etmekten vazgeçmemelisin.

Sevgili Boğa; bugün içgüdülerinle hareket edebilir, duygularını saklamak isteyebilirsin. İş hayatında, toplumsal yaşamda ve ikili ilişkilerinde sorumluluklarını üstlenmek isteyebilirsin. Yeni projelerini kolektif alanda duyurmak istesen de gün içinde karamsarlaşabilir, kendini güvensiz hissedebilirsin.

Sevgili İkizler; haftaya hedeflerine odaklanarak başlayabilir, işlerini daha teknolojik alanlardan destek alarak paralel yürütmeyi planlayabilirsin. Fakat girişimlerinden çıkan mali tablo seni umutsuzluğa düşürebilir. Konu ile ilgili çalışma arkadaşlarının ve akrabalarının desteğini alabilirsin.

Sevgili Yengeç; güne yeni başlangıçlar yapmak için ani kararlar alabilirsin. Sosyal hayat, aşk hayatı ve ortaklı işlerde vereceğin kararlar destekleniyor olabilir. Fakat; gün içinde bu kararlarını sorgulamak isteyebilir, emin olmadığın ve güven duymadığın kişiler hakkında tekrar düşünmek durumunda kalabilirsin.

Sevgili Aslan; uzun zamandır arzu ettiğin ancak bir türlü fırsat bulamadığın bir seyahate nihayet sevdiğin kişi ile çıkabilirsin. Duygularını güçlü ve akıcı bir şekilde ifade edebilir, önem verdiğin konuları derinlemesine irdeleyebilirsin. Hava değişiminden kaynaklı hafif baş ağrıları hissedebileceğin gibi ani diş ağrıları da keyfinin kaçmasına neden olabilir.

Sevgili Başak; bugün fiziksel görünümüne özen göstermek isteyebilir, yakın çevrenin de fikirlerini dinleyerek alışverişe çıkabilirsin. Maddi olarak risk alabileceğin bugünde alışverişin dozunu kaçırman, eşin veya sevdiğin kişiden tepkiler almana neden olabilir.

Yükselen Terazi; sevdiğin kişi ile yakından ilgilenmeye, ona şefkatle yardım etmeye odaklanmış olabilirsin. İlişkiye girmek, evlenmek ve ortaklık kurmak için güçlü bir istek duyabilirsin. Aile büyüklerinin konu üzerindeki duygusal baskısı senin kararsız kalmana ve şüpheye düşmene neden olabilir.

Sevgili Akrep; günü eğlenerek geçirmeyi, duygu ve düşüncelerini heyecanla ifade etmeyi seçebilir, içinde bulunduğun anı yaşamak isteyebilirsin. Fakat yakın çevrendeki arkadaşların   işin, aile büyüklerin, parasal kaynaklarınla ilgili konularda hoşuna gitmeyen sözler söyleyip enerjini düşürebilir.

Sevgili Yay; bugüne sezgilerine güvenerek başlayabilirsin. Duyguların bir yere ait olmayı ve sıcak bir eve sahip olmayı arzu ediyor olabilir. Yeni bir ev alma, taşınma gibi fikirlerini yakın çevrenle paylaşıp, destek alabilirsin. Fakat maddi gelirlerinin henüz böyle bir girişim için uygun olmadığını düşünüp demoralize olabilirsin.

Sevgili Oğlak; açık sözlü ve konuşkan halin, kendini rahatlıkla ifade etmene yardımcı olacaktır. Yaratıcı yeteneklerini göstermek, düşüncelerini paylaşmak isteyebilirsin. Hedeflerine ulaşmak için çok çalışmış ve emek vermiş olabilirsin. Hedeflerine giden yolda karşılaştığın ufak tefek aksilikler hoşuna gitmese de sonuçta fayda sağlayabilir.

Sevgili Kova; bugünlerde duygusal değişimler yaşaman söz konusu olabilir. Kendini kimi zaman melankolik, kimi zaman hümanist ve özgür hissedebilirsin. Daha sakin bir ruh haline kavuşmak için; geçmiş olaylara fazla takılmamalı, yeteneklerini görmezden gelmemelisin. Sosyal çevrenden bu gibi konularda rehberlik alabilirsin.

Sevgili Balık; maddi kaynaklarınla ilgili kendini umutsuz ve çaresiz hissedebilirsin.   Kazançlarını artırmak isteyebilir, bu alanlarda yaratıcı fikirlerinden destek alabilirsin. Sorumluluk bilinciyle adım attığın hedeflerinden maddi ve manevi kazançlar sağlaman mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.