22 Nisan Burç Yorumları

Bugün kendimizi düne göre çok daha huzurlu hissedebilir, önceki gecenin agresifliğinden uzaklaşabiliriz. İçsel olarak daha dengeli ve uyumlu olabileceğiz. Fedakarlık ve özveri gerektiren durumlarla karşılaşabilir, dengeleri korumak için iş birliklerine açık olabiliriz. Akşam saatlerinde kendimizi hayal dünyasında bulmamız mümkün, bu nedenle hayal kırıklıklarına karşı dikkatli olmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bugün kendi iç dünyana çekilmek isteyebilir, duygusal kararlar alabilirsin. Yapacağın görüşmeler ya da alacağın haberler ikilemde kalmana neden olabilir, girişimlerini bir süre için erteleyebilirsin. Geçmişte yaşananlara takılabilir, içten içe pişmanlık hissedebilirsin.Sevgili Boğa; arkadaşlarınla bir arada olacağın, hayallerini paylaşarak kendine hedefler belirleyeceğin bir gündesin. Fakat ticaret, alım satım gibi konularda yaşadığın kararsızlık girişimlerinin durmasına yol açabilir. Gruplarda ve ekip çalışmalarında inişli çıkışlı durumlar yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün hayatındaki koşullar değişkenlik içerebilir. Savrulmaya ve ikilem içeren durumlara açık olabilirsin. Toplantı ve görüşmelerde beklenmedik sorulara hazırlıklı olmalı, hemen öfkeni belli etmemelisin. Belirsizlik içeren ortamlarda kendini karar almaya zorlamamalısın.

Sevgili Yengeç; yurt dışı, eğitim veya yolculukları içeren işlerinde kontrolün dışında durumlar yaşanabilir. Görüşlerinden şüpheye düşmene neden olan gelişmeler karşısında kararsız kalabilirsin. Gizli düşmanlıklar içten içe öfkeni kabartabilir, sosyal medyada kırgınlıklar yaşanabilir.

Sevgili Aslan; gün boyunca parasal konularla meşgul olabilirsin. Hedeflerine varmak için yaptığın planlardan yanlış hesaplar yüzünden vazgeçebilir, kendini beklemediğin bir durum içinde bulabilirsin. Kararsızlık ve objektif olamamaktan dolayı finansal girişimlerden uzak durmalısın.

Sevgili Başak; iş ve sosyal hayatındaki hareketli koşullara uyum sağlamaya çalışırken elini ayağını bağlayan kontrol dışı faktörlerle karşılaşabilirsin. Bugün yapacağın toplantı ve görüşmeler senden kaynaklamayan durumlardan dolayı ertelenebilir, belirsizlik ve kararsızlıklar öfkeni kabartabilir.

Sevgili Terazi; bugün gündelik görevlerini yerine getirmekte zorlanabilir, sabah kalktığında kendine bir program yapamayabilirsin. Zihinsel bir karmaşa yaşamana neden olan durumlar sağlığını da olumsuz etkileyebilir. Ufak tefek sakarlıklara karşı dikkatli olmalı, çevrendekilerle tartışmalara girmemelisin.

Sevgili Akrep; ticari faaliyetlerini ve yatırımlarını ilgilendiren konularda beklentilerin karşılanmayabilir, bir ürün ya da hizmet alırken doğru fiyatlandırma yapamayabilirsin. Sevdiklerin için her türlü fedakârlığa hazır olmana rağmen yanlış anlaşılabilirsin.

Sevgili Yay; bugün harekete geçmekte ve planlarını gerçekleştirmekte çok zorlanabilirsin. Yüzleşmekten kaçındığın durumlarla karşı karşıya gelebilir, dostu düşmanı ayırt edemeyebilirsin. Kendini fazla zorlamamalı, akışta kalmalı ve sezgilerine güvenmelisin. Zihinsel ve duygusal paylaşımlara açıksın.

Sevgili Oğlak; karar almakta zorlanman ve koşulların belirsizliğini yaşaman gündelik programının aksamasına yol açabilir. Eğitimler, yolculuklar, görüşme ve anlaşmalar seni fazlasıyla meşgul etse de sonuca ulaşamayabilirsin. Tepkisel yaklaşımlar yerine akışta kalmak daha iyi olabilir.

Sevgili Kova; alacak ve borç hesaplarını planlamakta zorlanabilirsin. Koşulların sürekli değişmesi kafanın iyice karışmasına yol açabilir. Önüne çıkan ekonomik fırsatlar fazlasıyla risk içeriyor olabilir, her şey netleşmeden adım atmamalısın. Keyif aldığın konularla ilgilenirken zaman kaybedebilirsin.

Sevgili Balık; burcunda ilerlemeye başlayan Ay, önümüzdeki birkaç gün kendini ön plana alarak hareket etmeni kolaylaştıracaktır. Ancak bugün aile içinde huzursuzluk yaşayabilir, geçmişten gelen sürtüşmelerin açığa çıkmasıyla sözlü tartışmalara girebilirsin. Fazla hayal kurmadan olayları olduğu gibi değerlendirmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.