22 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Yarın gerçekleşecek Yeniay öncesi gerilimli bir güne uyanabiliriz. Ay’ ın Pluto ve Jüpiter’ le olan olumsuz görünümleri üstümüzde hissettiğimiz baskıya abartılı tepkiler verebileceğimize işaret ediyor. Hırsla harekete geçip aşırıya kaçan hareketlerde bulunabiliriz. Ancak bu tepkiler otoriteler tarafından engellenebilir ve zor duruma düşürebiliriz, dikkat. Saat 15:30 – 22:35 arasında Ay boşlukta olacağından başladığımız bu eylemlerin gidişatını öngörmemiz mümkün olamayabilir. Kaldı ki akşam saatlerinde Ay; Boğa burcuna geçer geçmez de Satürn’ le zorlu bir açı kuracağından engeller ve güvenliği tehdit eden koşullarla karşılaşabiliriz. Balsamik Ay fazının son derecelerinde artık yeni bir adım atmadan içinde bulunduğumuz şartları değerlendirmeli, kimseyle inatlaşmamalı ve kendimizi kontrol altına almalıyız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün girişimlerde bulunmak için hırsla ve tutkuyla isteklerinin peşinden gidebilirsin. Yaşamında başlangıçlar yapmaya ihtiyaç duyarak, daha önce tecrübe etmediğin konularda deneyimler kazanmaya çalışabilirsin. Fakat motivasyonun yüksek olmasına rağmen seni baskı altına alan olaylarla mücadele etmek zorunda kalabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; içinde biriktirdiğin öfke seni rahatsız edebilir; fakat harekete geçmek için uygun zemini bulmakta zorlanabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerle yaşadığın çıkar çatışmaları seni huzursuz etse de ani kararlar almak yerine olayları değerlendirmeyi ve girişimleri sonraya bırakmayı tercih etmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün her türlü paylaşımda sorunlar yaşayabilirsin. Çıkar çatışmaları motivasyonunu yükselterek başlangıçlar yapman için gereken enerjiyi sağlayabilir. Yeni alanlarda deneyim kazanmak için çaba sarf edebilir, hırsla ve cesaretle harekete geçebilirsin. Fakat geleceğe dair planlarını gerçekleştirmek için finansal engelleri aşmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kariyerinle ilgili yeni tecrübeler edinmek için girişimlerde bulunabilirsin. Toplum içinde öncü bir rol oynamayı göze alarak, hedeflerine odaklanabilir, duygusal beklentilerini bir tarafa atabilirsin. Fakat yakın ilişkide olduğun kişilerle yaşayacağın çıkar çatışmaları ani tepkiler vermene ve çatışmalara neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; birkaç gündür kendini abartılı bir dille ifade etmiş olabilirsin; ancak bugün muhalif çıkışlarla karşılaşabilirsin. Yarın gerçekleşecek Yeni Ay öncesi büyük bir hamle yapmamalı, sorumluluklarının bilincinde olarak olaylara daha soğukkanlı bakmalı, başka düşünceleri de dikkate almalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün aldığın kararları uygulamak için harekete geçebilir, daha önce tecrübe etmediğin konularda deneyim kazanmak için gereken cesaretle girişimlerde bulunabilirsin; ancak hırsına yenik düşmeden davranmaya gayret etmelisin. Sevdiklerin ve hobilerin için yapacağın harcamalar sıkıntıya yol açabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; seni rahatsız eden bazı kişileri hayatından çıkarmanın tam sırası olabilir. Her ne kadar ailevi değerlerinin ve çıkarlarının uyuşmaması çatışmalara yol açsa da hem ilişkileri hem de yaşamını ilgilendiren konularda kararlar alabilirsin; ancak yarın gerçekleşecek Yeni Ay öncesi girişimlerde bulunmamalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün farklı deneyimler elde etmek için girişimlerde bulunabilirsin. Çıkarların doğrultusunda verdiğin sözler, önüne engel çıkarabilir; ama yine de cesaretle ve hırsla yoluna devam edebilirsin. Grup içindeki çalışmalarda tek başına kararlar alman çevrendekilerle aranda gerilime yol açabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün tek başına hareket etmek, hayattan daha fazla keyif almak ve hobilerin için girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Başlangıçlar yapmak isteyebilir, yeni tecrübeler edinmek için maceralara atılabilirsin; ancak gelirlerin heveslerini karşılaşamaya yeterli olamayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; geçmiş ilişkiler tekrar gündeme gelebilir, yaşamını ilgilendiren konularda aldığın kararları uygulamaya koymak için harekete geçebilirsin. Hırsla davranman çatışmalara neden olabilir, duygularını kontrol etmekte zorlanabilirsin; ancak yarın gerçekleşecek Yeni Ay öncesi önemli bir hamle yapmamalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; zihinsel konularda çok aktif olduğundan bir süre sonra vazgeçeceğin konulara merak salabilirsin. Daha maceracı ve enerjik olmak istemene rağmen kontrol edemediğin olaylar ya da düşmanlıklar elinin kolunun bağlanmasına yol açabilir. Hırsla hareket etmek yerine şartların olgunlaşmasını beklemelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün hedeflerini ve planlarını gerçekleştirmek için harekete geçerken yarını düşünmeden yaşayabilirsin. Ekonomik konularda ilkleri yaşayabilir, daha önce denemediğin alanlarda tecrübeler edinmek isteyebilirsin. Yeteneklerini kullanabileceğin fırsatlarla karşılaştığında cesur ve öncü olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir