22 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Yurt dışını ve yabancıları içine alan işler; akademik çalışmalar; hukuksal konular; eğitim; yolculuklar; ideolojileri ve bakış açılarımızı etkileyecek gelişmelerle yoğun geçecek birkaç gün bizleri beklemekte. Özellikle anlaşma; görüşme; sözleşme; eğitsel işler ve yolculuklar adına oldukça elverişli koşullarda olacağız. Bu yüzden günün ilk bölümünü iyi kullanmaya bakalım zira akşam saatlerinde bazı olumsuzluklar söz konusu olabilir. Geç saatlerde kendimizi ve düşüncelerimizi sert bir biçimde ortaya koymaktan kaçınmayabilir; istek ve hedeflerimiz uğruna çatışma ve tartışmalardan çekinmeyebiliriz. Kendimizi duygularımıza veya öfkemize kaptırmak yerine; sağduyulu olmakta fayda var. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün yurtdışı, yolculuklar ve eğitimle ilgili işlerin için yeni umutlar içinde olabilir, girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Geleceğini düşünerek yeni hamleler yapabilir; yaşadığın olayları farklı bir bakış açısıyla değerlendirebilirsin. İnançlarına ters düşen düşünceler gerginliğe ve fevri davranmana neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ticari ilişkilerini bir düzene sokmak isterken öfkeni kontrol edemeyip, sıkıntılar yaşayabilirsin. Ortak gelirler, borç ve alacaklarla ilgili gerginliğe neden olan durumlar karşısında tepkili olabilirsin. Harcamalarını karşılamak ve yeni kazançlar elde etmek için yeni yollar arayışına girmen mümkün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ikili ilişkiler ve ortaklıklarında yeni düzenlemeler yapmak isteyebilirsin, ancak kendi bakış açından ve isteklerinden yola çıkarak attığın adımlar karşındakileri mutlu etmeyebilir ve aranızda sorunlara neden olabilir. Koşulları bu seferlik karşı tarafın belirleyeceğini kabul etmeli, abartılı tepkilerden uzak durmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gün boyunca oldukça hızlı ve hareketli olmana rağmen eksik kalan işlerini toparlayamayabilir; her tarafa yetişememenin getirdiği gerginliği yaşayabilirsin. Kontrolün dışında yaşananlara verdiğin tepkinin dozunu iyi ayarlamalı, duygu ve düşüncelerini dengelemeye çalışmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; görüşlerini cesur bir dille ifade ederken başkalarının inanç ve düşüncelerine de saygılı olmalı, ortamın gerginleşmesine izin vermemelisin. Gerek trafik gerekse evrak işleri zamanını fazlasıyla harcayabilir. Bir yandan da arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle gereksiz tartışmalara girebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; ev, aile ve yerleşime dair bazı konularda karar almaya zorlanabilir, ikilemler yaşayabilirsin. Alıştığın planlı hayatı bugün sürdüremeyebilirsin ancak esnek davranarak işlerini yoluna koyabilirsin. Finansal konulardaki hareketli koşullara uyum sağlayabilir hatta kazanç elde edebilirsin fakat beklentilerini yüksek tutmamalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; eğitim, seyahat veya kardeşlerle ilgili gelişmeler zihnini oldukça meşgul edebilir, birçok işi bir arada yapacak olman gerginliğe sebep olabilir. Konsantre olmakta zorlandığın işleri belli bir plan içinde uygulamak iş yoğunluğunu azaltabilir. Bu hareketlilik içinde sosyal medyada gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmanda fayda var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde cesur hamleler yapabilir, önüne çıkan fırsatları iyi kullanabilirsin. Bugünlerde fazlasıyla risk aldığın konularda olumlu ya da olumsuz geri dönüşler olabilir. Ancak akşama doğru kazançlarınla ilgili gelecek kaygısı yaşayabilir ve harcamalarını kontrol edemeyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne çok enerjik ve girişimlerde bulunmaya hazır başlayabilir, yapacağın görüşmelerden olumlu sonuçlar alabilirsin. Ancak fazla risk almaya ve her işi üstlenmeye meyilli halin karşındakilerin gözünden kaçmayabilir ve bu yüzden önüne engeller çıkarılabilir. İlişkilerinde gerginlik yaşamamak için biraz daha sakin olmalı, hemen tepki vermeye kalkmamalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ayağına gelen fırsatları içten içe risk almaktan çekinerek kaçırabilir; ikilemler yaşayabilirsin. Kontrol edemediğin koşullar içinde olmanın getirdiği zihinsel ve duygusal gerginlikler yaşayabilir, çok çalışmaktan dolayı bedensel yorgunluklar yaşayabilirsin.  Önümüzdeki birkaç günü kendine ve dinlenmeye ayırmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; her yere yetişmeye çalışarak hiçbir işini zamanında bitiremeyebilirsin. Aldığın haberler ya da karşına çıkan fırsatlar hemen harekete geçmeni ve risk almanı gerektirebilir. Bir yandan yaşadığın heyecan ve yüksek enerji hoşuna giderken bir yandan da ikilemde kalmanın getirdiği gerilim içinde olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatında düşüncelerinle ön plana çıkacak; yapacağın sunum ve görüşmeler de kendi fikirlerini aktarmaktan çekinmeyeceksin. Yalnız ailenle kariyerin arasında seçim yapmanı gerektiren durumlarla karşılaşabilirsin. Yüksek beklenti içinde olman risklerin yanı sıra ikilemlere de neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.