22 Nisan 2018 Burç Yorumları

Dün yaşanan gergin durumumuz sabah saatlerinde de devam ediyor. Hassas olduğumuz ve bizi kaygılandıran durumlarla yüzleşebiliriz. İlerleyen saatlerde biraz olsun rahatlayacak olsak da yine de düşünerek sağlıklı kararlar vermeliyiz. Beklenmedik gelişmeler, sürprizler karşı, ani çıkışlar karşısında şaşkınlığa uğrayabilir, içimize dönmemize neden olabilir.

Sevgili Koç; sabah saatlerinde aile büyüklerinden alacağın tepki; duygusal baskı altında kalmana ve karamsar olmana neden olabilir. Kendince bazı hatalarını görüp yüzleşebilir, içsel sorgulama yapabilirsin. Günün enerjisinden sıyrılmak için; bedensel sağlığınla ilgilenebilir, yarım kalan işlerini tamamlayabilirsin.

Sevgili Boğa; yakın çevrenle paylaştığın bazı özel konuları başkalarından duyabilir, hem şaşırıp hem de üzülebilirsin. İlişkilerini tekrar gözden geçirmek isteyebilir, bazı arkadaşlarınla bir süre görüşmeme kararı alabilirsin. Kişisel isteklerinin ön planda olacağı bugünlerde; sağduyulu olarak iletişimini kolaylaştırabilirsin ve olgunluğun takdir edilebilir.

Sevgili İkizler; grup çalışmalarına kattığın fikirsel destekler, fırsatları da beraberinde getirebilir.  Maddi kazançlarını artıracağını düşündüğün bir teklifi değerlendirmek istiyor olabilirsin, fakat eski deneyimlerini de göz önünde bulundurman; kendini huzursuz ve karamsar hissetmene neden olabilir. Sakin, kararlı ve büyük düşünmen gerekebilir.

Sevgili Yengeç; kendini daha iyi ifade edebilmek için ani ve beklenmedik sözler söylemen etrafındaki insanları şaşırtabilir. Sosyal ortamlarda yapacağın konuşmalar hedeflerine farklı pencereden bakmana ya da yön değiştirmene olanak sağlayabilir. Arkadaşlarının sözlerini kişisel olarak algılayabilir; bu nedenle akşam saatlerinde kendini gergin hissedebilirsin.

Sevgili Aslan; gerek sağlık anlamında, gerekse ilişkiler anlamında çok da keyif almadığın bir gün olabilir. Haftanın şok eden konu ve gelişmelerini bir kenara bırakıp dinlenmek isteyebilirsin. İlişkilerinde sergileyeceğin diplomatik yaklaşım; kendini ifade etmek için zorlanmamanı ve karşındakini de kırmamanı sağlayacaktır.

Sevgili Başak;  yeni bir eğitim programa katılmak için ya da tatile gitmek için güçlü istekler duyabilirsin.  Ancak; sevdiklerinden beklemediğin tepkiler alman; demoralize olmana, duygusal gerilim ve baskı altında kalmana neden olabilir. Pes etmeden kararlılığını korumalı, hedeflerin konusunda net olmalısın.

Sevgili Terazi; ikili ilişkilerinde ya da romantik konularda çok da iyi hissedeceğin bir gün olmayabilir. Bugün çevrenden beklediğin ilgiyi görmüyor olman, içten içe gerginlik yaşamana neden olurken, bir yandan da dik durmak için duygularınla savaşmanı gerektirebilir.  Haftanın bu son gününü; sanatsal konularla ilgilenerek veya doğa da vakit geçirerek değerlendirebilirsin.

Sevgili Akrep; yurt dışı, eğitim veya üzerinde çalıştığın projelerle ilgili yaptığın girişimlerde sürpriz gelişmeler moralini yükseltebilir. Bu dönem kararlı ve disiplinli olman sonuç almanı hızlandırabilir. Kısa yolculuklar gündeminde olsa da yaşanabilecek ufak tefek aksiliklerin moralini bozmamasına gayret etmelisin.

Sevgili Yay; harcamalarınla ilgili kısıtlama yapmak durumunda kalman, seni gerginleştirse de çevrendekilerle yapacağın fikir alışverişi karşına yeni finansal fırsatlar çıkarabilir. Bugün günlük işlerin yoğun ve yorucu olması duygusal iniş çıkış yaşamana neden olsa da sevdiklerinin desteğini sürekli hissedebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün hem karşındaki kişileri mutlu etmeye çalışabilir, hem de aile bireylerine karşı alttan alan ve empatik yaklaşımlar sergilemek durumunda kalabilirsin. Bugün yapacağın arabuluculuk; akşam saatlerinde zorlanmana neden olsa da sonuç itibariyle herkesin dengede kalmasına yardımcı olabilirsin.

Sevgili Kova; bugün için planlamış olduğun programın tamamıyla şekil değiştirmesi, kişisel isteklerini göz ardı etmene neden olabilir. Yakın çevrendeki kişilerden kaynaklı bazı nahoş olayların olması; üzülmene neden olabilir. Sorunlara çözüm üretebilir ve ailenin de desteğini rahatlıkla alabilirsin.

Sevgili Balık; bazı arkadaşlarının anlam veremediğin davranışları nedeniyle, bulunduğun sosyal alandan uzaklaşmak isteyebilir, hassas ve alınganlık gösterebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiklerinle yapacağın görüşmeler; zihnine, kalbine ve ruhuna iyi gelebilir. Bazen “dinlemek” gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.