22 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde gergin ve stresli olabiliriz. İsteklerimiz karşımıza çıkacak bazı engellere takılabilir, motivasyonumuzu korumakta güçlük çekebiliriz. Fakat doğru bir planlamayla hareket edersek ivmeyi kendimizi doğru çevirebiliriz. Bu sayede yeni adımlar atabilir, ikili ilişkilerimiz canlanabilir. Dengeli ve uyumlu hareket etmeye dikkat!

22 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; güne telaşlı başlayabilir; üzerine aldığın görevlerin sorumluluğuyla hareket edebilirsin. Ancak iyi organize ve planlı olman, detayları gözden kaçırmadan işlerini tamamlamanı sağlayabilir. Yorucu olmasına rağmen başarılı sonuçlar alabileceğin bir gün geçirebilirsin.

Sevgili Boğa; bugün yaşamdan beklentilerinin yerine gelmesi seni ayrıca mutlu edebilir. Sabah saatlerinde kararsız kalmana neden olacak gerginlikler yaşansa bile sonrasında yaratıcılığını ortaya çıkaracak çalışmalar ilgini çekebilir; yeteneklerin üzerine yoğunlaşabilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde biraz kararsız kalsan bile hemen ardından sorumluluk üstlenecek ve gündelik planlarını uygulayabileceksin. Evin alışverişi, tadilatı gibi konularla ilgilenirken bir yandan da bütçeni hesaba katabilir ve en uygun harcamayı yapabilmek için detaylı bir araştırma içine girebilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün topladığın verileri detaylı bir şekilde değerlendirebilir, zihnen aktif olacağın bu süreci lehine ve kaygılarından arınmak için kullanabilirsin. Önemli bir konuyla ilgili anlaşma ve uzlaşma sağlayabilir, danıştığın kişilerden yararlı bilgiler alarak harekete geçebilirsin.

Sevgili Aslan; keyifli ve özgüveni yüksek birkaç günün ardından görevler, işler özellikle finansal konularda alınan sorumluluklar yıpratıcı olabilir. Gerek özel gerek çalışma hayatında bütçe ve planlama yapmaya odaklanabilir; gelirlerin yönetimiyle meşgul olabilirsin. Ekip çalışmalarında fikirlerinle ön plana çıkabilirsin.

Sevgili Başak; burcunda hareket etmeye başlayan Ay; daha verimli olman ve üzerine aldığın işlerde sonuca ulaşman için çaba göstereceğine işaret ediyor. Her ne kadar sorumluluk içerse de çalışmalarından keyif alabilir, akılcı hesaplar yaparak, hedeflerine ulaşabilirsin. Tek sorun çok fazla konuya bir arada odaklanmak istemen olabilir.

Sevgili Terazi; hareketli geçen birkaç günün ardından bugün kendi içine yönelebilir; zihnini kurcalayan düşünceler içinde olabilirsin. Geçmişten gelen ve bilinçaltında yer etmiş konu veya durumları aşabilmek için çaba gösterebilir; nedenleri ve sonuçları üzerine yoğunlaşabilirsin.

Sevgili Akrep; gruplar, takım çalışmaları veya arkadaşlar oldukça fazla zamanını alabilir. Üzerine aldığın işlerin planlaması, detaylandırılması ve organizasyonuyla meşgul olabilirsin. Hedeflerine varmak için başkalarını ikna etmen gerektiğinden akıllıca hesaplar yapıp, konsantrasyon sağlayabilirsin.

Sevgili Yay; çalışma ve sosyal hayatında sorumlulukların ve görevlerin artabilir. Bugün mali hesaplar yapman ya da yaptığın hesapları sunarak onay alman gerekebilir. Üstlerinin seni desteklemesi için en küçük bir detayı bile gözden kaçırmamaya dikkat etmelisin. Verimli ve sonuç odaklı çalışmalar yapabilirsin.

Sevgili Oğlak; duygu ve düşüncelerinden emin olduğun, kendini ifade etmekten çekinmeyeceğin bir gündesin. Sabah saatlerinde biraz kararsızlık yaşasan bile sonrasında çok kararlı ve tutarlı olabilir, verim almaya ve faydalı olmaya yönelik hareket edebilir; detayları irdeleyebilirsin.

Sevgili Kova; ortak olduğun gelirlerin, alacak ve borçların planlamasına odaklanabilir, detaylı çalışmalar yapabilirsin. Bütçeni dengede tutabilmek için biraz kemer sıkmaya ihtiyacın olabilir. Prim, komisyon, faiz ya da kira gibi gelirlerden faydalanmak için uzun vadeli hedefler koyabilirsin.

Sevgili Balık; karşıt burcunda ilerleyen Ay; ikili ilişkiler ve ortaklıkların önemine işaret etmekte. Hayallerini gerçekleştirmene olanak sağlayacak veya eleştiride bulunacak kişilerle bir araya gelebilirsin. Alacağın fikirler ve öneriler doğrulusunda adımlarını atabilir, yanındakilerden destek alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.