22 Mayıs Burç Yorumları

Hareketli bir gün bizi bekliyor, oldukça enerjik ve cesur olabiliriz. Özellikle ilişkiler ve girişimlerde ani kararlar alma ihtimalimiz var. Beklentilerimiz normalden daha yüksek olabilir. Romantik ilişkilerle ilgili ani gelişmeler olması mümkün. Aradığımız kişi ile karşılaştığımızı düşünebilir, aşık olabiliriz ancak ilişkinin ne kadar uzun soluklu olacağını sorgulamamız gerekebilir. Dış görünüşümüzde cesur değişiklikler yapabiliriz. Hareketlerimizde abartılı olabilir, hızlı bir şekilde harekete geçebiliriz. Akşam saatlerinde karşılaşacağımız engelleri aşmak için hırslı davranabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün oldukça neşeli ve enerjik olabilirsin. Dış görünüşünle ilgilenebilir, alış verişe çıkabilir, farklı bir stil yaratmak isteyebilirsin. Romantik ilişkilerinde kendini rahat ifade edebilir; yeni heyecanlar yaşayabilirsin. Yalnız beklentilerinde aşırıya kaçabilirsin, dikkat.

Sevgili Boğa; gizli saklı ilişkiler ve görüşmelerden beklediğin faydayı sağlayamasan bile, farkındalığın artabilir. Yoğun duygular içinde olmana rağmen ifade edecek cesareti kendinde bulamayabilirsin. İçinde biriken coşkuyu; ilham verici sanatsal çalışmalara yöneltebilirsin.

Sevgili İkizler; arkadaşlar ve gruplar içinde oldukça faal olacağın bir gün seni bekliyor. Sanatsal çalışmalar içinde yer alabilir, sergi, galeri gezebilir; açılışlara katılabilirsin. Romantik ilişkilerde olumlu gelişmelerin yaşanması bir anda beklentilerinin artmasına neden olabilir.

Sevgili Yengeç; iş ve sosyal hayatında girişimlerde bulunmak için istekli olabilir; lider olabileceğin projeler içinde yer alabilirsin. Hayatına yeni bir düzen getirmek isterken şartları fazla zorlamamalı, beklentilerinde aşırıya kaçmamalısın. Hırslarının peşinden gitmek yanıltıcı olabilir.

Sevgili Aslan; görüşlerini cesaretle açıklayabilir; geleceğinle ilgili riskli kararlar alabilirsin. Bugün gelen haberler hem çok heyecanlanmana hem de hevesle harekete geçmene neden olabilir fakat acele etmemeli, biraz abartılı ifadeler kullanıldığı ihtimalini göz önüne almalısın.

Sevgili Başak; vergi, sigorta, prim, kredi gibi işlerinde çözüme ulaşabilir, iş birliklerinden fayda sağlayabilir hatta senin lehine olacak paylaşımlar yapabilirsin. Ancak durumun lehine olması seni hemen heyecanlandırmamalı, girişimlerin gereğinden fazla risk içerebilir.

Sevgili Terazi; karşındakilerin hevesli hatta fazla cesur tavırları; ilişkine dinamizm getirebilir. Birlikte keyifli zaman geçirebilirsin. Kontrolün dışında yaşanan aile içi meselelerini çözmek veya yeni iş birlikleri kurmak için uygun bir gün olabilir, fazla uyumlu ve tavizkâr davranabilirsin.

Sevgili Akrep; çok çalışmana rağmen keyiflerine ve ilişkilerine de zaman ayırabileceğin bir gündesin. Çalışma arkadaşlarınla aranda uyum ve iş birliği olması sonuca ulaşmanı kolaylaştırabilir. Fakat acele ederek abartılı beklentiler içine girmen bu dengeyi bozabilir.

Sevgili Yay; aşk hayatına dair olumlu bir havanın estiği, kendini cesur ve şanslı hissettiğin bir gündesin. Döviz, borsa gibi yatırım araçlarından kazanç sağlayabilir, girişimlerde bulunarak daha da fazla beklenti içine girebilirsin. Sosyal ortamın bir anda kalabalıklaşabilir.

Sevgili Oğlak; bugün evinde dekorasyon değişikliği yapabilir, alışverişe çıkabilir veya yeni bir yere yerleşmek için arayışa girebilirsin. Aile fertlerini ve arkadaşlarını evinde ağırlayarak keyifli vakit geçirebilirsin. Hem iş hem de özel yaşamında olaylar hızla gelişebilir.

Sevgili Kova; yoğun iletişim trafiği içinde heyecan verici haberler alabilir, hemen harekete geçmeni gerektiren durumlarla karşılaşabilirsin.  Kardeş ve komşularla olan ilişkinde uyum ve iş birliği olabilir. Zihinsel açıdan çok aktif bir gün geçirebilir; yeni tekliflerle karşılaşabilirsin.

Sevgili Balık; harcamalarında bugün artış olabilir, ihtiyaç dışı alış veriş yapabilirsin. Yeni gelir kapılarının açılma ihtimali doğacaktır fakat para henüz eline geçmeden alış verişe çıkabilirsin. Eşin ya da ortağın tıkanmış işlerinde gelişmeler olabilir, yeteneklerini kazanca çevirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.