22 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Sorumluluklar, amaç ve hedeflerimiz, işe ve kariyere dair konular, ailemiz yine gündemde ön sırada. Başarı odaklı ve planlı ilerleme gayretindeyiz. Yoğun geçen günün ardından iç dünyamıza dönebilir, ruhumuzun derinliklerine yolculuk yapabiliriz. Geceyi ibadet, meditasyon, ruhsal çalışmalarla değerlendirebiliriz. Ayrıca hassasiyetlerimiz artacağından çevremizdekilerle ılımlı iletişim kurabilir; sevdiklerimize gönülden yakın olabilir; istek ve talepleri karşısında duyarsız kalmayabiliriz. Ancak bir tarafıyla iyi niyetimizin suiistimal edilmesi söz konusu olabileceğinden temkini elden bırakmayalım derim. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; dün yaşanan gerilimin ardından bugün olaylara daha gerçekçi gözlerle bakabilirsin. İş ve sosyal yaşamda alacağın sorumluluklar gün boyunca seni meşgul edebilir. Disiplinli hareket etmen gerektiği gibi, aile büyükleri veya otorite konumundaki kişilerle kuracağın iletişimde de dengeleri gözetebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün geleceğe yönelik atacağın adımlarda kadersel gelişmelere açıksın. Kararlarını alırken çok yönlü düşünmen, hatta fikirlerini esnetmen gerekebilir. Yurtdışı, yüksek eğitim, uzun yolculuklar veya medyayla ilgili işlerde yönetsel bir tavır sergilemen söz konusu olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün ortak gelirler, eşin parası, faiz ve kira gibi gelirlerinle ilgili kadersel sayılabilecek durumlar yaşayabilirsin. Hedeflerine varmak için başkalarının maddi imkânlarından faydalanabilirsin. Ayrıca duygusal paylaşımlarda seni yoran ve sabır göstermen gerektiren durumlarla karşılaşabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birliklerinde koşulları belirleyen sen olmayacaksın.  Gerek özel yaşantında gerekse iş hayatında başkalarının yönlendirmeleriyle hareket etmek zorunda kalabilirsin. Uyum ve dengeyi sağlamak için bazı fedakârlıklarda bulunabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; çalışma hayatında sorumlulukların arttığı ve belki kadersel sayılabilecek gelişmelerin yaşanacağı bir gün olabilir. Otorite konumundaki kişilerle yapacağın görüşme ve anlaşmalar seni hedeflerine taşıyabilir. Sağlığınla ilgili şikâyetlerin için yeni bir tedaviye başlayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; her ne kadar iş konusunda yoğun bir süreçten geçiyor olsan da hayatın keyifli yönlerine bakmayı ihmal etmeyeceksin. Sevdiklerinle ilgili koşul ve beklentilerini gerçekçi bir şekilde değerlendirebilirsin. Üstlendiğin sorumlulukları yerine getirmekte zorlanmayacak az da olsa emeklerinin karşılığını alabileceksin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugünlerde eve, aileye ve gayrimenkullere dair işlerinle ilgilenebilirsin. Bazı bitiş ve başlangıçlar içinde olmandan dolayı disiplinli ve sabırlı davranman gerekebilir. Kadersel gelişmeler yaşadığın bu süreçte evde daha fazla vakit geçirebilir ve sık sık geçmişe dönerek hatalarından ders alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yakın çevren, kardeşlerin veya arkadaşlarınla iletişiminin arttığı günlerdesin. Geçmişte yaşanmış bazı meselelerin tekrar gündeme gelmesiyle yeni stratejiler belirleyebilir; yeni düzenler oluşturabilirsin. Ayrıca anlaşma ve iş birliklerinde kadersel sayılabilecek gelişmeler gündeme gelebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kazançların ve harcamalarınla ilgili bütçeni gözden geçirmen gerekebilir. Çocukların, sevdiklerin ya da keyiflerin için yaptığın alışverişlerden dolayı bugünlerde sıkışıklık yaşıyor olabilirsin. Yeni gelirler elde etmek için arayışa girebilir, daha kontrollü ve sıkı bir bütçe planlayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugünlerde sorumlulukların artmasına yol açan gelişmeler olabilir. Dün yaşanan gerilimin ardından dengeyi yeniden oluşturmak için adım atman gerekebilir, ilişki ve iş birliklerinde daha uyumlu davranabilirsin. Yaşamınla ilgili önemli kararlar alıp, stratejiler oluşturabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bilinçaltında seni baskılayan durumlar huzurunu kaçırabilir. Otorite konumundaki kişilerle olan ilişkilerin ve sorumlulukların seni daha karamsar yapabilir. Önümüzdeki birkaç gün içinde harekete geçmeni gerektiren gelişmeler olabileceğinden şimdiden stratejini belirlemelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hedeflerin için canla başla çalıştığın bir dönemdesin. Kadersel sayılabilecek gelişmeler seni daha disiplinli ve gerçekçi davranmaya yöneltebilir. Eski arkadaşlıkların canlanması kendi yaşamını ve beklentilerini yeniden değerlendirmeni sağlayabilir. Bu günlerde tamamen hedeflerine odaklanabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.