22 Mart Burç Yorumları

Hedeflerimizin peşinden istekle ve hırsla ilerleyeceğimiz bir gün ancak bunu yaparken çevremizdeki insanlara baskı kurmamaya dikkat etmeliyiz. Güçlü kişilerle bir araya gelebilir, lehimize olacak görüşmeler yapabiliriz. Öğle saatlerinden sonra ilişkiler ve iş birlikleri ile ilgili konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. Akşama doğru düşünce dünyamızda hareketlilik olabilir, kapsamlı değerlendirmeler yapmak isteyebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; oldukça hareketli ve sosyal açıdan yoğun bir güne uyanabilirsin. Yaptığın her işte başarılı olmak ve takdir toplamak için hırslı adımlar atman ilişkilerinde çatışmalara yol açabilir. Alışılmışın dışında yöntemler deneyerek kendine yeni bir yol çizmeye çalışabilirsin.Sevgili Boğa; bugün görüş ve düşüncelerin yüzünden çatışma yaşayabilir, kendi fikirlerini kabul ettirmek için hırslı tavırlar sergileyebilirsin. Kontrolün dışında gelişen olaylar seni karamsarlığa itebilir. Alacağın haberler gelişmelere farklı bir açıdan bakmanı sağlayabilir.

Sevgili İkizler; parasal konuların yanı sıra bugün duygusal krizlerle de uğraşabilirsin. Grup çalışmalarında senin söylediklerinin dikkate alınması için ayrıca mücadele etmen gerekebilir, ortak kazançların paylaşımında çatışmalar yaşanabilir. Olayları fazla büyütmemeye çalışmalısın.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde sorumlulukların ağır basabilir, karşındakilerin üstünde baskı kurduğunu düşünebilirsin. Ani gelişen olaylara farklı stratejiler çizerek çatışmaları çözebilirsin. İş yaşamında atacağın adımları sen belirlemeli, ilişkilerden beklenti içine girmemelisin.

Sevgili Aslan; yoğun tempolu, yorucu bir gün geçirebilirsin. Yetiştirmen gereken işler olması kendini baskı altında hissetmene neden olabilir, üstelik muhalif görüşlerle uğraşacağından istediğin hızda ilerleyemeyebilirsin. Kendine fazla yüklenmemeli, gereksiz çatışmalara girmemelisin.

Sevgili Başak; sevdiklerine karşı görevlerin olduğunu düşünerek onları korumaya alabilirsin. Ekonomik konularla ilgili kendini baskı altında hissetmene yol açacak gelişmeler yaşanabilir. Kazançlarını paylaşırken ve yatırımlarını yönetirken fazla beklenti içinde olmamalısın.

Sevgili Terazi; evine ve ailene karşı sorumluluklarını ihmal edebileceğin bir durumda değilsin. Karşındakilerin sert söylemleri canını sıksa da olaylara farklı bir gözle bakmanı sağlayacağından büyük tepki vermemeli, hırslarını kontrol altına alarak ilerlemeni sürdürmelisin.

Sevgili Akrep; bugün yakın çevrenin seni baskılaması, kendini özgür hissedememene yol açabilir. Kararları tek başına alıp, herkesin buna uymasını bekleyemezsin. Çalışma ortamında yaşanan gelişmeler yorucu olsa da üstesinden gelebilecek enerjiye ve zihinsel konsantrasyona sahipsin.

Sevgili Yay; bugün ekonomik konularla ilgili girişimlerini şansa bırakmamalı ve en az riski alarak hareket etmelisin. Aniden çıkabilecek harcamaları hesaba katarsan sorun da yaşamamış olursun. Yaptığın işlerden elde ettiğin kazanç beklentilerini karşılamayabilir ya da arkadaşlarınla aranda borç alacak oluşabilir.

Sevgili Oğlak; bugün fazla yaptırımcı ve hırslı davranabilir, herkesin görüşüne muhalefet edebilirsin. İsteklerinin yerine gelmesi için hırslı adımlar atabilirsin fakat karşındakileri fazla baskı altına alman, ilişkilerde çatışmalara yol açabilir. Yaşamınla ilgili girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Kova; içten içe öfkeli ve huzursuz olabilir, olayları kontrol edememenin öfkesini yaşayabilirsin. Beklenmedik haberler ya da ani gelişen olaylar elinin ayağının dolaşmasına yol açabilir fakat farklı ve sıra dışı çözümler üreterek içinde bulunduğun krizleri çözebilirsin.

Sevgili Balık; amaca odaklı olarak hareket etmen gereken bir gündesin. Hedeflerine varmak için çok çaba sarf etmen ve çok yorulman gerekebilir ama alternatif çözümler üreterek ve güçlü kişilerle bir araya gelerek çabalarının karşılığını alabilirsin. İşin parasal boyutuyla ilgili beklediğinin dışında gelişmeler oluşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.