22 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Bugün Satürn sabah erken saatlerde Kova burcuna geçecek…Kova burcu toplumsal konuları, grupları, insan kalabalıklarını, idealleri simgelediğinden önümüzdeki üç yıl boyunca bu temalar daha fazla gündemi işgal edecek…Kişisel manada ilkeleri, hümanist duyguları ve bir amaca uygun davranmayı da içerdiğinden bu nitelikler bizler için daha önem kazanacak…

Ayrıca bugün Mars ve Pluto kavuşacağından hedef ve ideallerimiz doğrultusunda taviz vermeden belli bir irade ortaya koyarak ilerlemek istiyoruz. Otorite konumundaki kişi ve kurumlardan gelecek direktiflerle de karşılaşma olasılığımız var. Ancak halen Balık burcunda…Akıştayız…Şartlarımızı zorlamak istemiyor; kabullenmeyi tercih ediyoruz sanki…

Merkür ile Uranüs arasındaki uyumlu açı farkındalıklar üzerinde etkili olacak…Yeni bilgi ve duyumlar kulağımıza gelebileceği gibi bizlerden her zaman beklenin dışında söylemler çıkabilir. Ayrıca duygu ve düşüncelerimizi tetikleyen gelişmelere de açığız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne kalabalıklardan izole olmak niyetiyle başlayabilir; içten içe de kendini yeniden keşfe odaklanabilir, planlarını ve yeni eylemlerini mercek altına alabilirsin. Hayallerine yeni bir bakış açısıyla bakmana yardımcı olacak Satürn; hiçbir şeyin artık eskisi gibi olmayacağını vurgularken, sosyal çevreninde de dönüştüğüne şahit olabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; önümüzdeki üç yıl boyunca kariyer hayatını ve sosyal statünü yeniden yapılandırmana destek olan Satürn; inat ettiğin birçok konuda sana ciddi dönüşüm verecektir. Gün genelinde; kişisel ya da sosyal hayatınla ilgili ilginç ve şaşırtıcı haberler alman mümkün olabileceği gibi empatide kurabilir, akışta olmak durumunda kalabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün Satürn’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki iki buçuk yıl yüksek eğitim ve akademik konular gündeminde olacak ve ciddi bir çalışma temposu gerektirecektir. Gün içinde psikolojik olarak biraz sıkılmış hissedebilir; kendini dış dünyadan soyutlamak isteyebilirsin. Bir dönüşüm zamanında olsan da bugün akışta kalmayı tercih etmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün Satürn’ün burç değiştirmesiyle; sen önümüzdeki iki buçuk yıl içinde finansal kaynaklarını artırma ve bu konularda yapılandırma fırsatlarıyla karşılaşabilirsin. Bugün aynı zamanda sosyal çevrendeki insanlara ait yeni kararlar alabilir; dostunu düşmanını daha net gördüğün zamanlar olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugünden itibaren Satürn’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki iki buçuk yıllık süreçte; ilişkilerin ve birlikteliklerin belli başlı sınavlardan geçerken; sana yeni şeyler öğretebilir; başlangıçlar ya da bitişler yaşatabilir. Bugünse finansal değerlerin açısından ailenden veya arkadaşlarından hem fikirsel hem de parasal destek alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; Satürn’ün burç değiştirmesi ve iki buçuk yıllık süreçte etkili olacak bu göksel enerji; senin sağlığınla alakalı tüm konularda bilgilenmeni sağlarken, iş hayatında da yenilenmeye veya ciddi bir şekilde çalışman konusunda seni destekleyecektir. Bugün eşinle birlikteyken; ilişkindeki sorunları konuşabilir uyum arayışı içinde olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; Satürn’ün burç değiştirmesiyle birlikte senin hayatında bu iki buçuk yıllık dönemde; aşk ilişkilerinde öğrenmen gereken şeyler olduğu ve hobilerini geliştirmeyi planlayacağın bir döneme giriyorsun. Bugünse finansal dönüşüme girmek istesen de günün bazı kısıtlanmalarından dolayı planlarını ertelemek ve akışta kalmak zorunda hissedebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep;  Satürn’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki iki buçuk yılda; ailevi sorumluluklarla alakalı veya gayrimenkullerle ilgili yeniliklerin ve değişimlerin söz konusu olabileceğini vurguluyor. Bugün sanatsal alanda sahip olduğun yetenekleri yakın çevrene duyurmak isteyebilir ve fikirlerini paylaşabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Satürn’ün burç değiştirmesiyle; değişim ve dönüşüme etki edecek konular arasında yakınlarından destek alabileceğin ve hedeflerini gerçekleştirmek adına çaba harcayabileceğin iki buçuk yıllık bir döneme giriyorsun. Bugünse yeteneklerinle ilgili girişimlerini planlarken ailenden destek alabilir; fakat eyleme geçmede zorlanabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; gününü sosyal medyada geçirebilir veya fikirlerini yakın çevren ya da sevdiğin insanla paylaşabilirsin. Ayrıca Satürn’ün burç değiştirmesiyle kazançlarınla alakalı bazı değişimlerin veya borçlanmaların olabileceği bir sürece girdiğini bu iki buçuk yılda hissedebilirsin. Kazanç sistemi oluşturabilir ve paranın önemini anlayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün Satürn’ün burcuna geçmesiyle; kendine koymuş olduğun hedefler doğrultusunda gelişmeler olacağını, sorumluluklarının da artacağını ve değişim zamanı olduğunu bu iki buçuk yılda fark edebilirsin. Bugünü ise yeteneklerini geliştirmek ve eyleme dökmek adına ailenden fikirsel destekler alabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün burcunda ilerleyen Ay; senin toplumsal açıdan önem verdiğin konularda iletişimsel olarak yardım amaçlı çalışabilmen için seni destekleyecektir. Satürn’ ün burç değiştirmesiyle birlikte bu iki buçuk yıllık dönemde; bilinçaltını kurcalayan korkularından arınmana ve seni bilgiye aç hissettirerek kendini geliştirmeni sağlayacaktır.

Bir Yorum Bırakın
  1. Sevgili balık iki buçuk yıllık süreç dediğin ne? Konuyu ac havada kalmasın ne demek istiyon açık konuş? Kim beni destekliyo senmi? bende seni destekliyorum virüsünü evdekilere bulastirma

  2. Sevgili yengeç dostumu göremiyorum ama düşman fazlasıyla var bu konuda sana hak veriyorum ama merak etme etraftaki yılanlar döner dolaşır kendilerini sokarlar

  3. Sevgili yay sende eyleme gecemiyosan kardeşinden yardim alabilirsin senin zorlandıklarını o büyük bir keyifle yapar gayyyy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir