22 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün nezaketimizi ve diplomasiyi korumakta biraz zorlanabiliriz. Her ne kadar herkesi memnun etmeyi umarak yola çıksak da otoriterler, büyükler, ebeveynler ya da kurumsal yapılarla çatışmak zorunda kalabiliriz. Fakat bizi destekleyen gruplar içinde olabilir, fikir alışverişi yapabileceğimiz kişilerle bir araya gelebiliriz. İyimserliğimizi muhafaza etmemizi sağlayan koşullar kendimizi kolay ifade etmemizi sağlayacak, günün sonunda sosyal bir gruba ait olmanın rahatlığını yaşayabileceğiz. Bugün yapacağımız girişimlerde eksik evrak, yanlış başvuru gibi konular bize zaman kaybettirebilir. Ancak akşam saatlerinde kalabalık ortamlarda, sevdiklerimizle bir arada olmanın konforunu yaşayabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; Ay karşıt burcunda ilerlerken, hayatındaki dengeyi kurmakta zorlanabilirsin. Üstlerinin, sana başkalarının sorumluluklarını yüklemesinden rahatsız olabilirsin. Gün içerisinde birden çok alanda bulunman ve çözümlemen gereken iş olabilir, biriktirdiğin dostluklar bugün daha kıymetli olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; maddi manevi sorumluluklar altındasın. Günün ilk saatlerinde üzerinde çalıştığın iş ve projeler olumlu sonuçlara ulaşmanı sağlayabilir hatta bir anlaşma zemini de oluşabilirsin. Çevrendeki insanların seni anlamasını bekleyebilirsin fakat senin de tepkilerine ve diyaloglarına dikkat etmen gerekebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; aşk hayatındaki hareketlilik artarak devam ederken, yaşamdan aldığın keyif de bir o kadar artabilir. Sevdiklerinin hazırladığı bir takım sürprizler veya seyahatlerle mutlu olabilir, dinlenmek için fırsat bulabilirsin. Ancak gözden kaçırmış olabileceğin ödeme ve taksitler acil nakit ihtiyacı gerektirebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; aile içindeki duygusal gerilimin daha fazla büyümemesi için taviz vermekten çekinmeyebilirsin. Ancak gün içinde karşındakilerin baskıcı ve seni kontrol altına almaya yönelik tavırları yüzünden istediğin huzuru elde edemeyebilir, sürdürülen konunun çıkar çatışmasına dönüşmesinden rahatsız olabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iletişiminde nezaketi elden bırakmak istememene rağmen, çalışma arkadaşlarının tutumundan dolayı sert çıkışlarda bulunabilir, planlarını ertelemek durumunda kalabilirsin. Her koşulda sevdiklerine verdiğin değer ve önemle sorunların üstesinden gelebilir, hümanist duygularını açığa çıkartabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sevdiklerinle beraber keyifli bir gün geçirmek istemene rağmen mali konular kafanı meşgul edebilir ve daha somut gerçeklerle hayata bakabilirsin. Şu ara sana yeterli gelmeyen kazancını, ailenin yardım ve fikrini alarak çözümleyebilirsin. İş ilişkilerinde ve girişimlerinde desteklendiğin bir gündesin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün ilgi odağın partnerin ve ilişkilerin olurken, ilişkilerindeki dengesizliklere de dikkat etmen gerekebilir. Karşındaki insanların bir takım emrivaki sorumlulukları baskı altında kalmana yol açabilir. Ayrıca eğlenceye, yaratıcılığa dayalı işlerine kendini gösterebileceğin güzel gelişmeler olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bilinçaltını kurcalayan ilişkiler ve iş birlikleri bugün seni bir hayli yorabilir ve korkup kaçtığın konularla yüzleşebilirsin. Yakın çevrenle ilişkilerinde hırsla hareket edebilir; sınırlarını korumayı başaramayabilirsin. Sosyalleşmek ya da evinde birikmiş işlerini toparlayıp dinlenmek için oldukça uygun bir gün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sosyal işlerinde, grup çalışmalarında sıkıntı ve sorunlar yaşayabilir, ancak önemli konularının çözümüne ön ayak olabilirsin. Finansal konularda hırslarına yenik düşmeden planlı hareket etmeye çalışmalı, sevdiklerinle keyifli zamanlar geçirmeye bakmalısın. Bu aralar kardeşlerin ya da kuzenlerin özel günlerden geçiyor olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sosyal hayatında hareketlilik yaşayabilirsin. Özellikle aile ve iş konularını dengelemeye çalışabilirsin. Girişimlerde bulunabilir, herkesi dinlemeye çalışabilirsin fakat yine de gücünü ortaya koymaktan çekinmeyecek, hatta ısrarcı olacaksın. Kuşkularının oldukça yersiz olduğunu fark etmende yarar var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kişisel gelişimine katkıda bulunacak ortamlarda bulunabilir, ufkunu genişletecek ve farkındalığını artıracak bilgiler eşliğinde kararlar alabilirsin. Sana içten içe baskı yapan kişi ve kurumlardan gelebilecek durumlara karşı dikkatli olmalı; diplomatik tavrını bozmadan olayların üstesinden gelmeye bakmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; son günlerde içinde bulunduğun finansal kriz, seni zorlayıp yıpratsa da hedeflerinden vazgeçmeyerek işin içinden çıkabilir, daha da fazla çalışmaya odaklanabilirsin. Ekonomik konularda yeniden bir değerlendirme yapman gerekebilir. Kontrol edemediğin olay ve baskılar seni savunmasız bırakabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir