22 Mart 2018 Burç Yorumları

Son derece hareketli bir gün bizi bekliyor. İletişim trafiğimiz oldukça yoğun olabilir, bir görüşmeden diğerine koşturmak zorunda kalabiliriz, sürekli telefonumuz çalabilir. Her ne kadar yoğun olsak da bugün çabalarımızın bir sonuca varması zor olabilir. Sosyalleşerek ve dostlarımızla bir araya gelmek için uygun bir gün. Öğle saatleri düşüncelerimizi dile getirmek için daha uygun, ayrıca bu saatlerde daha verimli çalışabilir, nispeten daha sonuç odaklı davranabiliriz. Olaylara tarafsız bir gözle bakabiliriz ama duygularımızı hesaba katmama, yüzeysel kararlar verme eğiliminde olacağız. Herhangi bir konuda derin bir bilgi edinmekte ya da konsantre olmakta zorlanabiliriz ancak entelektüel sohbetler ve ekip çalışmaları için güzel bir gündeyiz.

Sevgili Koç; sabah saatlerinde harekete geçmekte zorlanabilir, askıda kalan işlerin nedeniyle takıntı yapabilirsin. Öğle saatlerinde arkadaşlarınla çeşitli organizasyonlara katılabilir, enerjinin yükseldiğini hissedebilir, kendini rahatlıkla ifade edebilirsin. Deneyimlerin sayesinde yakın çevrendeki kişilerin işlerini kolaylaştırabilecek tavsiyeler verebilirsin.

Sevgili Boğa; keyif duyduğun işlerle zaman geçirmek istemene rağmen, iletişim trafiğinin birden artması gün boyu koşuşturmacalar yaşamana neden olabilir. Araştırmak istediğin bir konuda girişim yapsan da derin bir çalışma yapacak zamanı bulamayabilirsin. Ailenle ilgili konularla ilgilenebilir, kişisel ihtiyaçların veya sevdiklerin için masraf edebilirsin.

Sevgili İkizler; Sosyal ve aktif olduğun, arkadaşlarınla vakit geçirmekten ve çeşitli paylaşımlar içinde olmaktan keyif duyacağın bir gün olabilir. Sanatsal aktivitelerde bulunmak isteyebilir, fikir ve düşüncelerinle çevrendekilere öncülük edebilirsin. Yeni gruplar içerisinde bulunman, destek ve yardım almanı kolaylaştırabilir.

Sevgili Yengeç; kariyer hayatında, kendini göstermek, yeni deneyimler edinmek veya deneyimlerini paylaşmak isteyebilir ancak eyleme geçmek yerine etrafındaki olayları izlemekle yetinebilirsin. Yeni hedef, plan ya da projeler geliştirebilir, ancak duygu ve düşüncelerini kendine saklamayı tercih edebilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde ağır ve temkinli olan hareketlerin günün ilerleyen saatlerinde tempo kazanabilir. Aynı görüşü paylaştığın kişilerden destek alabilir, ortak hedefleriniz konusunda belgeler hazırlayabilir veya seminer düzenleyebilirsin. Sakarlıklardan ve küçük kazalardan kaçınmak için temponu azaltmalısın.

Sevgili Başak; iş ve çalışma hayatında iletişimin önem kazandığı, yeteneğinle ön planda olduğun, bilgin ve kıvrak zekanla kendini gösterme fırsatı yakalayabileceğin gibi maddi kazanç da sağlayabileceğin bir gündesin.  Kişisel çalışmalarının karşılığını şu an için alamıyor olsan da uzun vadede çok başarılı olabilirsin.

Sevgili Terazi; hayata olumlu gözlerle baktığın, yeni fikirler ve düşünceler ürettiğin, başkalarıyla paylaşım içerisinde olduğun bir gün olabilir. Özel hayatın ya da evliliğinle ilgili konularda, karşındaki kişiden ummadık destekler alman yardımcı olabilir. Bugün bir yemek ya da davet teklifi alabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün zihinsel ve duygusal iniş çıkışlar ya da küçük krizler yaşayabilirsin ancak birlikte çalıştığın kişilerden alacağın destekle keyfin yerine gelebilir. Çalışma ortamında artan iş tempon yüzünden, daha çok iş üzerinde yoğunlaşmak zorunda olsan da kazançların da eşit derecede artacaktır.

Sevgili Yay; karşıt burcunda ilerleyen Ay; ilişkilerle ilgili konuları gündemin haline getirirken, bugün sevdiğin kişinin istekleri doğrultusunda hareket edebilir, uyumlu olmaya gayret gösterebilirsin. Karşındaki kişinin de en az senin kadar heyecanlı atik ve hızlı karar veren yapısı, birbirinizin enerjisini destekleyecektir.

Sevgili Oğlak; bugün sorumluluklarının içerisinde, bilgi toplayarak doküman hazırlamak, konuşma hazırlayarak sunum yapmak olabilir. Yeni girişimlerini projelendirebilir ve yöneticilerinden beklediğin desteği alabilirsin. Günlük işlerinde ve çalışma ortamındaki hareketlilik ve ağır tempo sağlığına da önem vermeni gerektirebilir.

Sevgili Kova; merak ettiğin ve ilgi duyduğun konularda eğitim alabileceğin gibi araştırma yapmak isteyebilir, kendini keyifli hissettiğin alanlarda yer almak isteyebilirsin. Daha önceden seyahat ettiğin bir yere, kardeşin ya da yakın çevrenden kişi ile tekrar gitmeyi planlayabilirsin.

Sevgili Balık; grup çalışmaları yapmak, organizasyonlar düzenlemek seni hedeflerine ulaştıracak olsa da aktif ve tempolu çalışman bu aralar seni yormuş olabilir. Ekonomik konularda endişelerini giderecek bir destek bulman mümkündür. Günü evinde dinlenerek geçirmek isteyebilir, biraz da kendine zaman ayırabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.