22 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Günün ilk saatlerinde kendimizi huzursuz, iç sıkıntısı ve stres yaratan bir ruh halinde hissetsek de sonrasında çözüm yolları bularak veya kararlılıkla hareket ederek bu sürecin üstesinden geleceğiz. Akşamüstü saatlerinde ise artık yepyeni motivasyonlar içine gireceğiz. Yurtdışı, yabancılar, yolculuklar, akademik çalışmalar, hukuksal işler ve inançlarımızı ilgilendiren konular ön plan çıkacak…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; Karşındaki kişilerden alacağın destekle, ikna gücünü arttırabilir, uyum ve dengeni koruyarak iş birliklerini kolaylaştırabilirsin. Görüş, inanç ve düşüncelerin derinlik kazanırken, iş veya özel seyahatlerin, eğitim ve ticari işlerin önümüzdeki günlerin gündemi haline gelebilir. Güneş’in olumlu açısı iyimser ve neşeli olman için seni destekliyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; iş hayatında dengeleri kurmakta ve ilişkileri uyum içinde ilerletmekte zorlanabilirsin. Kararlı olmalı ancak inatçılıktan kaçınmalısın, esneklik ve hoşgörü ile işlerini daha rahat yürütebilirsin. Ortaklı paralar, alım satım işleri, ödeme ve harcamalar daha çok ön plana çıkarken, finansal konularda çıkarlarını koruman ve riskten kaçınman gerekebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Güneş’in karşıt burcuna geçmesiyle, ilişkilerin, iş birliklerin ve hukuksal konuların gündeme gelebilir, dolayısıyla karşındaki insanlardan da beklentilerin artabilir. Aceleci kararlar ve fazla iyimserliğin planlarını bozmasına izin vermeden, ideallerini gerçekleştirme ve planlarını organize etmeye bakmalısın. Partnerinle ilişkin güçleniyor.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; duygusal iniş çıkışların yoğun olduğu bir gün olsa da hoşgörün ve iyi niyetinle enerjini yüksek tutmayı başarabilirsin. Güneş’in burç değiştirmesiyle, çalışma hayatında değişim olması ve iş amaçlı seyahatlerin artması mümkün. Günlük işlerinde daha üretken ve verimli olarak takdir toplayabilirsin. Sağlığına da gereken önemi vermende fayda var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün anlaşmalar, görüşmeler ve eğitimler seni hayli meşgul edebilir. Yazılı ya da sözlü ifadelerinde yaratıcılığını kullanabilir, sanatsal sunumlar yapabilirsin. Önümüzdeki günlerde, romantik ilişkilere açık olabilir, çocuklar, sportif faaliyetler ve özellikle ufkunu açan, bilgi dağarcığını besleyen hobilere yönelebilir ve sana değer veren insanlarla olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; karlı bir yatırım olduğunu düşündüğün bir konunun hesaplarını doğru yapmalı nelerden taviz vermen gerekeceğini bilerek yola çıkmalısın. Önümüzdeki süreçte, aile bağların sağlamlaşırken, ev içerisinde söz sahibi olabilirsin. Ayrıca söz ve fikirlerinin önemsenmesi konusunda hassasiyet göstermen mümkün. Çözüm odaklı olmaya çalışmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kardeş ve arkadaşlarınla ilişkilerin hareketlenirken, pozitif düşünce ve öngörülerin önüne maddi ve manevi fırsatlar çıkarabilir, eğitim içerikli konular keyif alacağın konulardan olabilir. Günün erken saatlerinden itibaren ne istediğini bilerek eyleme geçebilirsin. Ancak maddi konulu tartışmalar nedeniyle yakınlarınla aran açılabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; tam olarak ne istediğine karar vermekte zorlandığın bir gün olabilir. Günlük rutinlerinde bazı değişiklikler yapman ya da geri planda kalman enerjini dengelemene yardımcı olabilir.  Önümüzdeki dönem içerisinde maddi konular, borç ve kazanımların yoğun gündem oluşturabilir.  Maddi gücünü yeniden ele almak ve daha çok kazanmak isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Güneş’in burcuna geçmesiyle birlikte, popüler ve özgüvenli olman ve finansal alanlarda da desteklenmen mümkün. Hayata dair isteklerin hız kazanırken, stratejilerini ortaya koyabilir, özel ve aile ilişkilerini gözden geçirip, planlama yapabilirsin. Dün başlayan mesleki çalışmalarında kişisel algıladığın konuları bugün abartmamanda fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bu ara yaşamış olduğun ilişkileri, iş birliklerini ve sosyal hayatını etkileyen kişi ve olaylara büyük karelerden bakmayı tercih edebilirsin. Geçmişin küllerini savururken, hayatını negatif yönde etkileyen insanları geride bırakabilirsin. Bugün evi işe, işi eve çevirerek detaylarda boğulabilirsin, sorumluluklarını dengelemeye bakmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; önümüzdeki günlerde derin ve uzun soluklu çalışmalarının takdir edildiği bir sürece giriyorsun. Hedeflerine giden yolda bilgi ve beceri kazanmanı sağlarken, projelerinin finansal boyutundan da fayda görebilirsin. Yardımlaşmanın sosyalleşmenin keyfini çıkarabilirsin. Gün içindeki uyumlu tavırların bazılarının keyfini kaçırabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; gerek maddi, gerekse manevi konularda yaşadığın sorunlara kılıf uydurmaktan ziyade hayatındaki boşlukları dengeni koruyup krizden uzak durarak doldurabilirsin. Önümüzdeki günlerde kendini kanıtlayabileceğin ve görünür olabileceğin koşullar oluşurken, önündeki engelleri aşabilir, bilgi ve deneyimini artırabilir, araştırmacı yönünü kullanabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir