22 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün kararlı ve hedef odaklıyız. Ne istediğimizi bilerek ilerleyeceğiz. Gün boyunca maddi manevi alanda güven konuları gündemde olacak ve bu koşulları tesis etmek için çaba sarf edeceğiz. İdeallerimizi gerçekleştirme ve planlarımızı daha kolay gerçekleştirme şansımız olacak. Yurt dışı, yabancılarla olan işler, eğitsel ve akademik konular; yolculuklar; inanç ve yaşam felsefemizi etkileyecek gelişmeler kafamızı bir hayli meşgul edecek. Geleceğe dair umutlarımızı yeşerecek ve ümit vadeden koşullarla daha fazla karşılaşacağız. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

22 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; konuşmalarının etkili olabileceği bir gün olmakla birlikte, güçlü ve otorite sahibi insanları da arkana alabilirsin. Görüş, inanç ve düşüncelerin derinlik kazanırken, iş veya özel seyahatlerin, eğitim ve ticari işlerin önümüzdeki günlerin gündemi haline gelebilir. Dost Yay burcundaki Güneş, iyimser ve neşeli olman için seni destekleyecek.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; eğitim ve akademik konulardaki eksiklerini tamamlayabilir, uzman kişilerden destek görebilirsin. Kararlı olmalı ancak inatçılıktan kaçınmalısın, esneklik ve hoşgörü ile işlerini daha rahat yürütebilirsin. Ortaklı paralar, alım satım işleri, ödeme ve harcamalar daha çok ön plana çıkarken, finansal konularda çıkarlarını koruman ve riskten kaçınman gerekebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; özel ya da sosyal ilişkilerin hız kazanacak olmasına rağmen, arka planda aklını kurcalayan bazı düşünceler çekimser kalmana sebep olabilir. Güneş’in karşıt burcuna geçmesiyle, ilişkilerin, iş birliklerin ve hukuksal konular gündeme gelebilir, bu yüzden karşındaki insanlardan da beklentilerin artabilir. Aceleci kararlar ve fazla iyimserliğin planlarını bozmasına izin vermemelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; eşin veya ortağınla birlikte uzun zamandır fikir birliğine varamadığınız bir gayrimenkulünüzle ilgili ortak bir kararda buluşabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesiyle, çalışma hayatında değişim ve iş amaçlı seyahatlerin artması mümkün. Günlük işlerinde daha üretken ve verimli olmak isterken, sağlığına da gereken önemi vermelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bir aile büyüğünün sağlığıyla ilgilenebilir, birtakım kontroller yaptırmak için nüfuzlu arkadaşlarından destek alabilirsin. Güneş’in aşk evini aydınlatmasıyla, romantik ilişkilere açık olabilir, çocuklar, sportif faaliyetler ve özellikle ufkunu açan, bilgi dağarcığını besleyen hobilere yönelebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; görüşlerini rahatlıkla paylaşabileceğin bir gündesin. Yazılı veya sözlü bir çalışma süreci içinde olabilirsin. Güneş’in burç değiştirmesi, ev ve aile içerisinde daha fazla söz sahibi olabileceğini, ayrıca söz ve fikirlerinin önemsenmesi konusunda hassasiyet gösterebileceğini vurguluyor. Esnek ve çözüm odaklı olmakta fayda var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kısa bir süre önce maddi konulardan kaynaklanan tartışmalar nedeniyle yakınlarınla aran açılmış olabilir. Aile büyüklerinin tavsiye ve desteğiyle olayı içselleştirmeden çözebilirsin.  Burç değiştiren Güneş, kardeşlerin ve arkadaşlarınla ilişkini hareketlendirebilir. Pozitif düşünce ve öngörülerin önüne maddi ve manevi fırsatlar çıkarabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yakın çevrenden alacağın güçlü destekler ve ikna gücünün yüksek olması başkalarıyla iş birliği yapmanı kolaylaştırabilir. Önümüzdeki dönem içerisinde maddi konular, borç ve kazanımların yoğun gündem oluşturabilir. Borçlanmak, kaynaklarını harcamak ve risk almak içinde uygun bir dönemde değilsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Güneş’in burcuna geçmesiyle birlikte, daha popüler ve özgüvenli olman mümkün. Motivasyonunun da artmasıyla, hayata dair isteklerin hız kazanabilir. Yeteneklerini sergilemek, ilişkilerini düzenlemek isteyebilir, stratejilerini ortaya koyabilirsin. Gün içerisinde sağlığını kontrol ettirmen yararlı olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; özel ilişkilerindeki güven sorunlarını kararlı ve istikrarlı şekilde çözüme ulaştırabilir, güne daha keyifli olarak devam edebilirsin. Önümüzdeki bir ay içerisinde, geri planda kalmayı, yaşadığın olaylara büyük karelerden bakmayı, planlarını mantık süzgecinden geçirmeyi isteyebilir, akışta kalmayı tercih edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; önümüzdeki bir ay boyunca sosyalleşmekten keyif alabilir, çeşitli dernek ve gruplar içerisinde bulunabilirsin. Çevrendeki insanların çoğalması, hedeflerine giden yolda bilgi ve beceri kazanmanı sağlarken, maddi ve manevi destek de edinmene de yol açabilir. Gün içerisinde, projelerinin finansal boyutunu ailenle paylaşabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kariyer hedeflerini gerçekleştirmek için, uzun yolculuklara çıkman ve bir süre de orada eğitim alman gerekebilir. Güneş’in kariyer evine geçmesiyle, iş ve sosyal hayatında daha görünür olabilir, bilgi ve deneyimlerini arttırmak için araştırmacı yönünü kullanabilirsin. Performansın ve iletişim becerilerin önümüzdeki günler için yatırım olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.