22 Kasım 2017 Burç Yorumları

Oldukça yoğun bir gün bizi bekliyor. Sabah saatlerinde işlerimiz kolaylıkla ilerleyebilir, çevremizden destek alabilir, şansımızın da yardımı ile sorumluluklarımızı sıkılmadan yerine getirebilir, üstlendiğimiz görevleri hakkıyla yerine getirebiliriz. Ancak ilerleyen saatlerde hırslarımız daha görünür bir hal alabilir, daha güçlü olmak isteyebilir ve de üzerimizdeki baskıdan  dolayı daha gergin hissedebiliriz. Gece yarısına doğru özellikle ilişkilerimizdeki gerilim bizi zorlayabilir. Daha sağduyulu olmalı, kendimizi ve çevremizdeki insanları bunaltmamalıyız. Önümüzdeki günlerde kendimizi daha enerjik, neşeli ve iyimser hissedebiliriz. Risk almaktan çekinmeyecek, yolculuklardan ve yabancılarla ilişki kurmaktan keyif alacağız. 

Sevgili Koç; günün erken saatlerinden itibaren bir koşuşturmanın içinde olabilir, iş ve görevlerin sorumluluğu altında hareket edebilirsin. Kurumsal alandaki işler, anlaşmalar ve toplantılar uzun vadede sana başarı getirebilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir.

Sevgili Boğa; yurt dışı, medya ve hukuki alandaki işlerin önem kazandığı bir gün geçirebilirsin. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla bağlantıların hedeflerini gerçekleştirmende sana yardımcı olabilir ve kendini daha güçlü hissetmeni sağlayabilir. Finansal konularda önemli gelişmelerin olacağı bir süreçtesin.

Sevgili İkizler; finansal konularda kilit noktası oluşturacak gelişmeler yaşayabilirsin. Resmi kurumları ilgilendiren alacak ve borçlar, prim veya komisyon gibi işlerle ilgili düzenlemeler yapabilirsin. Güneş’in karşıt burcuna geçmesiyle birlikte ilişkilerinin daha da önem kazanacağı bir döneme giriyorsun.

Sevgili Yengeç; bugün kendi kurallarını uygulamakta zorlanabilir, karşındakilere tabi olmanın getirdiği bazı stresler yaşayabilirsin. Otorite konumundaki kişilerle yapacağın görüşmeler, resmî kurumlarla olan ilişkiler gündemin önemli konuları olabilir. Önümüzdeki günlerde gündelik rutinlerini gözden geçirmen gerekebilir.

Sevgili Aslan; iş hayatında sorumlulukların ağır bastığı bir gün seni beklemekte. Senden üst konumdaki kişilerle bir araya gelebilir, görevlerin hakkında görüşmeler yapabilirsin. Yönetici gezegenin Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin günler geliyor.

Sevgili Başak; bugün keyif veren uğraşları ve sorumlulukları bir arada yaşayabilirsin. Çocuklarına veya ailene ait görevleri yerine getirmek durumunda olman seni iş hayatından biraz uzaklaştırabilir. Zaten önümüzdeki günlerde aile ve eve dair gelişmeler hız kazanabilir, gayrimenkul alım satımı gündeme gelebilir.

Sevgili Terazi; evde, aile içinde veya var olan gayrimenkullerle ilgili konularda bazı kararlar alman gerekebilir, hissettiğin baskıyı hafifletmek için daha fazla sorumluluk üstlenebilirsin. Yolculuk ve eğitimlerle dolu geçecek bir ay seni bekliyor olabilir, iletişim trafiğin artabilir.

Sevgili Akrep; bugün yönetim ve idari konulardaki becerilerini kullanarak bu alandaki işleri çözümleyebilirsin. Ayrıca yapacağın başvurular veya imzalayacağın sözleşmelerle ilgili kapsamlı çalışmalar yapabilirsin. Önümüzdeki günlerde gelirlerini ilgilendiren gelişmeler yaşanabilir, kazançların artabilir.

Sevgili Yay; Güneş’in burcuna geçmesiyle birlikte senin dönemin başlamış oluyor. Yaşamınla ilgili önemli kararlar alabilir, iş hayatında ve toplumsal alanda daha fazla göz önünde olabilirsin. Bugün kazançlar ve harcamalarınla ilgili sorgulama ve düzenlemeler yapabilir, geleceğini düşünerek adımlar atmak isteyebilirsin.

Sevgili Oğlak; hâlâ burcunda ilerleyen Ay, kendini ifade etmene ve gerek özel gerek iş hayatında ipleri eline almana olanak sağlayabilir. Sabah saatlerinde fazlaca koşuşturma yaşasan da ilerleyen zamanlarda kontrollü olabilirsin. Ancak önümüzdeki günlerde arka planda kalman gerekebilir.

Sevgili Kova; sorumluluklarının artması veya özgürlüğünü kısıtlayan gelişmelerin baş göstermesi içten içe seni yıpratabilir. Çevrendekilerden uzaklaşarak geriye çekilebilir, düşünce ve duygularınla baş başa kalmak ve gelecek planları yapmak isteyebilirsin. Hedeflerine ve sosyal ortamına odaklanacağın bir dönemdesin.

Sevgili Balık; bağlı olduğun gruplardan, derneklerden veya resmi kuruluşlardan ihtiyaç duyduğun alanlarda destekler alabilirsin. Geleceğe dair hedeflerin için gerekli olan yapılandırma sürecini başlatabilirsin. Sosyal statünde gelişmeler yaşayabileceğin ve kariyerinle ilgili yeni başlangıçlara açık olduğun bir süreçtesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.