22 Haziran Burç Yorumları

İletişim trafiğinin çok yoğun olacağı bir gün bizi bekliyor. Birçok telefon görüşmesi yapabilir, son anda ortaya çıkan tatil veya yolculuk planlarına zaman ayırabiliriz. Gün boyunca aceleci ve sabırsızız, aldığımız kararları uygulamakta zorlanabiliriz. Çevremizdeki insanlarla fikir alışverişinde bulunmak ve tavsiye almak için uygun bir gün. Bugün alışveriş çıktığımızda bir şey halledemeden eve dönme ihtimalimiz var, bu nedenle alışveriş planlarını ertelemekte yarar var. Gece yarısına doğru enerjimiz düşebilir. Yanılgılara ve belirsizliklere daha açık olabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; yakın çevrenle, arkadaşlarınla, kardeşlerinle ve eşin dostunla program yapabilirsin. Oldukça faal ve aktif bir gün geçirebilirsin. Bazı işlerini de bitirme aşamasında olduğundan telaşlı da olabilirsin. Kontrol dışı durumlar planlarında değişime de neden olabilir. Fedakarlıklar gündeme gelebilir.

Sevgili Boğa; maddi konulardaki işlerini artık bir sonuca bağlamak isteyebilirsin. Ayrıca eğitsel çalışma, yolculuk veya medyaya dair bir işinle alakalı beklemediğin durumlar ortaya çıkabilir. İkilem ve kararsızlıklar yaşayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde karşına çıkan fırsatlar seni rahatlatacaktır.

Sevgili İkizler; halen burcundaki Ay sayesinde ön plandasın. Ancak sabah saatlerinde belirsiz durumlar seni telaşa yer yer de ikileme düşürebilir. Ailevi veya işten kaynaklı bir konuyla alakalı kararsızlık yaşayabilirsin. Akşama doğru işlerin yoluna girebilir. Aşk hayatını renklendiren gelişmeler seni mutlu edebilir.

Sevgili Yengeç; yeni girişimler eşiğinde olduğundan önümüzdeki birkaç günü yapacaklarının hazırlıklarıyla ilgilenerek geçirebilirsin. Ancak aklını bulandıran belki de seçim yapmanı zorlaştıran durumlarla da uğraşabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ilişkilerden ve ailenden yana fırsatlara açıksın.

Sevgili Aslan; duygusal bir süreçten geçmektesin. Ailene veya sevdiklerine karşı hassaslaşabilir; herhangi bir konuda fedakarlıktan kaçmayabilirsin. Yapılacak pek çok işin olduğundan günün ise bir hayli telaşlı geçebilir. İçinde yer aldığın gruplar faaliyetlerindeki görevlerini sona erdirebilirsin.

Sevgili Başak; sosyal yaşantın veya aile hayatınla ilgili gelişmeler günün önemli konuları olabilir. Sana maddi destek sağlayacak anlaşmalar yapabilirsin. Ayrıca keyiflerin bir eğitim veya yolculuk için de harcamalarda bulunabilirsin. Akşam saatlerinde duygusal olarak hassaslaşabilirsin.

Sevgili Terazi; eğitsel konularda, yurt dışı, medya ve hukuki alandaki işlerden yana fırsatlara açıksın. Aslında bu fırsatlar senin kendi çabanın eseri olabilir. Ayrıca gün boyunca aklında birçok düşünce birbirini kovalayabilir. Akşam saatlerinde sağlığına dikkat etmelisin. Bu koşuşturmacanın içinde yorgun düşebilirsin.

Sevgili Akrep; duygularının seni yönlendirdiği gibi davranma eğilimindesin. Ancak bir süredir de ilişki ve iş birliklerinden kaynaklı gelişmelerin yarattığı zihinsel krizleri yaşamaktaydın. Bugün artık bir şeyleri sonlandırmak veya bir üst boyuta taşımak için hamlelerin yanı sıra aklını karıştıracak düşünceler de seni etkisi altına alabilir.

Sevgili Yay; bugün değişken bir zeminde ve karşındakilerin koşullarına bağlı olarak ilerlemektesin. Eşinden, birlikte olduğun kişiden veya iş birliği içinde olduklarından gelecek haber ve harekete göre kendini ayarlamak durumunda kalabilirsin. İlk etapta yolunda giden gelişmeler akşam saatlerinde boyut değiştirebilir.

Sevgili Oğlak; birçok işi aynı anda yapmak durumunda kalabilir; gün boyunca oldukça meşgul olabilirsin. Bugün atacağın adımlar gerek sosyal yaşantın gerekse de aile hayatın açısından önemli olabilir. Ancak akşam saatlerinde akıl karışıklığı yaratan veya duygusallaşmana neden olana durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Kova; aşk hayatın, arkadaş ilişkilerin, bir yolculuk programı gündeminin ana maddeleri olabilir. İlişkilerden yana şans senden yana olduğundan uyum ve denge içinde ilerleyebilirsin. Yurt dışı, eğitim, medya ve hukuksal işlerinde pozitif gelişmeler yaşanabilir. Akşam saatlerinde kendine olan güveninde azalma olabilir.

Sevgili Balık; eve, aileye, yerleşime veya gayrimenkule dair konular gündeminde öne çıkabilir. İş birliklerinin ve ilişkilerin mali yönü de ilgi alanında olabilir. Uyum ve dengeleri koruyarak ilerlemek istediğinden bazı tavizler verebilir veya fedakarlıklarda bulunabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.