22 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumu

Günün ucu açık enerjisinden dolayı koşulları yönlendirmek ve yönetmek pek kolay olmayabilir. En iyisi akışa teslim olmak ve gelişmeleri anın getirdiği gibi yaşamak gibi görünüyor. Ay Kova burcunda ilerleyeceğinden bir önceki güne benzer temalar gündemimizde yer bulacak. Toplumsal ve sosyal olaylar; fikir ve bilgi paylaşımları; grup ve takım çalışmaları gibi…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerini ihmal ettiğin arkadaşlarını arayarak ve yarım kalmış işlerini sonuçlandırarak geçirebilirsin. Ancak öğle saatlerinden sonra duygusal olarak dalgalanmalara açıksın. Eve, aileye, yuvaya dair konularda gelişmeleri kontrol altında tutmak yerine akışına bırakman ve geri planda kalman daha doğru olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne koşturmaca içinde başlayabilir, sosyal hayatın gerektirdiği ortamlarda bulunabilir, kariyerine dair son düzenlemeleri yapabilirsin. Sonrasında geleceğe dair hayallerini gerçeğe dönüştürmek, ideallerin doğrultusunda yaşamak için adımlar atmak isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; keyifli ve iletişime açık bir güne başlayabilirsin. Sevdiklerine ve arkadaşlarına zaman ayırdıktan sonra günün ilerleyen saatlerinde duygusal dalgalanmalar yaşaman mümkün. Ekonomik kazançlarını artırmak için verdiğin çabanın hem olumlu hem de verimli sonuçlarını alabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde gecikmiş ödeme ve borçlarla ilgili son hamlelerini yapabilir, bütçeni düzenleyebilirsin. Akşama doğru gelişmeler lehine dönebilir. Görüşlerini ve düşüncelerini akıcı bir dille ifade edebilir, inançların doğrultusunda hareket edebilirsin. Sezgilerinin çok güçlü olmasından dolayı aldığın kararlar isabetli olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde Ay, boşlukta olduğundan yeni bir girişimde bulunmadan elindeki işleri tamamlamaya çalışmakta fayda var. Öğleden sonra finansal konularda fedakârlık yapmaktan çekinmeyerek gözü kapalı davranabilirsin. Duygusal krizlere açık olmana rağmen olaylar sen müdahale etmeden lehine dönebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; güne telaş ve koşturmaca içinde başlayabilir, son kalan işlerini bitirmeye çalışabilirsin. Bir taraftan da iş arkadaşlarınla keyifli paylaşımlarda bulunabilirsin. Öğleden sonra Ay, karşıt burcunda hareket etmeye başlıyor. Sevdiklerine ve arkadaşlarına yardım etmeye çalışabilir, ihtiyaçlara hassasiyetle yaklaşabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; biraz kendini şımartmaya ihtiyaç duyabilir, keyif için alış verişe çıkabilirsin. Ancak sonrasında biraz depresif bir ruh haline bürünebilirsin. Hem kendini hem de başkalarını iyileştirmek, ruhani çalışmalar yapmak isteyebilirsin. Sorumluluklarını ve görevlerini adeta kendini adayarak yerine getirebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde evden çıkmak istemeyebilir, son birkaç gündür attığın adımların sonuçlarını alabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde duygusal olarak oldukça yoğun hisler içinde olabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerle yakınlaşarak kendini ifade etme olanağı bulabilir, aşk ilişkilerinde beklentilerinin üstünde gelişmeler yaşayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sosyal medyada hareketli saatler geçirebilir, herkese birden laf yetiştirmeye çalışabilirsin. Fakat sonrasında iletişimi keserek biraz daha aile odaklı olabilirsin. Ailenin içinde bulunduğu koşulları finansal olarak desteklemek için fedakârlıklar yapabilir, duygusal ve maddi paylaşımlarda bulunabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; günün ilk yarısı banka, vergi dairesi gibi kurumlarda geçirebilir, eksik evrak gibi işlerle uğraşabilirsin. Sonrasında yakın ilişkilerinde seni destekleyen ve yardıma koşan kişiler devreye girebilir. Sezgilerini dinleyerek hareket etmen, üstünde çalıştığın anlaşmaları ve sözleşmeleri kolaylıkla sonuçlandırmanı sağlayabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; son günlerin koşturmasından sonra sabah saatlerini kendine, kişisel bakımına ve ilişkilerine ayırabilirsin. Öğleden sonra değişen enerjilerle birlikte yeteneklerini sergilemekte hiç zorlanmayacak, başladığın işlerin kolayca ilerlemesinin keyfini sürebileceksin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; güne biraz tembellik yaparak biraz da işlerini kafanda planlayarak başlayabilirsin. Öğleden sonra burcunda ilerleyen Ay, seni ön plana çıkarıyor. Duyarlılığının ve hassasiyetlerinin artması yaratıcı çalışmalarda seni destekleyebilir. Aşk ilişkilerinde beklentilerinin karşılanması yaşamdan keyif almanı sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.