22 Haziran 2018 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde içsel bir gerilim yaşayabilir, kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Duygularımızı anlamakta ve önümüzü görmekte zorluklar yaşayabiliriz. Böyle zamanlarda yeni adımlar atmaktansa elimizdeki işleri tamamlamaya odaklanmalıyız. İlerleyen saatlerde ise beklenmedik gelişmelere stresli saatlere karşı hazırlıklı olmalı, sert çıkışlar yapmaktan kaçınmalıyız.

Sevgili Koç; bugün başladığın işlerin ve girişimlerin sonuçlarını alabilirsin. Üstünde çalıştığın anlaşmalar ve sözleşmeler yürürlüğe girebilir. Öğleden sonra elindeki işleri tamamlamaya vakit ayırabilirsin. Akşam saatlerinde daha derin ve tutkulu bir ruh haline bürünebilir, derin paylaşımlarda bulunabilirsin.

Sevgili Boğa; çalıştığın ortamda yazılı ya da sözel sunumlar yapabilir, günü toplantılarla geçirebilirsin. İş arkadaşlarınla aranda keyifli sohbetler gelişebilir, organizasyonlar yapabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ilişkiler, iş birlikleri ya da ortaklıklar daha fazla gündeme gelebilir.

Sevgili İkizler; hobilerinle ilgili araştırmalar yapabilir, sanatsal ya da entelektüel organizasyonlarda yer alabilir, sana keyif veren sohbetlere katılabilirsin. Aşk hayatınla ya da çocuklarla ilgili değerlendirmeler yaparak fikir alman mümkün. Akşam saatlerinde akrabalarından parasal destek görebilirsin.

Sevgili Yengeç; aldığın kararları uygulamaya koyabilir, gayrimenkul alım satımıyla ilgili anlaşmalar imzalayabilirsin. Girişimlerinle ilgili aile fertleriyle fikir alış verişi yapabilirsin. Romantik ilişkilerde gelişmeler olması için akşam saatlerini beklemelisin. Daha sezgisel ve derin duygular içinde olabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün yakın çevre, kardeş, komşu ve kuzenlerle bir araya gelerek, sohbet edebilir, kişisel gelişimin ya da işinle ilgili eğitimler planlayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde aile fertleriyle olan ilişkilerin derinleşebilir, daha duygusal, yardımsever ve özverili bir ruh haline bürünebilirsin.

Sevgili Başak; ekonomik gelirlerini ilgilendiren konularda anlaşmalar imzalayabilir, iş birliklerini değerlendirecek görüşmeler yapabilirsin. Yeteneklerini ifade edebileceğin ortamlar yeni fırsatlara yol açabilir. Akşam saatlerinde hedeflerine ve çalışmalarına odaklanabilir; zihinsel konsantrasyon sağlayabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün çevrendekileri uzlaştırmak, arabulucu olmak görevini üstlenebilirsin. Gün ortasında elindeki işleri tamamlamaya yönelebilir; duygu ve düşüncelerini ifade edebileceğin ortamlara girebilirsin. Finansal konularda alacağın kararları ve girişimleri akşam saatlerinden itibaren yürürlüğe koymalısın.

Sevgili Akrep; bugün yapacağın görüşmeleri gizli tutabilir, dedikodu yapılan ortamlarda bulunabilirsin. Görüşme ve toplantılarda fikirlerini açığa çıkarmadan arka planda kalmayı tercih edebilirsin. Akşam saatlerinde burcuna geçen Ay ile kendini daha rahat ifade edebilir; hedeflerinin peşinden istikrar ve hırsla gidebilirsin.

Sevgili Yay; dernekler ve gruplar içinde düşüncelerini açıklayabilir, geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için gereken anlaşmaları yapabilirsin. Arkadaşlarınla keyifli sohbetler içine girerek, fikir alışverişinde bulunabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde enerjin düşebilir, huzur bulmak için manevi konulara yönelebilirsin.

Sevgili Oğlak; günü görüşmeler yaparak, üstünde çalıştığın anlaşmaları sonuçlandırarak, iş ve sosyal hayatında sunumlar yaparak geçirebilirsin. Üstlerinle önemli görüşmeler yapabilir veya fikir alışverişlerinde bulunabilirsin. Akşam saatlerinde gruplar içinde etkin olabilir; hedeflerine odaklanabilirsin.

Sevgili Kova; Diğer insanlarla fikir alışverişlerinde bulunman, gruplar içinde görüş birliğine varmanı sağlayabilir. Mahkemelerde ya da adaletle ilgili konularda ara bulucu olabilir, uzlaştırıcı bir rol oynayabilirsin.  Günün ilerleyen saatlerinde iş ve sosyal hayatına odaklanarak, kararlı adımlar atabilirsin.

Sevgili Balık; ortak yatırımların değerlendirilmesi ve kullanılmasında adil ve uzlaştırıcı bir tavır sergileyebilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsin. Yapacağın anlaşmalar içinde bulunduğun krizlerin çözümünü sağlayabilir. Akşam saatlerinde ise görüş ve düşüncelerini tutkuyla ifade edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.