22 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Belirsiz ve iniş çıkışlı bir gün ve gecenin ardından sabah saatlerinden itibaren Ay, Yengeç burcunda hareket etmeye başlıyor. Hafta sonunu ailemizle geçirebilir, daha duygusal ve naif tavırlar sergileyebiliriz. Bugün fazla hassas olacağımızdan hemen alınabilir, fazla kırılgan olabiliriz. Ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmeli, gereksiz tartışmalar içine girmemeliyiz. Akşama doğru hislerimizi kontrol altına alabilir, çocuksu davranışlar sergilemek yerine anlayışlı ve korumacı olabiliriz. Küçük değişikliklere heyecanla yaklaşabilir hatta keyif alabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün kendini ifade etmekte zorlanabilir, karşındakilerle iletişim kuramayabilirsin. Gün boyunca aile ilişkilerine daha fazla zaman ayırabilirsin. Duygusal ve hassas olacağın bir süreç olduğundan fedakârlıklar, alınganlıklar ve vazgeçişler gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinden itibaren duygusal tepkiler vermeye başlayabilir, kendini hislerinle ifade edip, daha duyarlı ve hassas olabilirsin. Kardeş, kuzen ve komşularla ilgilenebilir, onları koruyup, kollamak isteyebilirsin. Ancak akrabaların muhalefeti ilişkilerde gerginliğe neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmak istesen de hemen harekete geçmemeli, olaylara daha objektif yaklaşmaya çalışmalısın. Keyfi harcamalar bütçeni zorlayabilir, değerinin üstünde ödeme yapabilirsin. Maddi manevi değerlerini muhafaza etmek için duygusal tepkiler verebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte harekete geçmek isteyebilirsin. İlişkilerde daha sevecen ve duyarlı olabilirsin. İnanç ve düşüncelerinde fedakârlık ön plana çıkabilir. Sezgilerinin güçlenmesiyle bir sonraki döneme hazırlık yapabilir, duygusal tepkiler verebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; güne evden çıkmayıp tembellik yaparak başlayabilir, dinlenmeye ve yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsin. Duygularına kulak vererek, kendini dinleyebilir, yeni bir dönem öncesi hazırlıklarını tamamlayabilirsin. Ancak sağdan soldan duydukların durduk yere moralini bozabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; son günlerin koşturmacası ve yorgunluğundan sonra hayatına daha duygusal temalar girebilir, çevrendekilere karşı hassasiyetin ve duyarlılığın artabilir. Arkadaşlarınla ya da eş, dostla yaptığın hafta sonu organizasyonu ufak tefek engellere takılabilir, harekete geçmek için senin bir şeyleri başlatman gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; hareketli ve yoğun tempolu bir güne başlayabilirsin. Sosyal hayatında organizasyonlara katılabilir, düğün dernek gibi aile içi toplantılarda yer alabilirsin. Ancak bugün çevrendekilere daha duygusal görünebilir, toplum içinde hassas ve duyarlı olduğun konularla kendini ifade edebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün biraz sakinleşip, temponu yavaşlatmak isteyebilirsin. Sosyal medyada zaman geçirip, paylaşımlarda bulunabilir, görüş ve düşüncelerini paylaşabilirsin. Yakınlarınla bir araya gelebilir, açık havada ailecek zaman geçirebileceğiniz organizasyonlar planlayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün duygusal hassasiyetin artabilir, ufak tefek şeyler bile alınmana, sevdiklerine kırılmana yol açabilir. Aile için yapılması gereken ödemeler ve harcamalar endişelerini artırabilir, fazla duyarlı ve kırılgan olduğun için, kendini ifade edememenin getirdiği krizleri yaşayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinden itibaren karşıt burcunda ilerlemeye başlayan Ay, karşındakilerin daha duyarlı ve hassas davranacağına işaret etmekte. Yakın ilişkide olduğun kişilerin duygusal taleplerini karşılaman gerekebilir, gününü onların istediği gibi organize edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova;  bugün fazla evden çıkmak istemeyebilir, çıkarsan da aile ziyaretlerine gidebilir ya da ev alış verişi yapabilirsin. Gündelik işlerine odaklanarak, mutfakta veya evde ufak tefek işlerle uğraşabilirsin. Akrabalarına karşı daha hassas ve duyarlı olabilir, sezgilerine güvenerek onlara yardımcı olmak isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yaşamdan daha fazla keyif alabilir, aşk ilişkilerinde son derece duyarlı ve hassas davranabilir, romantik saatlere hazırlanabilirsin. Bugün kendine ve sevdiklerine zaman ayırabilir, seni mutlu edecek organizasyonlara katılabilirsin. Duygularını dolu dizgin ifade edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.